4.9/5 - (109 امتیاز)

پروفیس صورت

1 پروفیس چیست؟
پروفیس جدیدترین روش جوانسازی و لیفت صورت بدون بیهوشی، جراحی و برش است. این روش هیچ رد بخیه‌ای روی صورت شما باقی نخواهد گذاشت. پروفیس توسط پزشکان متخصص مجموعه زیبای دنیز ابداع شده است. برای اولین بار، پزشکان متخصص مجموعه دنیز روش پروفیس را برای نتیجه‌گیری بهتر و جوانسازی صورت بدون جراحی ابداع کردند. در واقع، پروفیس یک روش علمی است که از ترکیب جوانسازی صورت با تزریق فیلرهای هیالورونیک اسید، جوانسازهای مخصوص ایتالیایی و فرانسوی و لیفت صورت با نخ‌های دوازده وجهی خاردار استفاده می‌کند.
2 پروفیس صورت چقدر طول می‌کشد؟
لیفت و جوان‌سازی صورت به روش پروفیس حدود یک ساعت زمان می‌برد.
3 پروفیس صورت برای چه کسانی مناسب است؟
به طور کلی، پروفیس صورت برای دو دسته از افراد مناسب است، کسانی که می‌خواهند لیفت و جوانسازی صورت بدون جراحی داشته باشند. همچنین کسانی که می‌خواهند جوانی صورت خود را حفظ کنند تا در سنین بالاتر نیاز به جراحی لیفت صورت نداشته باشند. ماه رویانی که افتادگی پوست صورتشان خیلی زیاد نیست، یعنی هنوز در حدی نیست که نیاز به جراحی لیفت صورت داشته باشند، کاندیدای لیفت و جوانسازی صورت با پروفیس هستند.
4 دوره نقاهت پروفیس صورت
باتوجه‌به اینکه روش پروفیس بدون جراحی انجام می‌شود، دوره نقاهت بسیار کوتاهی دارد.
5 عوارض پروفیس صورت
پروفیس صورت عوارض قابل‌ملاحظه‌ای ندارد. در صورت مشاهدهٔ عوارض لازم است بدانید که این عوارض جزئی به‌سرعت از بین خواهند رفت و موقتی خواهد بود.
6 مراقبت‌های بعد از پروفیس صورت
از واردکردن فشار به صورتتان در مدت‌زمان تعیین شده توسط پزشک خودداری کنید. بهتر است از آرایش‌کردن در این مدت بپرهیزید. از انجام فعالیت‌هایی که موجب ایجاد فشار بر روی صورت می‌شود خودداری کنید.
پروفیس صورت کلینیک زیبایی دنیز3
پروفیس صورت کلینیک زیبایی دنیز4

فیلم لیفت صورت بدون جراحی

عکس قبل و بعد پروفیس صورت

عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز14
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز11
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز12
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز13
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز10
کلینیک زیبایی دنیز2
گرفتن نوبت و مشاوره

برای گرفتن نوبت، مشاوره و استعلام قیمت از کلینیک زیبایی دنیز هر روز از ساعت 11 الی 19:30 در خدمت شما عزیزان هستیم.

هزینه پروفیس صورت

پروفیس صورت روشی نوین و کم تهاجمی برای جوانسازی و لیفت پوست صورت است. این روش با استفاده از نخ‌های مخصوص و ظریف، بدون نیاز به جراحی و برش، پوست صورت را لیفت و سفت می‌کند. در مجموعه زیبایی دنیز هزینه پروفیس صورت از 17.900.000 شروع خواهد شد.

هزینه پروفیس صورت به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

 • نوع نخ: نخ‌های پروفیس در انواع مختلفی با جنس‌ها و کارایی‌های متفاوت وجود دارند. به طور کلی، نخ‌های با کیفیت‌تر و ماندگاری بیشتر، سبب افزایش قیمت پروفیس صورت (شروع از 17.900 میلیون) خواهند شد.
 • تعداد نخ: تعداد نخ‌های مورد استفاده برای پروفیس صورت، به میزان افتادگی پوست و ناحیه مورد نظر برای درمان بستگی دارد. هر چه تعداد نخ‌ها بیشتر باشد، هزینه عمل نیز افزایش می‌یابد.
 • مهارت و تجربه پزشک: مهارت و تجربه پزشک در انجام پروفیس صورت، نقش مهمی در کیفیت و ماندگاری نتایج عمل دارد. به طور طبیعی، پزشکان باتجربه و ماهر، دستمزد بالاتری دارند.
 • موقعیت مکانی: هزینه پروفیس صورت در کلان‌ شهرها و مناطق ثروتمندتر، به طور کلی بیشتر از سایر مناطق است.

عوامل دیگری که می‌توانند بر هزینه پروفیس صورت تأثیر بگذارند:

 • هزینه‌های جانبی: مانند هزینه آزمایش‌های قبل از عمل، هزینه داروها و لوازم جانبی

مزایای پروفیس صورت

در صورتی که قصد دارید بدانید مزایای روش پروفیس چیست؟ باید گفت استفاده از این روش زیبایی می‌تواند برای ماه رویان عزیز مزایای مختلفی را به همراه داشته باشد. در ادامه به برخی از این مزیت‌ها اشاره خواهیم کرد.

 • روشی کم تهاجمی است و بدون نیاز به جراحی و برش انجام می‌شود.
 • دوره نقاهت کوتاهی دارد و به طور معمول، بعد از چند روز می‌توانید به فعالیت‌های روزمره بازگردید.
 • نتایج طبیعی داشته و در صورت رعایت برخی از نکات، ماندگاری آن تا بیش از 2 سال خواهد بود.
 • ایمن و مؤثر بوده و عوارض جانبی نادری دارد.
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز1
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز2
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز3
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز4

پروفیس چگونه انجام میشود

پروفیس یک روش زیبایی برای جوانسازی صورت است. برای آن که بدانیم پروفیس چگونه انجام می‌شود باید گفت که در این روش زیبایی و جوانسازی از ترکیب علمی جوان‌سازهای صورت و فیلرهای هیالورونیک اسید و نخ‌های 12 وجهی خاردار بهره برده شده است.

روش جوانسازی پروفیس را می‌توان برای لیفت افتادگی‌های گوشه‌های لب، گونه و خط خنده استفاده نمود. نکته قابل توجه در رابطه با این روش آن است که پروفیس بدون جراحی و بیهوشی انجام خواهد شد.

این روش جوانسازی که برای اولین بار در ایران توسط مجموعه زیبایی دنیز ارائه شده است مزایای مختلفی را به همراه دارد. در پروفیس با کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی می‌توان نتایج شگفت انگیزی را رقم زد. از مزایای این روش زیبایی می‌توان به ماندگاری بالای دو سال، انجام شدن بدون جراحی و بیهوشی و همچنین دوره نقاهت کوتاه اشاره کرد.

توجه داشته باشید که نباید از پروفیس انتظار نتایج حاصل از لیفت صورت با جراحی را داشت. با این حال تغییرات ایجاد شده در صورت به شکلی کامل قابل مشاهده خواهد بود. با توجه به تغییرات به وجود آمده و همچنین میزان ماندگاری نتایج آن می‌توان این روش زیبایی را به عنوان بهترین روش لیفت صورت بدون جراحی در نظر گرفت.

در صورتی که قصد دارید بدون انجام عمل جراحی ظاهری جوان داشته باشید می‌توانید از این روش زیبایی استفاده نمایید و از مزایای بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید.

پروفیس چیست؟

پروفیس در واقع یک روش جوان‌سازی و لیفت صورت است. در این روش نیازی به انجام جراحی نخواهد بود. همچنین در جوان‌سازی پوست به روش پروفیس صورت از برش و در نتیجه بخیه استفاده نخواهد شد. با توجه به این که نیازی به ایجاد برش نیست، عمل زیبایی پروفیس صورت بدون نیاز به بیهوشی انجام خواهد شد. برای انجام لیفت صورت با این روش بی‌حسی موضعی در مطب توسط پزشک متخصص انجام می‌شود.

نکته قابل توجه در رابطه با پروفیس صورت بدون جراحی این است که لیفت صورت با استفاده از این روش نهایتاً یک ساعت به طول خواهد انجامید. برای آن که بهتر درک کنید پروفیس چیست؟ باید بدانید که برای انجام پروفیس از ترکیب چندین روش و متد لیفت و جوان‌سازی پوست بهره برده خواهد شد. این روش در واقع یک روش ترکیبی است که به شکلی علمی صورت گرفته است. توجه داشته باشید که پزشک متخصص برای انجام پروفیس صورت از نخ‌های لیفت، جوان‌سازی‌های مخصوص و تزریق فیلر بهره خواهد برد.

عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز8
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز9
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز7
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز6
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز5

با توجه به این که پروفیس صورت بدون جراحی یک روش ترکیبی است در نتیجه نیاز است که توسط پزشک متخصص انجام شود. در غیر این صورت می‌تواند سبب بروز عوارض جبران ناپذیری شود. برای آن که بدانید هزینه لیفت صورت با جراحی چقدره، نیاز است تا توسط پزشک مورد معاینه قرار بگیرید. روش لیفت پروفیس به دلیل داشتن مزایای فراوان و هم چنین ماندگاری تقریباً زیاد، طرف‌داران زیادی را به خود اختصاص داده است. همان‌طور که گفته شد در این روش جوان‌سازی از ترکیب چند روش استفاده شده است. همین موضوع سبب شده تا ماندگاری لیفت به روش پروفیس بالای دو سال باشد. این مدت زمان ماندگاری از لیفت صورت با استفاده از نخ به مراتب بالاتر خواهد بود.

فیلم پروفیس صورت

پروفیس صورت بدون جراحی

نکته قابل توجه این است که بعد از گذشت دو سال حالت چهره به شکل اولیه خود باز نخواهد گشت. این بدین معناست که با گذشت این مدت زمان از انجام پروفیس صورت با انجام یک ترمیم کوچک، تغییرات مورد نظر مجدداً پدیدار خواهد شد. از مزایای انجام پروفیس صورت بدون جراحی می‌توان به جوان‌سازی پوست، افزایش میزان شادابی و از بین بردن چین و چروک‌های ریز موجود در صورت اشاره کرد.

برای آن که بدانید پروفیس چیست و بهترین کاندیدای انجام آن چه افرادی هستند با ما همراه باشید. بهترین کاندیدای انجام این روش زیبایی پوست صورت افرادی هستند که صورت آنها دارای افتادگی زیادی نیست و کاندید انجام لیفت صورت با جراحی نمی‌باشند. در بسیاری از موارد هم ممکن است افراد تمایلی به انجام لیفت صورت با استفاده از روش جراحی نداشته باشند. در این مواقع آگاهی از این که عمل پروفیس چیست و چه مزایایی دارد می‌تواند مثمر ثمر باشد. پروفیس صورت می‌تواند راه حلی مناسب برای رسیدن به شادابی و جوان‌سازی پوست بدون انجام جراحی باشد.

عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز15
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز16
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز17
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز19
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز18

در صورتی که قصد دارید در کنار لیفت صورت، جوان‌سازی پوست را نیز تجربه کنید پروفیس صورت بدون جراحی یکی از بهترین روش‌ها است که بالاترین میزان کیفیت را دارا می باشد. برای آن که بدانید عمل پروفیس چیست باید گفت که این روش زیبایی ویژگی‌هایی دارد که سبب جلوگیری از افتادگی و پیری زیاد پوست خواهد شد. توجه داشته باشید که در زمان انجام پروفیس صورت نباید توقع نتیجه لیفت صورت با جراحی را داشته باشید. این روش به اندازه لیفت با جراحی اثربخش نخواهد بود. با این حال تغییرات ایجاد شده در این روش جوان‌سازی و لیفت صورت کاملاً محسوس خواهد بود.

عمل پروفیس چیست

با افزایش میزان سن بدون شک تغییراتی در چهره افراد ایجاد خواهد شد. این تغییرات می‌تواند بر اثر شل شدن عضلات و یا کاهش میزان ترشح کلاژن در پوست رخ دهد. در صورتی که قصد دارید بدانید عمل پروفیس چیست باید گفت با استفاده از این روش قادر خواهید بود میزان شادابی و جوانی پوست صورتتان را به شکل چشمگیری بهبود ببخشید. برای آن که قادر باشید برای جوان‌سازی پوست از پروفیس صورت استفاده نمایید نیاز است تا توسط پزشک معاینه شوید.

برای انجام این روش جوان‌سازی نیاز است تا فاکتورهای مختلفی را داشته باشید. پزشک متخصص با بررسی و در نظر گرفتن این فاکتورها تشخیص خواهد داد تا بهترین روش برای جوان‌سازی و لیفت صورت شما استفاده از کدام روش است. همان‌طور که در بخش پروفیس چیست گفته شد این شیوه جوان‌سازی یک روش ترکیبی است که نیاز است توسط پزشک متخصص انجام بگیرد.

عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز24
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز23
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز21
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز22
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز20

در بسیاری از موارد ممکن است اجرای نادرست این روش عوارض جانبی مخربی را به همراه داشته باشد. مجموعه زیبایی دنیز با داشتن بهترین و مجرب‌ترین پزشکان زیبایی می‌تواند به شما عزیزان کمک کند تا به بهترین شکل ممکن پروفیس صورت بدون جراحی را انجام دهید. رسیدن به بالاترین درصد از رضایت و بیشترین کیفیت همواره از اهداف مهم این مجموعه است.

عوارض این عمل زیبایی

برای آن که بدانید عوارض عمل پروفیس چیست باید گفت این روش زیبایی در صورت درست و تخصصی انجام شدن دارای عوارض جانبی نبوده و دوران نقاهت کوتاهی دارد. در صورتی که در زمان انجام این روش جوان‌سازی عوارضی مشاهده شود باید توجه داشته باشید که این عوارض موقتی بوده و با گذشت زمان کوتاهی از بین خواهند رفت. پس هیچ جای نگرانی در مورد عوارض این روش زیبایی وجود نخواهد داشت.

عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز28
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز29
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز27
عکس قبل و بعد پروفیس صورت مجموعه زیبایی دنیز26

در رابطه با این که عمل پروفیس چیست مواردی گفته شد. در ادامه قصد داریم در خصوص مراقبت‌های مورد نیاز بعد از انجام این روش زیبایی بر روی پوست صحبت کنیم. بعد از آن که پوست صورت را با استفاده از این روش لیفت کردید پزشک متخصص دستورالعمل‌هایی را در اختیار شما قرار خواهد داد. نیاز است برای رسیدن به نتیجه بهتر دستورالعمل‌های مراقبتی داده شده را با دقت رعایت و اجرا نمایید. ممکن است برای شما سؤالاتی وجود داشته باشد که نیاز دارید با پزشک مطرح کنید.

کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی کلینیک دنیز2
کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی کلینیک دنیز3
کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی کلینیک دنیز1
کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی کلینیک دنیز4
کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی کلینیک دنیز

سوالات متداول

نحوه شست و شو و استحمام یکی از بیشترین سؤالات مراجعه کنندگان می‌باشد. پیشنهاد می‌شود در خصوص نحوه دوش گرفتن، شستن موها و مواد شوینده مصرفی از پزشک متخصص سؤال بفرمایید. توجه داشته باشید بعد از انجام لیفت از واردکردن فشار بر روی ناحیه پروفیس جدا خودداری کنید.

همچنین نیاز است تا مدتی از فعالیت‌هایی که سبب ایجاد فشار در این نواحی خواهد شد جلوگیری به عمل آید. بهتر است تا رسیدن به بهبود کامل از لوازم آرایشی استفاده نکنید. همچنین از انجام ورزش‌های سنگین خودداری به عمل آورید.

در خصوص هزینه انجام این روش جوان‌سازی باید گفت که برای تخمین این کار فاکتورهای مختلفی وجود دارند که نیاز است توسط پزشک متخصص مورد بررسی قرار بگیرند. یکی از مهم‌ترین فاکتورها در محاسبه هزینه، میزان افتادگی پوست و شل بودن آن است. در صورتی که این عمل زیبایی را نزد پزشک متخصصی که از تجربه بالایی نیز برخوردار است انجام دهید بدون شک نیاز است هزینه بیشتری را پرداخت نمایید.

کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی کلینیک دنیز6
کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی کلینیک دنیز9
کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی کلینیک دنیز5
کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی کلینیک دنیز7
کشیدن پوست صورت بدون عمل جراحی کلینیک دنیز8

پیشنهاد می‌شود برای صرفه‌جویی در میزان هزینه این روش زیبایی سراغ کلینیک‌های ارزان نروید. زیرا در چنین مواردی احتمال پائین بودن کیفیت و نداشتن تجهیزات پیشرفته وجود خواهد داشت. علاوه بر این درست انجام نشدن این روش زیبایی می‌تواند عوارض جانبی زیادی را به همراه داشته باشد و این موضوع شما را با چالش‌های جدی ای روبرو خواهد کرد. برای آگاهی از میزان هزینه مورد نیاز برای انجام پروفیس حتماً باید توسط پزشک معاینه شوید. پزشک متخصص بهترین روش برای رسیدن به چهره‌ای جوان و شاداب را برای شما در نظر خواهد گرفت. همین موضوع سبب می‌شود تا نیاز به پرداخت هزینه اضافه نباشد.

 1. سپیده

  30 آبان 1402

  سلام باشگاه میشه رفت بعدش؟

 2. مریم

  1 آذر 1402

  سلام ،خسته نباشید ، میشه هزینه این کارو بفرمایید

  1. مجموعه زیبایی دنیز

   9 بهمن 1402

   سلام ماهروی عزیز قیمت پروفیس صورت از 17.900.000 تومن شروع میشه. برای اطلاع دقیق از قیمت، پزشک حتما باید شما رو معاینه کنه.

 3. مهری

  5 آذر 1402

  چقدر عالی شد چقدر ماندگاری داره

 4. اشرف

  5 آذر 1402

  پروفیس برا شلی وافتادگی غبغب هم کاربرد داره؟

 5. روزا

  9 بهمن 1402

  نخ انداختین؟

  1. مجموعه زیبایی دنیز

   9 بهمن 1402

   سلام ماهروی عزیز... تنها نخ استفاده نشده ... این روش ترکیب نخ و چند روش دیگه است.

 6. زینب

  9 بهمن 1402

  سلام این روش دائمی هستش؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.