5/5 - (46 امتیاز)

لیفت شکم

1 لیفت شکم چیست؟
جراحی لیفت شکم پس از رژیم غذایی، بارداری و عمل‌های کاهش چربی انجام می‌شود. در این جراحی پوست افتاده و شل شده به‌صورت کامل جمع شده و مجدداً شکم دارای ظاهری زیبا خواهد شد.
2 لیفت شکم همراه با سزارین
امکان لیفت شکم همراه با سزارین در برخی شرایط امکان‌پذیر است. در این مواقع نباید در اطراف شکم چربی و پوست زیادی وجود داشته باشد. در غیر این صورت امکان عمل به‌صورت هم‌زمان و دقیقاً بعد از سزارین وجود ندارد.
3 هزینه لیفت شکم
هزینه لیفت شکم به عواملی همچون نوع و روش عمل، میزان چربی زیر پوست، مرکز جراحی، نوع بیهوشی و دستمزد جراح بستگی دارد.
4 لیفت شکم دائمی است؟
بله اثرات لیفت شکم دائمی است؛ اما باید بدانید که شکم نیز مانند هر عضو دیگری در اثر افزایش سن کمی دچار افتادگی خواهد شد.
5 عوارض لیفت شکم
از عوارض لیفت شکم می‌توان به باقی‌ماندن جای بخیه، مشاهدهٔ کبودی، خونریزی و عفونت، ازدست‌دادن حس پوست در ناحیه شکم، واکنش به داروهای بیهوشی، بازگشت مجدد چربی‌ها به دلیل افزایش خوردوخوراک و ورزش‌نکردن اشاره کرد.
6 دوره نقاهت لیفت شکم
دوره نقاهت لیفت شکم معمولاً 2 ماه طول می‌کشید.
لیفت شکم کلینیک زیبایی دنیز3
لیفت شکم کلینیک زیبایی دنیز2
درخواست
نمونه کار عمل لیفت شکم

برای دریافت نمونه کارها لطفا فرم زیر را پر کنید.

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

کلینیک زیبایی دنیز2
گرفتن نوبت و مشاوره

برای گرفت نوبت، مشاوره و استعلام قیمت از مجموعه زیبایی دنیز هر روز از ساعت 11 الی 19:30 در خدمت شما عزیزان هستیم.

عمل لیفت شکم همزمان با سزارین

بارداری و زایمان فرایندهای طبیعی در زندگی بانوان عزیز هستند که می‌تواند تغییرات زیادی در بدن آنها، به خصوص در منطقه شکم ایجاد کنند. برخی از بانوان با انجام عمل لیفت شکم همزمان با سزارین به دنبال بازگشت به شکل قبلی بدن خود هستند. این عمل زیبایی یک راه حل جدید و مؤثر برای این منظور است. در ادامه، ما به بررسی مزایا و معایب عمل زیبایی لیفت شکم می‌پردازیم.

مزایای عمل لیفت شکم به شکلی همزمان با سزارین

یکی از مهم‌ترین مزایای این جراحی آن است که زمان بهبودی پس از عمل کاهش می‌یابد. بانوان معمولاً به مدت چند هفته زمان برای بهبودی بعد از انجام سزارین نیاز دارند. وقتی که عمل لیفت شکم همزمان انجام شود، این دو عملیات ترکیب می‌شوند و زمان بهبودی کاهش می‌یابد.

علاوه بر این عمل لیفت شکم به بانوان عزیز کمک می‌کند تا بازگشت به شکل قبلی بدن خود را سریع‌تر و مؤثرتر تجربه کنند. این جراحی، به از بین بردن پوست‌های اضافی معمول پس از بارداری کمک می‌کند.

عمل لیفت شکم همزمان با سزارین مرکز جراحی زیبایی دنیز

معایب عمل لیفت شکم همزمان با سزارین

خطر عفونت یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن در این عمل زیبایی توجه داشت. همچون هر جراحی دیگری، عمل لیفت شکم همزمان با سزارین نیاز به برش‌هایی دارد که ممکن است منجر به بروز عفونت در بدن شوند.

همچنین انجام دو جراحی در یک زمان ممکن است زمان‌بر بوده و نیاز به مهارت و تخصص قابل قبولی داشته باشد. پس از عمل، بانوان ممکن است با درد و تحریک مواجه شوند که نیاز به مدیریت درست دارد.

ادغام این دو عمل  یک راهکار مناسب برای زنانی است که می‌خواهند به سرعت به شکل قبلی بدن خود بازگردند. بااین‌حال، تصمیم به انجام این جراحی باید با مشورت پزشک متخصص اتخاذ شود تا به بهترین نتایج و کاهش خطرات مرتبط با آن را به همراه داشته باشد.

عوارض لیفت شکم

لیفت شکم با جراحی یک روش پرکاربرد برای بهبود شکل و ظاهر شکم می‌باشد. این جراحی ممکن است نتایج بسیار مطلوبی به همراه داشته باشد، با این حال ممکن است عوارض لیفت شکم پس از عمل جراحی بروز نماید. در ادامه به عوارض معمول این جراحی زیبایی می‌پردازیم. در صورت تمایل با ما همراه باشید.

احساس درد

با گذشت زمان و از بین رفتن آثار داروهای بیهوشی دردها شروع می‌شوند. برای مدیریت این دردها می‌توان از داروهای مسکن و استراحت کافی بهره برد. برای کاهش عوارض این عمل زیبایی می‌توانید اقداماتی را انجام دهید تا به سبب آنها هفته‌های اولیه بعد از عمل را راحت‌تر سپری کنید.

بروز التهاب و کبودی

دیده شدن تورم و کبودی در محل عمل جراحی امری طبیعی است. کبودی‌ها با گذشت زمانی حدود چند هفته به شکلی کامل از بین خواهند رفت. با این حال برای بهبود تورم حاصل از جراحی نیاز است تا چندین ماه صبر کنید. البته میزان تورم و کبودی در زمان انجام لیفت پوست شکم در افراد مختلف متفاوت خواهد بود.

همچنین مقدار آن به عواملی چون وسعت عمل زیبایی و وضعیت پزشکی شما بستگی خواهد داشت. گن‌هایی وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توانید میزان درد و التهاب بعد از عمل را کاهش دهید.

عوارض لیفت شکم مرکز جراحی زیبایی دنیز

بروز بی‌حسی و کاهش احساسات پوستی

با توجه به تغییراتی که بر روی بافت‌ها در عمل لیفت شکم انجام می‌شود احساسات پوستی به شکلی موقت در اطراف زخم‌ها کاهش پیدا خواهد کرد. همین موضوع سبب می‌شود تا مدتی در اطراف محدوده عمل پوست به شکلی کامل بی حس باشد. در برخی از موارد ممکن است این بی‌حسی دائمی باشد. البته در بیشتر موارد با گذراندن دوره نقاهت احساسات پوستی به شکلی کامل باز خواهند گشت. همان‌طور که گفته شد بروز این گونه عوارض و بهبود آنها برای افراد مختلف متفاوت بوده و حالت یکسانی ندارد.

عمل لیفت شکم

امروزه انواع مختلفی از عمل‌های زیبایی وجود دارد که با استفاده از آنها می‌توان به صاف شدن پوست شکم کمک کرد. عمل لیفت شکم یکی از این روش‌ها است که با استفاده از مزایای آن می‌توان اقدام به کاهش چربی در ناحیه شکم نمود. در واقع این عمل یک جراحی ترمیمی می‌باشد که می‌تواند برای آقایان و بانوان انجام بگیرد.

از این عمل  زیبایی می‌توان برای افرادی که شکم بزرگی دارند، بانوانی که بارداری‌های متعددی داشته‌اند و افراد مسنی که پوستشان خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده است، بهره برد. بهترین کاندیدای جراحی لیفت شکم افرادی می‌باشند که از نظر جسمانی در سلامت کامل هستند. توجه داشته باشید که بهتر است قبل از انجام این عمل زیبایی به ثبات وزنی رسیده باشید.

عمل لیفت شکم کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دنیز

اقدامات قبل از لیفت پوست شکم

در صورتی که قصد داشته باشید این عمل زیبایی را انجام دهید نیاز است تا اقداماتی را قبل از آن انجام دهید. نیاز است تا قبل از هر کاری تمامی سوابق پزشکی خود را در اختیار پزشک متخصص قرار دهید. همچنین شما باید لیستی از تمامی داروهای مصرفی خود را نیز در اختیار پزشک بگذارید. در صورتی که به دارو یا مواد خاصی حساسیت دارید نیاز است تا با پزشک در میان بگذارید. همچنین نیاز است قبل از انجام این عمل زیبایی و پرداخت هزینه لیفت شکم برای معاینه شکم به پزشک متخصص مراجعه کنید.

بهتر است برای افزایش سرعت بهبود زخم‌ها یک هفته قبل از انجام این عمل از مصرف دخانیات خودداری کنید. نیاز است تا به مدت حدود 12 ماه وزن خود را در یک بازه مشخص نگاه دارید و در این دوره نوسانات وزنی نداشته باشید. اگر از داروهایی مانند آسپرین و داروهای ضدالتهاب استفاده می‌کنید نیاز است تا قبل از لیفت پوست شکم خوردن آنها را قطع کنید تا از بروز خونریزی جلوگیری کنید.

لیفت پوست شکم

چاقی شکم و افتادگی پوست این ناحیه یکی از چالش‌هایی است که افراد زیادی با آن روبرو هستند. لیفت پوست شکم از عمل‌های زیبایی می‌باشد که با استفاده از آن می‌توانید به ظاهر دلخواه دست پیدا نمایید. اضافه وزن بالا، مصرف برخی از داروهای هورمونی، بارداری و خیلی از موارد دیگر می‌تواند سبب بروز چنین عارضه‌ای در بدن شوند.

اگر بخواهیم بگوییم لیفت شکم چیست؟  باید گفت که برای این کار از روش‌های مختلفی استفاده خواهد شد. ابدومینوپلاستی یکی از روش‌هایی است که از آن برای درمان و برطرف نمودن افتادگی پوست شکم استفاده می شود. برای این عمل زیبایی ابتدا برش‌هایی را در محل‌های مورد نظر ایجاد خواهند کرد و بعد از خارج کردن چربی‌های اضافی، پوست شکم را به اندازه کافی کشیده و فیکس می‌کنند.

لیفت پوست شکم کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دنیز

انجام لیفت شکم

عمل لیفت شکم از جدیدترین روش‌های لیفت می‌باشد که امروزه بسیاری از پزشکان از آن استفاده می‌کنند. در زمان انجام این روش پزشک متخصص پوست را کشیده و محل جدیدی برای ناف در نظر خواهد گرفت. از این روش زیبایی می‌توان برای افرادی که به دلیل کاهش خاصیت ارتجاعی پوستشان دچار افتادگی شده‌اند استفاده نمود. این روش‌ها به عنوان لیفت شکم با جراحی شناخته می‌شوند.

در لیفت شکم می‌توان تغییرات زیر را مشاهده نمود:

  • برداشته شدن پوست شل موجود در زیر شکم
  • برداشته شدن چربی‌های اضافی موجود
  • امکان برداشت مناطقی از پوست که با عنوان ترک روی شکم شناخته می‌شوند
  • سفت و محکم شدن عضلات دیواره شکم

بدون شک وجود چنین تغییراتی می‌تواند نتایج مثبتی بر روی میزان اعتماد به نفس افراد داشته باشد. این عمل زیبایی می‌تواند بر روی بانوان و آقایان انجام بگیرد. البته بانوان به دلیل داشتن زایمان و مشکلات ناشی از آن کاندیدای مناسب‌تری برای انجام این عمل زیبایی خواهند بود. بدون شک داشتن ظاهری دلخواه می تواند سبب افزایش میزان اعتماد به نفس در افراد باشد.

لیفت شکم چیست؟

گاهی وقت‌ها فاکتورهایی مانند حاملگی متعدد، تغییر وزن ناگهانی می‌تواند منجر به پوست افتاده و ذخایر چربی در ناحیه شکم شود. لیفت شکم با جراحی که کامل در اینجا توضیح داده می‌شود شامل یک پروسه جراحی برای حذف ذخایر چربی، پوست افتاده و بازسازی عضلات دیواره شکمی است. افرادی که قصد انجام جراحی لیفت شکم را دارند باید اضافه‌وزن زیاد نداشته باشند و ترجیحاً قصد بارداری در آینده را هم نداشته باشند.

برای آن که بدانید لیفت شکم چیست باید گفت که در این عمل زیبایی جراح برش‌های مورد نیاز را دقیقاً بالای ناحیه شرمگاهی ایجاد می‌کند. جای برش به‌گونه‌ای است که توسط لباس‌های زیر پوشانده می‌شود اما جای زخم در ناحیه وجود خواهد داشت که با استفاده از چسب‌های سیلیکونی و کرم‌های ترمیم‌کننده به‌مرورزمان محو می‌شود.

لیفت شکم چیست کلینیک زیبایی دنیز

در لیفت شکم با جراحی برش دوم در اطراف ناف و برای جداسازی از بافت‌های اطراف زده می‌شود. پوست و بافت‌های چربی روی دیوار شکمی برای دسترسی به عضلات شکم بالا برده می‌شوند. جراح این عضلات را بخیه زده و به هم نزدیک می‌کند که باعث سفت و صاف‌تر شدن دیواره شکمی و ظاهر بهتر می‌شود. سپس پوست و بافت‌های چربی روی عضلات قرار گرفته و سوراخ جدیدی برای محل قرارگیری ناف ایجاد می‌شود.

تا اینجا اطلاعاتی دررابطه‌با لیفت شکم چیست ارائه شد با ما همراه باشید تا در ادامه با این عمل زیبایی بیشتر آشنا شوید. با پرداخت هزینه لیفت شکم پوست اضافه که بالاتر از خط برش قرار دارد بریده می‌شود و سپس از طریق درن که لوله‌هایی هست که در محل برش قرار می‌گیرد تا مایعات اضافی را بیرون بکشد و محل برش بخیه خورده و پانسمان می‌شود. برای کاهش تورم در ناحیه شکمی باید تا حدود 3 ماه بسته به نظر پزشک از گن کشی مخصوص استفاده شود.

لیفت شکم چیست کلینیک زیبایی دنیز1

لیفت شکم با جراحی

درن و بخیه‌ها معمولاً یک هفته بعد از جراحی برداشته می‌شوند. مانند سایر جراحی‌ها وجود کبودی و تورم طبیعی بوده و بعد از چند هفته از بین می‌رود. جای زخم باگذشت زمان کم‌رنگ شده و با رعایت رژیم غذایی و ورزش تا سال‌ها می‌توانید از ظاهر جدید خود لذت ببرید. تفاوت لیفت شکم با جراحی  و لیپوماتیک در موارد زیادی قابل مشاهده است. این عمل‌ها در روش انجام و هدف جراحی با هم تفاوت بسیاری دارند و هر کدام به روش متفاوت انجام می‌شوند.

در عمل لیپوماتیک سوراخ‌هایی برای عبور لوله در لایه‌های زیرین پوست شکم ایجاد می‌شود. لوله کانولا به داخل چربی‌ها نفوذ کرده و آن‌ها را به خارج از بدن هدایت می‌کند. اما جراحی لیفت شکم با استفاده از برش‌های بیشتری انجام می‌شود. در این روش پوست اضافی حذف و در برخی موارد ممکن است جای ناف تغییر کند.

لیفت شکم با جراحی کلینیک زیبایی دنیز

انواع جراحی لیفت شکم

عمل زیبایی لیفت شکم با جراحی انواع مختلفی دارد. پزشک جراح باتوجه‌به میزان و نوع تغییرات و همچنین شرایط عمومی مراجعه‌کننده از یکی از این روش‌ها در زمان جراحی استفاده خواهد کرد. لازم به ذکر است که هزینه لیفت شکم باتوجه‌به روش انجام آن متفاوت خواهد بود. ابدومینوپلاستی یکی از روش‌هایی برای لیفت شکم با جراحی است که از آن برای ازبین‌بردن شلی پوست شکم استفاده خواهد شد.

در زمان انجام این عمل زیبایی، جراح برش‌هایی را در قشمت تحتانی پوست شکم و زیر ناف ایجاد خواهد کرد. بعد از انجام برش‌ها پوست و چربی‌های اضافی شکم از باقی بافت‌های بدن جدا خواهد شد. در جراحی لیفت شکم پوست اضافی موجود از قسمت پایید ناف برداشته می‌شود. بعدازاین کار پوست به‌اندازه کافی توسط جراح کشیده خواهد شد تا امکان بخیه‌خوردن لبه پایینی شکم برای متصل‌شدن فراهم شود. با انجام این عمل زیبایی علاوه بر ازبین‌رفتن چربی‌ها، افتادگی پوست شکم نیز از بین خواهد رفت. تا به اینجا تا حدودی با موضوع لیفت شکم چیست آشنا شدید.

لیفت شکم با جراحی کلینیک زیبایی دنیز1

جراحی لیفت شکم

پانیکولکتومی یکی دیگر از انواع جراحی لیفت شکم است که برای افرادی مناسب است که از شل بودن و افتادگی شکم خود رنج می‌برند. علاوه بر این بانوانی که بعد از بارداری پوست شکم آنها شل و افتاده شده است می‌توانند با این روش افتادگی پوست خود را برطرف نمایند. در این نوع جراحی لیفت شکم برش‌هایی افقی در زیر ناف توسط جراح متخصص ایجاد خواهد شد و پوست اضافی و چربی‌های موضعی برداشته می‌شوند.

اندازه برش‌های ایجاد شده و همچنین هزینه لیف شکم باتوجه‌به میزان افتادگی پوست مراجعه کنندگان متغیر خواهد بود. یکی دیگر از روش‌هایی که امروزه بسیار مورداستفاده قرار می‌گیرد و یکی از جدیدترین روش‌ها نیز است لیفت شکم است. در این روش جراحی لیفت شکم پزشک پوست اضافی موجود در ناحیه شکم را که سبب افتادگی شکم شده است را برش زده و کاشت ناف در منطقه جدید را انجام خواهد داد.

افرادی که از سلامت عمومی مناسبی برخوردار هستند و به بیماری‌هایی که ممکن است در روند درمان اختلال وارد کند مبتلا نیستند، افرادی که دخانیات مصرف نمی‌کنند و افرادی که نسبت به درمان نگرش مثبتی دارند و همچنین انتظارات واقع‌بینانه‌ای از درمان دارند می‌توانند کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل زیبایی باشند. این که عمل لیفت شکم چیست و چگونه انجام می‌شود از موارد مهمی است که بسیاری از کاندیدای این عمل زیبایی باید از آن آگاهی داشته باشند.

بدون شک داشتن پوست شل و اضافی در قسمت شکم می‌تواند علاوه بر تأثیرات منفی که در ظاهر فرد دارد بر روی اعتمادبه‌نفس وی نیز تأثیر گذار باشد. این پوست اضافی می‌تواند به دلایل مختلفی در بدن ایجاد شود. یکی از مهم‌ترین عوارضی که ممکن است بعد از پرداخت هزینه لیفت شکم و انجام آن داشته باشید بازگشت چربی در صورت رعایت نکردن رژیم غذایی مناسب و نداشتن ورزش منظم روزانه است.

جراحی لیفت شکم کلینیک زیبایی دنیز

هزینه لیفت شکم

همان‌طور که گفته شد روش‌های مختلفی برای انجام این عمل زیبایی وجود دارد. باتوجه‌به روشی که برای انجام عمل لیفت شکم انتخاب می‌شود هزینه لیفت شکم نیز تغییر خواهد کرد. باتوجه‌به این موضوع به شکلی قطعی نمی‌توان مبلغی برای انجام این عمل در نظر گرفت و بیان کرد. برای آن که بهتر با این موضوع که لیفت شکم چیست و هزینه آن چگونه و به چه مقدار محاسبه می‌شود با پزشک متخصص مشورت نمایید.

مواردی چون میزان تجربه پزشک، نوع راهکارهای پیشنهادی ایشان برای انجام این عمل زیبایی و همچنین موقعیت مطب وی در تخمین هزینه جراحی تأثیرگذار خواهد بود. توجه به این نکته الزامی است که شرکت‌های بیمه هزینه‌ای بابت انجام عمل‌های زیبایی به بیمه‌شدگان پرداخت نخواهند کرد. در زمان انتخاب پزشک توجه داشته باشید که هرچه میزان تجربه وی در زمینه انجام لیفت شکم بیشتر بوده باشد بدون شک نتیجه عمل موفقیت‌آمیزتر خواهد بود.

هزینه لیفت شکم کلینیک زیبایی دنیز

موارد تاثیرگذار بر قیمت

مبلغ مورد نیاز برای انجام این عمل زیبایی می تواند بر اساس مواردی چون:

  • استفاده از یک متخصص بیهوشی ماهر در زمان جراحی
  • استفاده از خدمات بیمارستان یا یک کلینیک فوق تخصص یا معمولی
  • انجام آزمایش های مورد نیاز بل و بعد از انجام جراحی
  • تهیه اقلام و وسایل مورد نیاز برای انجام جراحی
  • تهیه داروهای مورد نیاز تجویز شده توسط پزشک
  • دستمزد جراح فوق‌تخصص پلاستیک و زیبایی

محاسبه گردد. باتوجه‌به موارد گفته این هزینه می‌تواند برای افراد و پزشکان مختلف متفاوت باشد. توجه داشته باشید نیاز است تا بعد از انجام این عمل زیبایی مواردی را رعایت کنید تا نتایج عمل برای زمان بیشتری باقی بماند. سیگارکشیدن یکی از مهم‌ترین عوامل تخریب سلول‌های پوستی است که می‌تواند تأثیرات مخربی را بر روی بدن داشته باشد. سیگار کشیدن در درازمدت سبب تنگ شدن رگ‌های خونی شده و نتیجه آن کاهش جریان خون در رگ‌ها است. این کاهش جریان سبب کاهش انتقال اکسیژن و مواد غذایی و در نتیجه کاهش کلاژن سازی خواهد شد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.