5/5 - (15 امتیاز)

فیشیال چیست

فیشیال پوست که به عنوان پاک‌سازی صورت نیز شناخته می‌شود، فرایندی چند مرحله‌ای می‌باشد که برای ارتقای سلامت و زیبایی پوست طراحی شده است. لازم به ذکر است که بهره‌مندی از مزایای این روش بعد از انجام سوپر لیفت صورت می‌تواند به جوانسازی بیشتر و شفافیت پوست کمک شایانی داشته باشد.

اگر بخواهیم بگوییم که فیشیال چیست، باید گفت فیشیال یک درمان غیرتهاجمی پوست است که شامل پاک‌سازی، مرطوب‌سازی، لایه برداری و سایر عناصر است که با نوع پوست و نیازهای خاص شما مطابقت دارد. توجه داشته باشید که فیشیال باید توسط متخصصان پوست دارای مجوز مانند متخصصان زیبایی انجام بگیرد.

فیشیال چیست مجموعه زیبایی دنیز1

قیمت فیشیال صورت

عوامل متعددی بر قیمت فیشیال صورت تاثیر می‌گذارند که در ادامه به معرفی برخی از آنها خواهیم پرداخت.

نوع فیشیال

نوع خدمات دریافت شده می‌تواند در تعیین قیمت فیشیال صورت تاثیر گذار می‌باشد. به‌عنوان‌مثال فیشیال پاک‌سازی قیمت مناسب‌تری نسبت به دیگر انواع فیشیال دارد. این در حالی است که فیشیال ضد پیری به دلیل استفاده از مواد و تکنیک‌های تخصصی‌تر، قیمت بالاتری دارد. همچنین فیشیال تخصصی مانند میکرودرم یا مزوتراپی، به دلیل پیچیدگی بیشتر، هزینه‌ای بالاتری نسبت به موارد گفته شده خواهد داشت.

اعتبار و تجربه متخصص

بدون شک متخصصان باتجربه و شناخته شده دستمزد بالاتری دریافت می‌کنند و در عوض خدمات بهتر و مطمئن‌تری را نیز ارائه می‌دهند.

مدت زمان فیشیال

فیشیال‌های کوتاه هزینه‌ای کمتری دارند و فیشیال‌های طولانی‌تر به دلیل صرف زمان و مواد بیشتر، قیمت بالاتری خواهند داشت.

فیشیال تخصصی

این نوع فیشیال در واقع درمانی جامع برای پوست شما است که با ظرافت و دقت، به پاک‌سازی عمیق، تغذیه و جوانسازی آن می‌پردازد. این روش درمانی که توسط متخصصان پوست انجام می‌شود، با توجه به نوع پوست و نیازهای خاص شما طراحی شده و طیف وسیعی از فواید را برای شما به ارمغان می‌آورد.

فواید فیشیال تخصصی

در این روش پوست شما به طور کامل تمیز و پاک‌سازی می‌شود. سلول‌های مرده، چربی‌ها و آلودگی‌ها از سطح پوست و منافذ آن زدوده می‌شوند و راه را برای تنفس و جذب بهتر مواد مغذی هموار می‌کنند.

با استفاده از لایه برداری ملایم در فیشیال تخصصی، سلول‌های پیر و فرسوده از بین می‌روند که این امر به تولید سلول‌های جدید کمک زیادی می‌کند. این فرایند، روشنایی و شفافیت بی‌نظیری به پوست شما می‌بخشد.

 در فیشیال تخصصی مواد مغذی و آبرسان‌های قوی به پوست تزریق می‌شوند تا خشکی و کم‌آبی آن را رفع کنند. این امر، پوستی نرم، لطیف و شاداب را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

انواع فیشیال صورت مجموعه زیبایی دنیز

انواع فیشیال صورت

امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی انواع فیشیال صورت مورد استفاده قرار خواهد گرفت که هرکدام از آنها مزایای به خصوصی داشته و برای موارد مختلفی مورد استفاده قرار خواهند گرفت. در ادامه به برخی از این روش‌ها اشاره خواهیم کرد.

فیشیال پاک‌سازی عمیق

این روش یکی از انواع فیشیال صورت می‌باشد که در آن چربی‌ها و آلودگی‌ها با استفاده از شوینده‌های ملایم و متناسب با نوع پوست شما، از بین خواهند رفت. همچنین در این روش با استفاده از بخار گرم، منافذ پوست را باز کرده و سلول‌های مرده را به آرامی از بین می‌برند.

فیشیال لایه‌برداری

در پاسخ به این که لایه برداری در فیشیال چیست، می‌توان گفت که این نوع فیشیال به دو روش فیزیکی و شیمیایی انجام می‌شود. در لایه‌برداری فیزیکی سلول‌های مرده با استفاده از اسکراب‌های ملایم از بین می‌روند. در لایه‌برداری شیمیایی، با استفاده از اسیدهای ملایم، سلول‌های مرده را لایه برداری کرده و پوست را روشن می‌کنند. توجه داشته باشید که قیمت فیشیال صورت با توجه به روش مورد استفاده متفاوت خواهد بود.

فیشیال تغذیه و آبرسانی

این روش را می‌توان یکی دیگر از انواع فیشیال صورت دانست که در آن از ماسک‌های مغذی بهره برده خواهد شد. در فیشیال تغذیه و آبرسانی متخصصان با ویتامین‌ها و مواد معدنی پوست شما را تغذیه و تقویت می‌کنند. علاوه بر این با بهره‌گیری از سرم‌ها و مرطوب‌کننده‌ها، رطوبت مورد نیاز پوست را نیز تأمین خواهند کرد.

فیشیال ضد آکنه

در این روش با پاک‌سازی عمیق منافذ و استفاده از مواد ضد التهاب، جوش‌ها درمان خواهند شد. همچنین با تنظیم تولید چربی پوست از بروز جوش‌های جدید نیز جلوگیری به عمل خواهد آمد.

مراحل فیشیال صورت مجموعه زیبایی دنیز

مراحل فیشیال صورت

برای آشنایی با این که مراحل فیشیال چیست، با ما همراه باشید تا به شکلی کامل از مراحل فیشیال و اقداماتی که در آن انجام خواهد شد آشنا شوید.

گام اول: آماده‌سازی

پاک‌سازی یکی از مهم‌ترین مراحل فیشیال صورت می‌باشد که در آن آرایش و آلودگی‌ها با شوینده‌های ملایم از سطح پوست پاک می‌شوند. سپس متخصص پوست، نوع پوست و نیازهای آن را به دقت بررسی می‌کند.

گام دوم: بخور

منافذ پوست شما با بخار گرم باز می‌شوند و سلول‌های مرده پوست به آرامی نرم و آماده لایه‌برداری می‌شوند.

گام سوم: لایه‌برداری

در این مرحله ممکن است یکی از روش‌های زیر مورد استفاده قرار بگیرد:

  • لایه‌برداری فیزیکی: سلول‌های مرده با استفاده از اسکراب‌های ملایم از بین می‌روند.
  • لایه‌برداری شیمیایی: اسیدهای ملایم، سلول‌های مرده را لایه برداری کرده و پوست را روشن می‌کنند.

گام چهارم: استخراج

در این مرحله که یکی از مهم‌ترین مراحل فیشیال صورت به حساب می‌آید جوش‌های سرسیاه به آرامی و با ظرافت از بین رفته و چربی اضافی از منافذ پوست شما خارج خواهد شد.

گام پنجم: ماساژ

با ماساژ ملایم، گردش خون در پوست شما افزایش پیدا می‌کند، عضلات صورت شما شل خواهد شد و در نتیجه خطوط و چین و چروک‌ها کاهش می‌یابند. توجه داشته باشید در صورتی که عمل زیبایی لیفت صورت انجام داده‌اید حتماً برای انجام این مرحله با بهترین جراح لیفت صورت در تهران مشورت نمایید.

گام ششم: ماسک

در این مرحله با استفاده از ماسک‌های مغذی، ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز پوست شما را تأمین می‌کنند. همچنین با بهره از سرم‌ها و مرطوب‌کننده‌ها، رطوبت مورد نیاز پوست را افزایش خواهند داد. توجه داشته باشید که قیمت فیشیال صورت با توجه به کیفیت انجام این مراحل می‌تواند متفاوت باشد.

چرا بعد از فیشیال جوش میزنیم مجموعه زیبایی دنیز

چرا بعد از فیشیال جوش میزنیم؟

فیشیال پوست، روشی محبوب برای پاک‌سازی و جوانسازی پوست است. با این حال، گاهی اوقات بعد از فیشیال شاهد جوش زدن پوست خود هستیم. این موضوع می‌تواند آزاردهنده و نگران کننده باشد. دلایل مختلفی را در پاسخ به این سؤال که چرا بعد از فیشیال جوش میزنیم، می‌توان بیان کرد. در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

تحریک پوست

برخی از مراحل فیشیال، مانند بخار، لایه‌برداری و ماساژ، می‌توانند پوست را تحریک کنند. این تحریک می‌تواند منجر به قرمزی، التهاب و جوش شود، به خصوص اگر پوست شما حساس باشد.

واکنش آلرژیک بعد از فیشیال چیست؟

ممکن است به یکی از مواد مورد استفاده در حین فیشیال، مانند شوینده، ماسک یا روغن، حساسیت داشته باشید. این مورد بهترین پاسخ به این سؤال که چرا بعد از فیشیال جوش میزنیم، می‌باشد. در بسیاری از موارد علائم آلرژی می‌توانند شامل جوش، خارش، قرمزی و تورم باشند.

عفونت

اگر ابزار یا دست‌های متخصص پوست به درستی استریل نشده باشند، ممکن است پوست شما عفونت کند. این عفونت می‌تواند منجر به جوش، چرک و التهاب شود.

برآمدن جوش‌های نهفته

فیشیال می‌تواند باعث شود جوش‌های زیر پوستی به سطح پوست آمده و قابل مشاهده شوند. این جوش‌ها ممکن است پس از چند روز از بین بروند.

فواید فیشیال صورت مجموعه زیبایی دنیز

فواید فیشیال صورت

استفاده از فیشیال صورت مزایای متعددی به همراه دارد. در ادامه قصد داریم به برخی از فواید فیشیال صورت بپردازیم. با مجموعه زیبایی دنیز همراه باشید.

روشنایی و درخشندگی

فیشیال با لایه‌برداری ملایم، لکه‌های تیره و جای جوش را کم‌رنگ کرده و پوست شما را روشن‌تر می‌کند. بعد از فیشیال رنگ پوست شما یکدست و شفاف‌تر می‌شود و پوست شما شادابی و درخشندگی بی‌نظیری را به دست خواهد آورد.

جوانسازی و ضد پیری

از مهم‌ترین فواید فیشیال صورت جوانسازی و ضد پیری بودن آن است. این روش با تحریک کلاژن‌سازی و الاستین، خطوط و چین و چروک‌های موجود در صورت را به طور چشمگیری کاهش می‌دهد. همچنین با تأمین رطوبت عمیق مورد نیاز پوست، خشکی و کدری آن را رفع خواهد کرد.

آرامش و شادابی

ماساژ ملایم صورت و گردن، عضلات صورت شما را شل کرده و به آرامش و رفع تنش کمک می‌کند. با این کار گردش خون در پوست شما افزایش یافته و شادابی و طراوت آن دوچندان می‌شود.

منبع:health.clevelandclinic