4.9/5 - (102 امتیاز)

عمل پیکرتراشی

1 پیکرتراشی چیست؟
پزشک متخصص در عمل پیکرتراشی با برداشتن چربی و پوست اضافه در ناحیهٔ شکم، پهلو، ران، باسن، بازو، سینه و... باعث خوش‌فرم شدن این اندام‌ها در بیمار می‌شود.
2 عوارض عمل پیکرتراشی
همان‌طور که می‌دانید عمل پیکرتراشی شامل مجموعه‌ای از عمل‌های تهاجمی است که هر کدام عوارض خاص خود را دارند. همچنین عوارض عمل پیکرتراشی بستگی زیادی به روش انجام عمل دارد. درنتیجه بهتر است برای‌آنکه از عوارض این عمل آگاه شوید از پزشک متخصص خود سؤال فرمایید.
3 بی خطر ترین روش پیکر تراشی
امروزه لیپوماتیک یکی از جدیدترین و بی‌خطرترین روش‌های پیکرتراشی است.
4 هزینه پیکر تراشی در تهران
هزینه پیکر تراشی(شروع از 49 میلیون تومان) در تهران باتوجه‌به اینکه چه نواحی ای قرار است عمل شود می‌تواند متفاوت باشد. از طرفی باتوجه‌به اینکه برای عمل پیکرتراشی روش‌های مختلفی وجود دارد هزینهٔ هر روش با دیگری متفاوت است.
5 دوران نقاهت عمل پیکر تراشی
معمولاً بین 3 تا 5 روز بعد از عمل پیکرتراشی بیمار باید در بیمارستان باشد. پس از مرخص شدن، بیمار نهایتاً پس از گذشت یک ماه می‌تواند به محیط کار خود بازگردد.
6 مرگ در اثر پیکر تراشی
مرگ در اثر پیکر تراشی بسیار نادر بوده و در اثر عدم تخصص و تجربهٔ پزشک به وجود می‌آید. اگر برای عمل به پزشک متخصص ماهر و باتجربه مراجعه کنید هرگز این اتفاق نخواهد افتاد.
عمل زیبایی پیکرتراشی کلینیک زیبایی دنیز
عمل زیبایی پیکرتراشی کلینیک زیبایی دنیز1
(رضایت مشتری)

فیلم عمل پیکرتراشی کل بدن

محاسبه شاخص توده بدنی

ماشین حساب BMI
از این ماشین حساب برای بررسی شاخص توده بدنی (BMI) خود استفاده کنید.
ماشین حساب BMI
ارتفاع
سانتی متر.
لطفا مقدار بین 125 و 225 را وارد کنید.
وزن
کیلوگرم.
لطفاً مقداری بین 10.0 و 500.0 (یک اعشار) وارد کنید.
ارتفاع
فوت
اینچ
لطفاً مقدار بین 4.2 و 7.3 را وارد کنید
وزن
پوند.
سنگ
لطفاً مقداری بین 22.0 و 1000.0 (یک اعشار) وارد کنید.
محاسبه BMI
درخواست
عکس قبل و بعد عمل پیکرتراشی

برای دریافت تصاویر عمل پیکرتراشی لطفا فرم زیر را پر کنید.

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

کلینیک زیبایی دنیز2
گرفتن نوبت و مشاوره

برای گرفتن نوبت، مشاوره و استعلام قیمت از مجموعه زیبایی دنیز هر روز از ساعت 11 الی 19:30 در خدمت شما عزیزان هستیم.

بادی جت چیست؟

یک روش جراحی زیبایی است که برای کاهش چربی‌های موضعی بدن استفاده می‌شود. در این روش، از یک دستگاه با عنوان بادی جت استفاده می‌شود که از طریق یک کانولای کوچک، جریان آب با فشار بالا را به بافت چربی زیر پوست هدایت می‌کند. این جریان آب باعث شکستن سلول‌های چربی می‌شود و سپس چربی‌های شکسته شده از طریق همان کانولا از بدن خارج می‌شوند. برای آشنایی بیشتر با این که بادی جت چیست و چگونه انجام می‌شود با ما همراه باشید.

بادی جت چیست مجموعه زیبایی دنیز

بادی جت یک روش نسبتاً جدید است که مزایای زیادی نسبت به روش‌های سنتی لیپوساکشن دارد. از جمله مزایای این روش زیبایی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تهاجم کمتر: بادی جت شکم و پهلو یک روش کم تهاجم است که نیاز به برش‌های بزرگ ندارد. این امر باعث می‌شود که دوران نقاهت بعد از عمل کوتاه‌تر و راحت‌تر سپری شود.
 • کبودی و تورم کمتر: بادی جت باعث کبودی و تورم کمتری نسبت به روش‌های سنتی لیپوساکشن خواهد شد.
 • حفظ سلامت سلول‌های چربی: در این روش زیبایی، سلول‌های چربی سالم باقی می‌مانند و می‌توان از آنها برای تزریق چربی در سایر نقاط بدن استفاده کرد.

اگر بخواهیم بگوییم روش بادی جت چیست و برای چه نواحی از بدن مورد استفاده قرار می‌گیرد؟ می‌توان گفت این روش زیبایی برای از بین بردن چربی‌های موضعی در نواحی مختلف بدن مانند شکم، پهلوها، ران‌ها، باسن، بازوها و صورت استفاده می‌شود.

نحوه انجام عمل بادی جت

عمل بادی جت معمولاً تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود. جراح یک برش کوچک در محل مورد نظر ایجاد می‌کند و سپس کانولای دستگاه بادی جت را از طریق آن وارد می‌کند. جریان آب با فشار بالا از طریق کانولا به بافت چربی هدایت می‌شود و باعث شکستن سلول‌های چربی می‌شود. سپس چربی‌های شکسته شده از طریق همان کانولا از بدن خارج می‌شوند.

مدت زمان عمل بادی جت شکم بسته به میزان چربی‌های مورد نظر متفاوت است. به طور معمول این عمل بین یک تا دو ساعت طول خواهد کشید.

پیکرتراشی بازو

این عمل زیبایی یک روش جراحی است که برای از بین بردن چربی اضافی و پوست شل بازوها استفاده می‌شود. پیکرتراشی بازو می‌تواند به افراد کمک کند تا بازوهای خود را سفت و صاف کنند.

چه زمانی می‌توان از این عمل زیبایی استفاده نمود؟

پیکرتراشی بازو برای افرادی مناسب است که دارای چربی اضافی و پوست شل در ناحیه بازوها هستند. این روش می‌تواند برای افراد با وزن نرمال یا اضافه وزن که چربی موضعی در بازوها دارند نیز مؤثر باشد. با دیدن فیلم لیپوماتیک بازو و نحوه انجام آن می‌تواند اطلاعات دقیق‌تری را کسب نمایید.

پیکرتراشی بازو کلینیک دنیز

انواع پیکرتراشی بازو

دو نوع اصلی پیکرتراشی بازو وجود دارد که عبارتند از:

 • لیفت بازو: در این روش، پوست اضافی و شل بازو برداشته می‌شود.
 • لیپوساکشن بازو: در این روش، چربی اضافی بازو با استفاده از یک لوله نازک و توخالی به نام کانولا برداشته می‌شود.

مراحل انجام پیکرتراشی بازو

پیکرتراشی بازو معمولاً به صورت سرپایی انجام می‌شود. در این روش، مراجعه کننده تحت بیهوشی عمومی یا بی‌حسی موضعی قرار خواهد گرفت.

در روش لیفت بازو، برش‌های جراحی در زیر یا داخل بازو ایجاد می‌شوند. سپس، پوست اضافی و شل بازو برداشته خواهد شد. در روش لیپوساکشن بازو، برش‌های کوچکی در بازو ایجاد می‌شوند. سپس، کانولا از طریق این برش‌ها وارد بدن شده و چربی اضافی موجود با استفاده از یک دستگاه مکش برداشته می‌شود. البته این عمل زیبایی جزئی از پیکرتراشی کل بدن نیز می‌باشد. توجه داشته باشید هزینه عمل لاغری کل بدن با توجه به میزان چربی‌های موجود در بدن محاسبه می‌گردد.

عوارض جانبی پیکرتراشی بازو

عوارض جانبی پیکرتراشی بازو معمولاً خفیف و موقتی هستند. شایع‌ترین عوارض عبارتند از:

 • کبودی
 • تورم
 • درد
 • حساسیت به لمس
 • بی‌حسی

پیکرتراشی بازو کلینیک زیبایی دنیز در تهران

با توجه به میزان حساسیت این عمل زیبایی از انجام پیکرتراشی ارزان و در مراکز نامعتبر جدا خودداری فرمایید زیرا ممکن است عواقب جبران ناپذیری داشته باشد. لازم به ذکر است که عوارض گفته شده در بالا معمولاً طی چند هفته یا چند ماه پس از جراحی از بین می‌روند و مشاهده آنها نگران کننده نخواهد بود.

پیکرتراشی بازو یک روش مؤثر برای از بین بردن چربی اضافی و پوست شل بازوها است. این روش می‌تواند به افراد کمک کند تا به بازوهایی سفت و صاف دست پیدا کنند  با این حال، این روش یک روش جراحی است و مانند هر روش جراحی دیگری، دارای عوارض جانبی احتمالی نیز می‌باشد.

فیلم عمل پیکرتراشی شکم

عمل زیبایی بدن

بادی کانتورینگ، نوعی جراحی پلاستیک است که به منظور بهبود ظاهر بدن و افزایش اعتماد به نفس فرد انجام می‌شود عمل زیبایی بدن می‌تواند شامل حذف چربی اضافی، سفت کردن پوست شل و یا تغییر شکل نواحی مختلف بدن باشد.

انواع عمل زیبایی بدن

انواع مختلفی از نوع عمل زیبایی وجود دارد که هر کدام برای اصلاح یک یا چند ناحیه خاص از بدن طراحی شده‌اند. برخی از رایج‌ترین انواع این جراحی‌ها عبارتند از:

 • لیپوساکشن: این جراحی برای حذف چربی اضافی از نواحی مختلف بدن مانند شکم، ران، پهلو، باسن و غبغب استفاده می‌شود.
 • لیپوماتیک: این جراحی مشابه لیپوساکشن است، اما با استفاده از ابزارهای پیشرفته‌تر، دقت و کنترل بیشتری در حذف چربی دارد.
 • لیفت شکم: این جراحی برای سفت کردن پوست شل شکم و ازبین‌بردن چربی اضافی آن انجام می‌شود.
 • لیفت ران: این جراحی برای سفت کردن پوست شل ران و ازبین‌بردن چربی اضافی آن انجام می‌شود.
 • لیفت باسن: این جراحی برای سفت کردن پوست شل موجود در باسن و ازبین‌بردن چربی اضافی آن انجام می‌شود.
 • لیفت سینه: این جراحی برای سفت کردن پوست شل سینه و افزایش اندازه آن مناسب می‌باشد.
 • پروتز سینه: این نوع جراحی برای افزایش اندازه سینه با استفاده از پروتز انجام می‌شود.

عمل زیبایی بدن مجموعه زیبایی دنیز

مزایا و معایب عمل زیبایی بدن

عمل کل بدن می‌تواند مزایای متعددی برای فرد داشته باشد، از جمله:

 • بهبود ظاهر بدن و افزایش اعتماد به نفس
 • کاهش مشکلات مرتبط با چاقی و اضافه وزن
 • بهبود عملکرد بدن
 • افزایش کیفیت زندگی

با این حال، پیکر تراشی مردان و زنان ممکن است دارای برخی معایب و خطرات نیز باشد، از جمله:

 • بالابودن هزینه ساکشن شکم و پهلو
 • زمان طولانی بهبودی
 • احتمال بروز عوارض جراحی، مانند عفونت، خونریزی و بی‌حسی

عوارض عمل زیبایی بدن

عوارض عمل زیبایی بدن می‌توانند خفیف یا شدید باشند. برخی از عوارض خفیف این جراحی‌ها عبارتند از:

 • کبودی و تورم
 • درد
 • حساسیت به لمس

برخی از عوارض شدید این جراحی‌ها عبارتند از:

 • عفونت
 • خونریزی
 • آسیب به اعصاب
 • تغییر رنگ پوست
 • عدم تقارن

عمل زیبایی بدن مجموعه زیبایی دنیز1

مرگ در اثر پیکر تراشی

در پی دستیابی به یک بدن آرمانی، بسیاری از افراد به دنبال جراحی زیبایی می‌روند، روشی که قول می‌دهد ظاهر فیزیکی آنها را تغییر دهد. با این حال، در زیر چهره فریبنده دستیابی به کمال، واقعیتی تلخ نهفته است: احتمال بروز عوارض شدید، حتی مرگ. اصطلاح “پیکرتراشی” به عنوان یک اصطلاح مترادف برای جراحی زیبایی ظهور کرده است که اغلب خطرات ذاتی آن را پنهان می‌کند. در ادامه به مرگ در اثر پیکر تراشی که یکی از جنبه‌های تاریک پیکرتراشی می‌باشد، می‌پردازیم و به عواقب غم‌انگیزی که می‌تواند از این روش‌ها ناشی شود، اشاره خواهیم کرد.

خطرات پیکرتراشی کل بدن

عمل پیکرتراشی کل بدن، که طیف گسترده‌ای از روش‌ها را در بر می‌گیرد، به دلیل فشارهای اجتماعی و تمایل به مطابقت با استانداردهای زیبایی غیرواقعی، به طور فزاینده‌ای محبوب شده است. در حالی که برخی افراد این روش‌ها را بدون حادثه انجام می‌دهند، برخی دیگر با عواقب ویرانگری مواجه می‌شوند.

خطرات مرتبط با جراحی زیبایی بسته به روش خاص، سلامت عمومی بیمار و مهارت جراح متفاوت است. با این حال، عوارض شایع عبارتند از عفونت، خونریزی بیش از حد، لخته‌شدن خون، آسیب عصبی و واکنش‌های آلرژیک به بیهوشی. در موارد نادر، این عوارض می‌توانند منجر به مرگ شوند. با توجه به این موضوعات و امکان بروز عوارض احتمالی پیشنهاد می‌شود حتماً برای انجام این عمل زیبایی به پزشک متخصص که از تجربه بالایی برخوردار است مراجعه نمایید. این کار ممکن است هزینه پیکرتراشی شکم و پهلو را افزایش دهد اما به شکلی چشمگیر خطرات آن را کاهش خواهد داد.

جراحی زیبایی به خصوص پیکر تراشی کل بدن، اگرچه اغلب به‌عنوان راهی برای دستیابی به یک بدن آرمانی به تصویر کشیده می‌شود، خطرات ذاتی دارد که می‌تواند منجر به عوارض شدید، حتی مرگ شود. رسیدن به کمال جسمی نباید به قیمت سلامتی و رفاه فرد تمام شود. قبل از انجام‌دادن هرگونه روش زیبایی، افراد باید به طور کامل در مورد خطرات احتمالی آن تحقیق کنند، با متخصصان پزشکی واجد شرایط مشورت کنند و مزایا و خطرات احتمالی را به‌دقت بسنجند.

مرگ در اثر پیکر تراشی مجموعه زیبایی دنیز

پیکرتراشی سه بعدی

این روش یکی از متدهای روز دنیا می‌باشد که از آن می‌توان برای از بین بردن چربی‌های موجود در بدن استفاده نمود. پزشک متخصص با استفاده از این روش قادر خواهد بود به شکلی 360 درجه چربی‌های موجود در شکم را تخلیه نماید. در ادامه به ارائه جزئیات بیشتری در رابطه با پیکرتراشی سه بعدی خواهیم پرداخت.

نحوه انجام پیکرتراشی سه بعدی

پزشک متخصص برای تخلیه کردن چربی‌های موجود در بدن از لوله‌ای مخصوص با نام کانولا استفاده خواهد کرد. با حرکت دادن این لوله زیر پوست به شکلی سه بعدی، چربی‌های موجود در ناحیه مورد نظر از بدن خارج می‌شوند.

حرکت دادن کانولا به شکلی سه بعدی مزایای زیادی نسبت به حرکت دوبعدی آن دارد. استخراج یکنواخت چربی‌ها از زیر پوست یکی از مهم‌ترین مزایای این روش پیکرتراشی می‌باشد. همین موضوع سبب خواهد شد تا در پایان، پوست آن بخش از بدن زیباتر و طبیعی‌تر به نظر برسد. با توجه به نتایج مطلوبی که این روش دارد هزینه پیکرتراشی به صورت سه بعدی بیشتر از دیگر روش‌ها خواهد بود.

نواحی مورد استفاده

کلینیک پیکر تراشی برای از بین بردن چربی‌ها در نواحی مختلفی از بدن از این روش استفاده خواهد کرد. شکم، کمر، باسن، قفسه سینه، داخل زانوها، لگن، پهلوها، ران‌ها و بازوها بخش‌هایی هستند که می‌توان چربی‌های موجود آنها را به روش سه بعدی استخراج کرد.

پیکر تراشی سه بعدی شکم یکی از پرطرف‌دارترین عمل‌های زیبایی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. قیمت پیکرتراشی شکم با توجه به میزان تغییرات و حجم چربی‌های خارج شده برای هر فرد متغیر خواهد بود. با توجه به این موضوع برای آگاهی از هزینه این عمل زیبایی نیاز است تا به پزشک متخصص مراجعه نمایید. نکته قابل توجه در رابطه با این روش زیبایی آن است که در این روش از بی‌حسی موضعی استفاده خواهد شد و نیازی به بیهوشی و تیغ جراحی در آن نیست.

پیکرتراشی سه بعدی بهترین کلینیک زیبایی در اندرزگو دنیز

بی خطر ترین روش پیکر تراشی

اگر شما هم جزو کسانی هستید که می‌خواهند شکل بدن خود را تغییر دهند، اما عوارض و خطرات ناشی از بسیاری از روش‌های پیکر تراشی را نمی‌پسندید، این مقاله برای شماست. ما در ادامه به بررسی بی خطر ترین روش پیکر تراشی خواهیم پرداخت.

پیکرتراشی بدون جراحی از روش‌های بی خطری است که امروزه از آن برای فرم دهی بدن استفاده می‌شود. برای این کار انواع مختلفی از روش‌ها و تکنیک‌ها وجود دارد که می‌توان از مزایای آنها بهره برد. در ادامه به معرفی برخی از این روش‌ها خواهیم پرداخت.

آشنایی بیشتر با پیکرتراشی بدون جراحی

در ابتدا باید گفت که از این روش نمی‌توان به عنوان روشی برای کاهش وزن استفاده نمود. این روش را می‌توان برای افرادی به کار برد که به وزن دلخواه خود رسیده‌اند و قصد دارند توده‌های سرسخت موجود در بدنشان را از بین ببرند.

چگونگی انجام پیکرتراشی بدون جراحی

پیکر تراشی کل بدن به دو روش انجماد سلول‌های چربی و یا استفاده از گرما برای کاهش چربی در نواحی مورد نظر انجام خواهد شد. از پیکرتراشی بدون جراحی می‌توان برای بخش‌های بالای بازوها، شکم، ران و چربی‌های اضافی دور باسن و شکم بهره برد. برای آشنایی بیشتر با عمل پیکر تراشی چیست با ما همراه باشید.

کرایولیپولیز

این روش یکی از کم تهاجمی‌ترین فرایندها برای کاهش چربی‌های موجود در بدن است که در آن با استفاده از سرمای شدید سلول‌های چربی را تجزیه می‌کنند. افرادی که از مرگ در اثر پیکر تراشی می‌هراسند باید بدانند که کرایولیپولیز روشی است که توسط FDA تأیید شده است. از این روش می‌توان برای رفع چربی‌های موجود در باسن، شکم، داخل و خارج ران، زیر بغل، چانه، کناره‌های بازو و غبغب بهره برد. با به‌کاربردن این فرایند زیبایی می‌توانید تا حدود 25 درصد از میزان چربی در هر درمان را کاهش داد. نتیجه نهایی کرایولیپولیز با گذشت یک الی سه ماه به شکلی کامل نمایان خواهد شد.

بی خطر ترین روش پیکر تراشی مجموعه زیبایی دنیز

هزینه پیکر تراشی اقایان

مردان نیز از روش‌های پیکرتراشی برای بهبود ظاهر خود استفاده می‌کنند. این روش‌ها به آنها کمک می‌کنند تا از شکل و ظاهر مورد نظر خود راضی باشند. هزینه پیکر تراشی اقایان(شروع از 49 میلیون تومان) متغیر بوده و به عوامل متعددی بستگی دارند.

نوع پیکرتراشی:

نوع و روش پیکرتراشی تأثیر زیادی بر هزینه آن دارد. به عنوان مثال، جراحی پلاستیکی، لیزر موهای زائد، تزیینات صورت و ماساژ چهره هر کدام هزینه‌های مختلفی دارند. جراحی پلاستیکی اغلب گران‌ترین گزینه است.

محل انجام عمل زیبایی

هزینه‌های این عمل زیبایی بستگی به محل انجام آن نیز دارد. در شهرهای بزرگ، میزان هزینه‌های پرداختی مورد نیاز بیشتر از شهرهای کوچک خواهد بود.

تجربه و شهرت متخصص

متخصصین باتجربه و شهرت بیشتر معمولاً هزینه‌های بیشتری دریافت می‌کنند. بدون شک انتخاب یک متخصص با تجربه می‌تواند نتایج بهتری به همراه داشته باشد. دستمزد پزشک یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای تعیین هزینه پیکرتراشی شکم و پهلو می‌باشد.

هزینه پیکر تراشی اقایان مجموعه زیبایی دنیز

تعداد جلسات

برای برخی از روش‌های پیکرتراشی نیاز به چندین جلسه است. همچنین، نیاز به جلسات تکراری ممکن است هزینه‌ها را افزایش دهد.

هزینه‌های جانبی

هزینه پیکرتراشی کل بدن شامل هزینه‌های جانبی همچون داروها و مراقبت‌های مرتبط نیز خواهد شد. این هزینه‌ها نیز می‌توانند به مبلغ نهایی اضافه شوند.

توافقنامه و قرارداد

مهم است که همواره قبل از شروع هر فرایند زیبایی، یک توافقنامه دقیق و قرارداد مالی با متخصص یا مرکز معالجه امضا کنید تا از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید.

می‌توانید با متخصصان مختلف مشورت کنید و توجه داشته باشید که انتخاب بهترین روش و تعیین بودجه مناسب برای خودتان مهم است. همچنین، به دقت مطالبی مثل توافقنامه و شرایط پرداخت را مطالعه کنید.  از امکان مشاوره گرفتن استفاده کنید و تصمیم خود را با دانش کامل بگیرید.

به این توجه داشته باشید که این عمل زیبایی نه تنها برای بهبود ظاهر بلکه برای افزایش اعتماد به نفس نیز می‌تواند مفید باشد.

قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو

امروزه برای انجام عمل زیبایی پیکرتراشی روش‌ها و تکنیک‌ها متعددی وجود دارد. با توجه به معاینات انجام شده توسط پزشک از یکی از این روش‌ها استفاده خواهد شد. با توجه به تکنیک انتخابی، قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو متفاوت خواهد بود. برای خارج کردن چربی این نواحی می‌توان از تمامی روش‌های پیکرتراشی که سبب شکسته شدن و در نتیجه خروج چربی از این نواحی می‌شوند، استفاده نمود.

نکته قابل توجه در رابطه با تعیین قیمت پیکرتراشی کل بدن در تهران این است که این عمل زیبایی در چه مرکزی و با چه روشی انجام خواهد شد. در بسیاری از موارد از بین بردن چربی‌های شکم و پهلو با انجام فعالیت‌های بدنی و بهره بردن از رژیم‌های غذایی سخت، بسیار زمان بر و طاقت فرسا خواهد بود.

عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت پیکرتراشی

میزان چربی استخراج شده از بدن یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای تعیین هزینه پیکر تراشی کل بدن به خصوص شکم و پهلو می‌باشد. در صورت استفاده از ساکشن، هزینه این عمل زیبایی از حدود 49 میلیون تومان آغاز خواهد شد. اگر مقدار چربی موجود کم بوده باشد و ناحیه جراحی گسترده نباشد هزینه کمتری برای انجام عمل دریافت خواهد شد.

در حالت عادی در بیشتر مراجعه کنندگان تمامی ناحیه‌های شکم و پهلو با انجام عمل ساکشن کوچک خواهند شد. اگر نیاز باشد جراحی ابدومینوپلاستی بر روی مراجعه کننده صورت پذیرد هزینه‌های این عمل زیبایی از حدود 49 میلیون تومان آغاز خواهد شد. در برخی مواقع در هنگام ساکشن شکم و پهلو نیاز است تا پوست اضافی به وجود آمده نیز جراحی شود. این موضوع می‌تواند سبب افزایش میزان هزینه‌ها باشد. این افزایش هزینه به این دلیل است که جراح باید زمان بیشتری را صرف کند و در واقع دو جراحی را هم‌زمان انجام دهد و نیاز به تجهیزات بیشتری دارد.

قیمت پیکر تراشی شکم و پهلو کلینیک دنیز اندرزگو

هزینه پیکرتراشی تهران

یکی از مهم‌ترین نکات مؤثر در انتخاب پزشک جراح و کلینیک برای انجام عمل زیبایی پیکرتراشی هزینه این عمل زیبایی است. در تخمین هزینه پیکرتراشی تهران (شروع از 49 میلیون تومان) عوامل متعددی دخیل هستند که در ادامه به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. توجه داشته باشید که میزان هزینه مورد نیاز برای پیکرتراشی نباید تنها معیار برای انجام این عمل زیبایی باشد. باید توجه داشت که انجام چنین عمل‌هایی نزد پزشکانی که از تخصص و تجربه کافی برخوردار نیستند می‌تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

میزان تخصص و مهارت پزشک جراح، بیمارستان و کلینیکی که جراحی در آن انجام می‌شود، روش انتخابی جهت انجام عمل جراحی، هزینه آزمایش‌های مورد نیاز قبل از انجام جراحی، نواحی مورد نیاز برای پیکرتراشی و میزان چربی موجود در آن نواحی از مهم‌ترین عواملی هستند که می‌توانند بر روی قیمت پیکرتراشی (شروع از 49 میلیون تومان) تأثیر بگذارند.

تفاوت قیمت پیکرتراشی در تهران و شهرستان

همان‌طور که گفته شد عوامل مختلفی بر روی قیمت عمل زیبایی پیکرتراشی تأثیر خواهند داشت. بدون شک قیمت انجام این عمل در شهرستان‌ها کمتر از قیمت آن در تهران است. اما باید توجه داشته باشید که ممکن است در شهرستان‌ها برای انجام عمل پیکرتراشی از ابزار و تجهیزات بروز استفاده نشود و همین موضوع سبب اختلاف قیمت انجام این عمل زیبایی در تهران و شهرستان‌ها خواهد شد. البته این موضوع در نتیجه این عمل زیبایی نیز تأثیر خواهد داشت و ممکن است نتیجه مورد نظر حاصل نشود.

در تهران با توجه به میزان رقابتی که وجود دارد نیاز است تا مراکز جراحی زیبایی همواره از دستگاه‌ها و تجهیزات به‌روزتری استفاده نمایند. علاوه بر این داشتن پرسنلی کارآزموده‌تر و همچنین رعایت بیشتر موارد بهداشتی نیز بر افزایش قیمت عمل جراحی تأثیر خواهند داشت. برای تعیین دقیق قیمت جراحی پیکرتراشی (شروع از 49 میلیون تومان) می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا به بهترین شکل هزینه پیکرتراشی برای شما محاسبه گردد.

هزینه پیکرتراشی تهران کلینیک زیبایی دنیز

هزینه پیکرتراشی کل بدن

پیکرتراشی شامل بخش‌های مختلفی از بدن می‌شود که انجام هرکدام از آنها هزینه جداگانه‌ای خواهد داشت. در صورتی که قصد دارید با هزینه پیکرتراشی کل بدن (شروع از 49 میلیون تومان) آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید. این هزینه شامل بخش‌هایی چون شکم و پهلو، بازوها، ران و باسن خواهد بود که به شکلی جداگانه مورد محاسبه قرار می‌گیرند.

قیمت پیکرتراشی شکم،  پهلو و بازو

بخش‌هایی از بدن وجود دارند که به سرعت دچار افزایش چربی خواهند شد و این موضوع سبب ایجاد بدفرمی در بدن می‌شود. چربی‌های اضافی بدن در شکم و پهلو به سرعت انباشته می‌شود و ظاهر افراد را به شکلی کامل تحت تأثیر قرار می‌دهند. با توجه به بررسی‌های انجام شده کاهش چربی‌های موجود در این نواحی بسیار سخت و طاقت فرسا بوده است. همین موضوع سبب شده تا پیکرتراشی این نواحی دارای هزینه بیشتری نسبت دیگر بخش‌های بدن باشد. به صورت تقریبی و با توجه به روشی که برای انجام این عمل زیبایی انتخاب می‌شود هزینه آن بین 20 تا 50 میلیون خواهد بود.

بازو یکی دیگر از بخش‌های بدن است که براثر اضافه وزن و یا افزایش سن دچار چربی اضافه و شل شدگی خواهد شد. با استفاده از پیکرتراشی می‌توان چربی‌های اضافی موجود در این ناحیه را از بین برد و فرم ایده آلی در بازوها ایجاد نمود. هزینه انجام پیکرتراشی بازو با توجه به عوامل مختلفی مورد محاسبه قرار خواهد گرفت. به طور متوسط هزینه انجام این عمل زیبایی حدود 20 تا 40 میلیون تومان خواهد بود.

البته باید توجه داشته باشید که تمامی این قیمت‌ها حدودی بوده و امکان وجود تغییرات در آنها وجود خواهد داشت. برای محاسبه دقیق هزینه پیکرتراشی کل بدن نیاز است تا به پزشک متخصص مراجعه کنید. بعد از انجام معاینات و بررسی‌های مورد نیاز پزشک هزینه دقیق جهت انجام پیکرتراشی را محاسبه خواهد کرد.

هزینه پیکرتراشی کل بدن مجموعه زیبایی دنیز

عمل پیکرتراشی کل بدن

امروزه انواع مختلفی از عمل‌های زیبایی وجود دارد که زیبا جویان می‌توانند از آنها استفاده نمایند. پیکرتراشی یکی از پرطرف‌دارترین عمل‌های زیبایی است که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است. عمل پیکرتراشی کل بدن در واقع یک پروسه درمانی-جراحی است که هدف از انجام آن ایجاد تغییرات مثبت و رسیدن به ظاهری متناسب است. در این جراحی زیبایی ترمیمی بافت پوست اضافه حذف خواهد شد و علاوه بر این چربی‌های اضافی نیز از بدن خارج می‌شود.

نکته قابل‌توجه این است که پیکرتراشی کمکی به کاهش وزن شما نخواهد کرد، بلکه با ایجاد تغییرات در ظاهر اندام‌ها سبب تناسب اندام در زیبا جویان خواهد شد. برای انجام این عمل زیبایی متدهای مختلفی وجود دارد که از هرکدام از آنها باتوجه‌به شرایط زیباجو استفاده خواهد شد. در این روش باتوجه‌به جراحی‌های صورت گرفته دوره ریکاوری طولانی‌تر خواهد بود اما میزان اثرات و نتایج در آن مشهودتر است.

مزیت های انجام عمل زیبایی پیکرتراشی

باتوجه‌به تغییراتی که پس از انجام این عمل زیبایی در بدن مشاهده خواهد شد می‌توان گفت ایجاد تأثیر مثبت در شکل و فرم گیری مناسب اندام‌های مورد نظر و به سبب آن افزایش اعتماد به نفس از مهم‌ترین مزیت‌های انجام پیکرتراشی خواهد بود. علاوه بر این رسیدن به پوستی صاف و نرم‌تر، رفع علائم اختلال به بهترین شکل و مشاهده عینی نتایج عمل در مدت زمان کوتاهی بخشی از مزایای انجام عمل پیکرتراشی هستند.

درصورتی‌که تمایل به انجام این عمل زیبایی را دارید در ابتدا نیاز است تا اهدافتان را برای انجام این عمل به خوبی مشخص کنید. این موضوع سبب خواهد شد تا بهترین نتیجه را انجام پیکرتراشی حاصل نمایید و توقعات واقع‌بینانه‌ای از نتیجه آن داشته باشید. برای بررسی شرایط شما برای عمل جلسات مشاوره‌ای انجام می‌گیرد که در آن باید با پزشک خود راحت باشید و تمامی سؤالات و ابهامات ذهنی خود را با وی در میان بگذارید.

عمل پیکرتراشی کل بدن مجموعه زیبایی دنیز

امروزه انواع مختلفی از عمل‌های زیبایی مورد استفاده قرار می‌گیرد که عمل پیکرتراشی یکی از آنها است. این عمل زیبایی بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. زیرا بسیاری از افراد قادر به تحمل کردن سختی کاهش وزن نبوده و به دنبال راه‌های آسان‌تری برای رسیدن به ظاهری متناسب هستند. بسیاری از افراد برای رسیدن به ظاهری مناسب و کاهش وزن حاضر به انجام هرگونه روشی بدون در نظر گرفتن خطرات آن روش هستند.

انجام عمل زیبایی پیکرتراشی

باتوجه‌به این موضوع، نیاز است تا در رابطه با عمل پیکرتراشی و نحوه انجام آن و همچنین عوارض جانبی این عمل زیبایی اطلاعات بیشتری داشته باشید. در ادامه در رابطه با اینکه پیکرتراشی چیست و چه افرادی کاندیدای مناسبی برای انجام آن هستند به ارائه جزئیات بیشتری خواهیم پرداخت. در صورتی که قصد دارید با پرداخت هزینه پیکرتراشی این عمل زیبایی را انجام دهید تا انتها با ما همراه باشید.

عمل پیکرتراشی مجموعه زیبایی دنیز1

پیکرتراشی را می‌توان با در نظر گرفتن انواع روش‌های تهاجمی و غیرتهاجمی یک عمل زیبایی دانست که به وسیله آن می‌توان قسمت‌های گوناگون بدن را لاغر کرده و به فرم دلخواه تبدیل کرد. دستگاه لیپوماتیک یکی از دستگاه‌های این عمل زیبایی است که با نام پیکرتراشی لیپوماتیک شناخته می‌شود. این دستگاه یکی از انواع دستگاه‌های پیکرتراشی بوده است.

در صورتی که چربی‌های موجود در زیر پوست با استفاده از لیپولیز، لیپوماتیک، بادی جت و یا لیپوساکشن از بدن خارج شوند پیکرتراشی گفته خواهد شد. از این روش‌ها می‌توان برای عمل پیکرتراشی  افرادی که توده بدنی آنها بیش از ۲۵ و ۳۰ است استفاده نمود. نکته قابل‌توجه در رابطه با هزینه پیکرتراشی و ناحیه انجام این عمل زیبایی آن است که این جراحی برای افرادی که دچار چاقی در پایین تنه هستند بسیار مناسب خواهد بود.

پیکرتراشی چیست؟

همان‌طور که گفته شد عمل پیکرتراشی یکی از عمل‌های زیبایی است که در آن با خارج کردن چربی‌های موجود در نواحی مختلف بدن می‌توان به تناسب اندام و ظاهری جذاب‌تر دست پیدا کرد. بادی جت یکی از روش‌های انجام این عمل زیبایی است که می‌تواند به شکلی سرپایی در کلینیک و بدون نیاز به داروی بیهوشی در طول جلسه درمان انجام شود. در صورت انجام عمل پیکرتراشی با این روش پوست مراجعه کننده شل نخواهد شد.

علاوه بر این استفاده از این روش باعث تقویت بدن نیز می‌شود. توجه داشته باشید که این کاهش سایز برای مدتی طولانی ادامه خواهد داشت و می‌تواند سلولیت‌های موجود را نیز حذف کند. برای آنکه بهتر بدانید پیکرتراشی چیست با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع روش‌های موجود برای انجام این عمل زیبایی به دست آورید.

عمل پیکرتراشی مجموعه زیبایی دنیز

روش لیپوماتیک یکی دیگر از روش‌هایی است که در پیکرتراشی از آن استفاده خواهد شد. در این روش از امواج مادون صوت برای شل کردن چربی‌ها در ناحیه مورد نظر استفاده می‌شود. این امواج پس از برخورد با توده چربی آنها را تخریب خواهد کرد. در صورتی که قصد دارید با پرداخت هزینه پیکرتراشی اقدام به انجام این عمل زیبایی نمایید روش لیپوماتیک می‌تواند روشی مطمئن و بسیار دقیق برای رسیدن به بدنی متناسب باشد.

از این روش می‌توان برای رفع غبغب، بالای سینه، اطراف زانو و بزرگی سینه در آقایان استفاده کرد. نکته قابل‌توجه آن است که در زمان انجام لیپوماتیک هیچ‌گونه آسیبی به سلول‌های چربی وارد نخواهد شد و در نتیجه می‌توان از این چربی‌ها برای نواحی دیگر استفاده کرد. تا اینجای کار با اینکه پیکرتراشی چیست و در آن چه تغییراتی در بدن ایجاد می‌شود تا حدودی آشنا شدید با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این عمل زیبایی به دست آورید.

پیکرتراشی چیست مجموعه زیبایی دنیز

هزینه پیکرتراشی

همان‌طور که گفته شد پیکرتراشی روش‌های مختلفی دارد که با توجه به شرایط مراجعه کننده، توسط پزشک متخصص در جلسات مشاوره‌ای که برگزار خواهد شد از یکی از آنها استفاده خواهد شد. با توجه به اینکه چه میزان از تغییرات نیاز است بر روی مراجعه کننده صورت پذیرد و همچنین از چه روشی برای رسیدن به تناسب ظاهر استفاده شود، هزینه پیکرتراشی (شروع از 49 میلیون تومان) متفاوت خواهد بود. در صورتی که قصد دارید این عمل زیبایی را انجام دهید فیلم عمل پیکرتراشی موجود بوده و می‌توانید از آنها برای رسیدن به آگاهی بیشتر استفاده نمایید.

پیکرتراشی لیپوماتیک یکی از روش‌های محبوب انجام این عمل زیبایی است که بسیاری از مراجعه کنندگان تمایل به انجام آن دارند. یکپارچگی چربی موجود در زیر پوست، به دست آوردن فرم درست بدن در این نوع جراحی، جمع شدن پوست و شکل دادن بهتر به پوست، تورم و ترشحات بسیار پایین، احتمال عفونت بسیار کم ،عدم نیاز به بستری شدن فرد در بیمارستان و مؤثر و آسان بودن انجام آن تنها بخشی از مزایای انجام پیکرتراشی به روش لیپوماتیک است. برای آگاهی از اینکه پیکرتراشی چیست و گونه‌های مختلف آن چه خصوصیاتی دارند با ما همراه باشید.

هزینه پیکرتراشی کلینیک زیبایی دنیز

لیپوساکشن یکی دیگر از روش‌های انجام عمل زیبایی پیکرتراشی است که تفاوت‌هایی با روش لیپوماتیک دارد. این تفاوت‌ها در هزینه پیکرتراشی نیز کاملاً مشهود بوده است. هر دوی این روش‌ها را می‌توان برای لاغری موضعی استفاده نمود. اما در روش لیپوماتیک برای متناسب کردن ظاهر از حرارت استفاده نمی‌شود و تنها با وارد کردن ضربه و به شکلی کاملاً فیزیکی این عمل انجام خواهد شد و چربی‌های تخریب شده از بدن خارج می‌شود. ولی در روش لیپوساکشن چربی‌ها توسط حرارت سوزانده شده و از طریق دستگاه مکش از بدن خارج می‌شوند.

فیلم عمل پیکرتراشی کلینیک زیبایی دنیز

فیلم عمل پیکرتراشی

با توجه به اینکه امروزه روش‌های مختلفی برای انجام این عمل زیبایی وجود دارد شما می‌توانید برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر فیلم عمل پیکرتراشی به روش‌های مختلف را مشاهده کرده و از روشی که مورد دلخواهتان هست و امکان انجام آن را دارید بهره ببرد. برای آنکه بدانید پیکرتراشی چیست و بادی جت به چه شکلی صورت می‌گیرد با ما همراه باشید. همان‌طور که گفته شد لیپوماتیک یک روش کاملاً فیزیکی بوده که با استفاده از ضربه توده‌های چربی را خرد کرده و از بدن خارج می‌کند.

در روش بادی جت با استفاده از نیروی زیاد فشار آب، چربی‌ها را شکسته و از بدن خارج می‌کنند. روش بادی جت علاوه بر اینکه تحمل درد کمتری دارد دوره نقاهت کمتری را نیز داشته و عوارض جانبی آن نیز کمتر خواهد بود. لیپولیز یکی دیگر از روش‌های انجام پیکرتراشی است که در آن با استفاده از امواج چربی‌های بدن ذوب خواهد شد و از بدن خارج می‌شود.

هزینه پیکرتراشی کلینیک زیبایی دنیز1

پیکرتراشی به روش لیپولیز

اگر شما قصد انجام این عمل زیبایی را با روش لیپولیز دارید باید توجه داشته باشید که چربی‌های ذوب شده قابل استفاده در بخش‌های دیگر بدن نخواهند بود. فیلم عمل پیکرتراشی این روش را می‌توانید در فضای اینترنت مشاهده نمایید. امروزه فیلم عمل پیکرتراشی به روش‌های مختلف در فضای اینترنت وجود دارد که شما با مشاهده آن‌ها می‌توانید تفاوت این روش‌ها را به شکلی واضح و مشخص مشاهده نمایید و روش موردنظرتان را برای رسیدن به تناسب اندام در عمل پیکرتراشی انتخاب نمایید.

وجود روش‌های مختلف برای انجام این عمل زیبایی سبب شده تا تمامی افراد  بتوانند به بهترین شکل ممکن به تناسب اندام موردنظرشان دست پیدا کنند و در مدت زمان کوتاهی اضافه وزن خود را از بین ببرند. اجتناب از مصرف سیگار دو روز قبل و بعد از انجام عمل، عدم استفاده از آسپرین، محصولات حاوی آسپرین، ویتامین E، داروهای ضد التهابی به مدت ده روز، مصرف صبحانه یا ناهار سبک قبل از جراحی، استفاده از لباس گشاد و راحت و پاک کردن لاک ناخن تنها بخشی از مواردی است باید در زمان انجام لیپوماتیک به آن توجه داشته باشید.

 1. الناز مرادی

  27 فروردین 1403

  بسیار عالی و کاربردی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.