5/5 - (35 امتیاز)

عمل لیفت شقیقه

1 عوارض لیفت شقیقه
از عوارض احتمالی عمل لیفت شقیقه می‌توان به عفونت، آسیب به اعصاب و ماهیچه صورت، حساسیت به داروی بیهوشی، تجمع مایعات زیر پوست، تغییر رنگ پوست، خونریزی، مشاهدهٔ التهاب، باقی‌ماندن جای زخم اشاره کرد.
2 ماندگاری لیفت شقیقه
اثر لیفت شقیقه معمولاً بین 10 تا 15 سال ماندگار خواهد بود.
3 هزینه عمل لیفت شقیقه
هزینه عمل لیفت شقیقه(شروع از 25 میلیون تومان) باتوجه‌به اینکه عمل با جراحی باز، با آندوسکوپ، همراه با تراش استخوان، یا بدون تراش استخوان در مطب یا کلینیک انجام می‌شود می‌تواند متفاوت باشد.
4 لیفت شقیقه چیست؟
عمل لیفت شقیقه یک عمل غیرتهاجمی است و باعث ازبین‌رفتن خطوط ریز کنار چشم و بالارفتن گوشهٔ ابرو می‌شود. با انجام این عمل پوست ناحیه شقیقه سفت‌تر خواهد شد. معمولاً این عمل به همراه جراحی پلک انجام می‌شود.
5 لیفت شقیقه با اندوتاین چیست؟
لیفت شقیقه با اندوتاین یکی از جدیدترین روش‌های لیفت شقیقه است. در این روش اندوتاین که یک پروتز باریک به همراه دندانه است، در زیر پوست قرار می‌گیرد.
6 بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران
برای هر ماه‌رو، یکی از مهمترین و سخت ترین قسمت هر عمل زیبایی پیدا کردن متخصص ماهر در آن زمینه است. کلینیک زیبایی دنیز با داشتن بهترین دکتر لیفت شقیقه در تهران چندین سال است که توانسته رضایت ماه‌رویان خود را کسب کند.
لیفت شقیقه کلینیک زیبایی دنیز1
لیفت شقیقه کلینیک زیبایی دنیز
کلینیک زیبایی دنیز2
گرفتن نوبت و مشاوره

برای گرفتن نوبت، مشاوره و استعلام قیمت از مجموعه زیبایی دنیز هر روز از ساعت 11 الی 19:30 در خدمت شما عزیزان هستیم.

در برخی از مواقع افراد در آینه به خود نگاه می‌کنند و با خود می‌گویند چه می‌شد اگر ابروهایم کمی بالاتر بود و یا چشمانم کمی کشیده‌تر بود. گاهی نیز ممکن است به خطوطی که بر روی صورتتان ایجاد شده است نگاه کنید و در این فکر باشید که با استفاده از چه روشی قادر خواهید بود این چین‌وچروک‌ها را برطرف کنید. امروزه انواع مختلفی از عمل‌های زیبایی که برای جوان‌سازی پوست مورد استفاده قرار می‌گیرند در دسترس است.

عمل لیفت شقیقه یکی از این عمل‌های زیبایی است که می‌تواند به شما کمک کند تا چهره‌ای جوان‌تر و زیبا داشته باشید. با استفاده از لیفت شقیقه با جراحی فرم ابروها و چشم‌ها برای مدت طولانی‌تری کشیده‌تر خواهد ماند. ایجاد این تغییرات بدون شک می‌تواند در افزایش جوانی و جذابیت چهره شما تأثیر بسزایی داشته باشد.

عمل لیفت شقیقه کلینیک زیبایی دنیز

تمپورال یا لیفت شقیقه

تمپورال یا همان عمل لیفت شقیقه به فرایندی گفته خواهد شد که طی آن ابروها به سمت بالا کشیده می‌شوند. نتیجه انجام این عمل زیبایی افزایش زیبایی و جوان‌سازی صورت خواهد بود. با پرداخت هزینه عمل لیفت شقیقه قادر خواهید بود فرم چشم‌ها و ابروهایتان را به فرم دلخواهتان تغییر دهید. استفاده از این روش زیبایی کمک می‌کند تا چشم‌ها درشت‌تر به نظر برسند. همچنین فاصله میان ابروها و چشم‌ها متعادل خواهد شد.

گاهی ممکن است بر روی چهره افراد خطوط و چروک‌های پنجه کلاغی وجود داشته باشد. با استفاده از عمل لیفت شقیقه علاوه بر ایجاد تغییر در ابروها و کشیدن آنها می‌توان این خطوط و چروک‌ها را نیز از بین برد. عمل لیفت شقیقه یک عمل زیبایی می‌باشد که هم برای جوانان مورد استفاده قرار می‌گیرد و هم برای افرادی که به دلیل بالا رفتن سن گوشه‌های چشم آنها دارای چین‌وچروک است. افزایش سن یکی از دلایل افتادگی ابروها است که با استفاده از عمل لیفت شقیقه می‌توان به بهترین شکل ممکن آن را برطرف نمود و به جوان‌سازی صورت کمک کرد.

عمل لیفت شقیقه کلینیک زیبایی دنیز1

ازدست‌دادن چربی زیر پوست سبب ایجاد چین‌وچروک و همچنین افتادگی پوست خواهد شد. باتوجه‌به این موضوع افرادی که با بالا رفتن سن و یا دلایل دیگر چربی زیرپوست خود را ازدست‌داده‌اند و چشمان و ابروهای آنها حالتی افتاده پیدا کرده است می‌توانند با استفاده از عمل لیفت شقیقه اقدام به جوان‌سازی صورتشان نمایند.

یکی از مؤثرترین روش‌ها برای ازبین‌بردن خطوط پنجه کلاغی لیفت شقیقه با جراحی می‌باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. وجود چین‌وچروک‌های پنجه کلاغی در اطراف چشم سبب خواهند شد چشم فرم طبیعی نداشته باشد و ریزتر از حد نرمال خود به نظر برسند.

لیفت شقیقه با جراحی کلینیک زیبایی دنیز

لیفت شقیقه با جراحی

قبل از انجام لیفت شقیقه با جراحی جلسات مشاوره متعددی انجام خواهد شد و در طی آنها پزشک جراح به‌طوری کامل مراجعه‌کننده را معاینه خواهد کرد. این معاینات برای بررسی وضعیت سلامت مراجعه‌کننده، مقدار لیفت مورد نیاز و مشخص کردن شیوه انجام لیفت انجام خواهد گرفت. بعد از انجام این مراحل زمانی برای انجام عمل لیفت شقیقه مشخص خواهد شد. در طول جلسات پزشک مواردی را به شما خواهد گفت که نیاز است در روز جراحی رعایت شوند. انجام لیفت شقیقه با جراحی در بیشتر مواقع با بی‌حسی موضعی انجام خواهد شد.

البته در برخی از مواقع این کار با بیهوشی عمومی نیز صورت می‌گیرد. هزینه عمل لیفت شقیقه باتوجه‌به روش انجام این عمل و تغییراتی که نیاز است بر روی مراجعه‌کننده صورت پذیرد متغیر خواهد بود. این عمل جوان‌سازی و زیبایی بین یک الی دو ساعت به طول خواهد انجامید. توجه داشته باشید دوره نقاهت لیفت شقیقه نیز کوتاه بوده است.

لیفت شقیقه با جراحی کلینیک زیبایی دنیز1

بعد از انجام لیفت شقیقه با جراحی نیازی به بستری شدن در بیمارستان نبوده و می‌توانید بلافاصله به خانه برگردید. نکته قابل‌توجه دررابطه‌با انجام این عمل زیبایی با استفاده از جراحی مدت‌زمان ماندگاری آن نسبت به دیگر روش‌ها بوده است. درصورتی‌که لیفت شقیقه با جراحی صورت بگیرد نتایج آن برای مدت‌ها باقی خواهد ماند به‌طوری‌که می‌توان آن را دائمی دانست. البته عوامل مختلفی بر روی زمان ماندگاری این عمل زیبایی تأثیر خواهد گذاشت.

رعایت رژیم غذایی مناسب و داشتن سبک زندگی سالم می‌تواند کمک کند تا نتایج این عمل زیبایی و دیگر عمل‌های زیبایی برای مدت زمان بیشتری دوام داشته باشند. توجه داشته باشید باتوجه‌به موارد گفته شده درصورتی‌که از پوست خود به خوبی و درستی مراقبت نکنید و همچنان به مصرف دخانیات ادامه دهید، نتایج عمل زیبایی در زمان کوتاه‌تری از بین خواهد رفت. با بروز چنین اتفاقی شما به انجام عمل ترمیمی نیاز خواهید داشت.

لیفت شقیقه با جراحی کلینیک زیبایی دنیز2

روش های لیفت شقیقه

روش‌های مختلفی برای انجام لیفت پوست شقیقه وجود دارد که هرکدام از آنها باتوجه‌به شرایط مراجعه کننده مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در یکی از این روش‌ها برش‌هایی سطحی ایجاد خواهد شد و چین‌وچروک‌های موجود بر روی پوست تنها با کشیده شدن پوست برطرف خواهند شد. از این روش می‌توان برای برطرف کردن چین‌وچروک‌های ریز و سطحی استفاده کرد. علاوه بر این می‌توان از این روش لیفت برای برطرف کردن افتادگی‌های جزئی کناره‌های ابرو و چشم نیز بهره برد. در این روش و دیگر روش‌های لیفت شقیقه از دستگاه آندوسکوپ استفاده خواهد شد.

هزینه عمل لیفت شقیقه

یکی از مهم‌ترین تأثیراتی که انجام این عمل زیبایی خواهد داشت رسیدن به پوستی زیبا و جوان خواهد بود. باتوجه‌به میزان تغییراتی که نیاز است بر روی پوست، صورت بگیرد هزینه عمل لیفت شقیقه(شروع از 25 میلیون تومان) محاسبه خواهد شد. بعد از انجام این عمل زیبایی یک تقارن مناسب بین ابروها ایجاد می‌شود که سبب شاداب‌تر شدن چهره خواهد شد. همچنین شما این امکان را خواهید داشت تا با پرداخت هزینه عمل لیفت شقیقه حالت موردنظر خود را در چشم‌ها و ابروها ایجاد کنید و آنها را کمی به سمت بالا بکشید.

با این کار چهره شما زیباتر شده و چشم‌هایتان درشت‌تر به نظر خواهد رسید. توجه داشته باشید انجام این عمل زیبایی عوارضی را به همراه داشته است. تورم، قرمزی، التهاب و کبودی برخی از عوارضی است که بعد از انجام این عمل زیبایی نمایان خواهند شد. نکته قابل‌توجه این است که تمامی این عوارض موقتی بوده و در مدت زمان کوتاهی برطرف خواهد شد.

هزینه عمل لیفت شقیقه کلینیک زیبایی دنیز

در بدترین حالت این علایم تا دو هفته به طول خواهد انجامید. درصورتی‌که با پرداخت هزینه عمل لیفت شقیقه(شروع از 25 میلیون تومان) پس از گذشت دو هفته همچنان علائم بعد از عمل بر روی چهره شما وجود داشت حتماً به پزشک جراح خود مراجعه نمایید. البته توجه به این نکته ضروری است که در برخی از موارد کبودی‌های جزئی می‌تواند تا دو ماه پس از عمل جراحی در صورت مراجعه کننده باقی بماند.

عوارض احتمالی لیفت شقیقه

باتوجه‌به وجود داروهای بی‌حسی ممکن است برای مدتی در شقیقه‌ها احساس بی‌حسی داشته باشید. این احساس بی‌حسی بعد از مدتی برطرف خواهد شد و جای نگرانی نیست. با پرداخت هزینه عمل لیفت شقیقه و انجام آن ممکن است در محل برش‌ها و خروج نخ‌ها کمی احساس خارش داشته باشید. این خارش‌ها معمولاً قابل تحمل بوده است. بااین‌حال درصورتی‌که از تحمل شما خارج شد می‌توانید با مشورت پزشک از پماد ضد خارش استفاده نمایید.

برخی از افراد نگران هستند تا انجام این عمل زیبایی تأثیراتی بر روی موهای آنها داشته باشد. توجه داشته باشید عمل زیبایی لیفت شقیقه مشکلی در موهای شما ایجاد نخواهد کرد و با خونریزی و ریزش مو همراه نخواهد بود. علائم شدیدتر این عمل زیبایی می‌تواند منجر به سردرد و سرگیجه شود. درصورتی‌که بعد از عمل هر گونه علائم غیرطبیعی داشته باشید نیاز است به پزشک جراح مراجعه کنید. توجه داشته باشید در زمان برگزاری جلسات مشاوره هرگز با پزشک خود رودربایستی نداشته باشید و سعی کنید تمامی انتظارات خود را با پزشک جراح در میان بگذارید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.