5/5 - (59 امتیاز)

لیفت سینه

1 لیفت سینه چیست؟
لیفت سینه با جراحی سینه را از حالت شل و افتاده به ظاهری زیبا تغییر می‌دهد. در این عمل ممکن است نیاز به جابه‌جایی نوک سینه نیز باشد.
2 عمل لیفت سینه درد دارد؟
باتوجه‌به اینکه احساس میزان درد در افراد مختلف متفاوت است؛ اما به طور میانگین درد عمل لیفت سینه رتبهٔ متوسط را به خود اختصاص داده است.
3 هزینه عمل لیفت سینه1402
هزینه عمل لیفت سینه 1402 (شروع از 49 میلیون تومان) باتوجه‌به نوع عمل تعیین می‌گردد. اگر به همراه لیفت سینه نیاز به بزرگ یا کوچک‌کردن سینه هم باشد هزینه افزایش می‌یابد. به‌طورکلی هزینه عمل لیفت سینه باتوجه‌به هزینه بیمارستان، دستمزد پزشک، هزینه داروها، هزینه تجهیزات و هزینهٔ آزمایش‌ها برای هر فرد متغیر است.
4 عوارض لیفت سینه
از عوارض لیفت سینه می‌توان به بی‌حسی همیشگی سینه‌ها، خونریزی و لخته‌شدن خون، واکنش بدن به بیهوشی، خوب نشدن جای زخم، نگرفتن نتیجهٔ دلخواه از ظاهر سینه، نداشتن تقارن در سینه، ازبین‌رفتن بافت چربی در سینه‌ها، جمع‌شدن مایع زیر پوست و... اشاره کرد.
5 مراقبت هاي بعد از عمل ليفت سينه
تا سه هفته از سینه‌بند مخصوص استفاده کنید. در این مدت از انجام فعالیت‌های سنگین خودداری کنید. از واردکردن فشار و ضربه به سینه‌ها خودداری کنید. روزهای اول طبق دستور پزشک نیمه نشسته بخوابید. حرکات ورزشی ای که پزشک به شما گفته است را انجام دهید.
6 ورزش بعد از عمل ليفت سينه
حتماً پیاده‌روی کنید. حرکات کششی ای که پزشک به شما آموزش داده است را انجام دهید. از دویدن و بلندکردن وزنه خودداری کنید. انجام ورزش‌هایی که تنها به پایین‌تنه مربوط می‌شود می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.
لیفت سینه با جراحی کلینیک زیبایی دنیز
لیفت سینه با جراحی کلینیک زیبایی دنیز1
درخواست
نمونه کار عمل لیفت سینه

برای دریافت نمونه کارها لطفا فرم زیر را پر کنید.

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

کلینیک زیبایی دنیز2
گرفتن نوبت و مشاوره

برای گرفتن نوبت، مشاوره و استعلام قیمت از مجموعه زیبایی دنیز هر روز از ساعت 11 الی 19:30 در خدمت شما عزیزان هستیم.

هزینه عمل لیفت سینه۱۴۰۲

با گذشت زمان و افزایش سن میزان الاستیسیته و کشسانی پوست به شکل چشمگیری کاهش پیدا خواهد کرد. این موضوع سبب بروز شل شدگی و افتادگی در سینه خواهد بود. علاوه بر این عواملی چون نیروی گرانش، بارداری‌های متعدد و همچنین شیردهی در بروز افتادگی سینه دخیل خواهند بود. نکته قابل توجه این است که با آگاهی از هزینه عمل لیفت سینه۱۴۰۲ (شروع از 49 میلیون تومان) قادر خواهید بود به بهترین شکل ممکن این افتادگی را برطرف نمایید.

افتادگی سینه در بانوان می‌تواند معایب متعددی را برای بانوان عزیز ایجاد نماید. ایجاد تغییرات محسوس در ظاهر و همچنین بروز درد در ناحیه گردن از مهم‌ترین معایب بروز افتادگی سینه در بانوان می‌باشد. این عمل زیبایی در اتاق عمل و با بیهوشی عمومی صورت خواهد گرفت. برای رسیدن به نتیجه دلخواه نیاز دارید تا این عمل زیبایی حساس توسط پزشک جراح متخصص که از تجربه کافی نیز برخوردار است انجام بگیرد.

برش ها در لیفت سینه

در این زیبایی برش‌هایی بر دور سینه و بخش هاله زده خواهد شد. سپس بافت سینه به سمت بالا هدایت می‌شود. توجه داشته باشید فرمی که در زمان جراحی به سینه‌ها داده می‌شود باید کاملاً طبیعی بوده باشد. این موضوع سبب خواهد شد تا سینه‌ها در عین زیبایی از ظاهر مناسبی هم برخوردار باشند. در برخی از مواقع ممکن است نوک سینه برای رسیدن به ظاهری بهتر در این عمل زیبایی جابه‌جا شوند.

بخیه زدن در این عمل زیبایی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید به شکلی ظریف و هنرمندانه زده شود تا پس از اتمام جراحی کمترین آثار برش باقی بماند. بهترین کاندیدای انجام این عمل زیبایی افرادی هستند که سینه‌های آویزان و شلی دارند. بسیاری از عوامل وجود دارد که در جوانی سبب افتادگی خواهند بود. نوسانات وزنی یکی از شایع‌ترین عواملی است که بر روی افتادگی سینه تأثیر خواهد گذاشت. البته اصلی‌ترین عامل افتادگی سینه در بانوان افزایش سن است.

هزینه عمل لیفت سینه۱۴۰۲ کلینیک زیبایی دنیز

آشنایی با عمل زیبایی لیفت سینه

افتادگی سینه یکی از اتفاقاتی می‎باشد که بروز آن برای بانوان چندان خوشایند نیست. این اتفاق ممکن است با بالا رفتن سن، گذراندن دوران شیردهی و یا هر علت دیگری بروز نماید. با توجه به این موضوع بالا کشیدن سینه‌ها یکی از عمل‎های زیبایی در بانوان می‎باشد که امروزه بسیار رواج داشته است. لیفت سینه یکی از جدیدترین روش‎ها برای بازگرداندن فرم سینه به حالت طبیعی خود بوده است. این عمل زیبایی دارای روش‎های مختلفی است که با توجه به تشخیص پزشک جراح از یکی از این روش‎ها استفاده خواهد شد.

هزینه لیفت سینه نیز با توجه به روش انجام شدن آن متغییر خواهد بود. برخی از مراجعه کنندگان قبل از انجام لیفت سینه با جراحی دچار نگرانی خواهند شد. بعضی از مراجعه کنندگان تصور می‎کنند سینه‌ها بعد از انجام لیفت سینه با جراحی نامتقارن می‎شوند و فرم طبیعی خود را از دست می‎دهند.

هزینه لیفت سینه کلینیک زیبایی دنیز2

برخی دیگر نیز از بازگشت سینه‌ها به حالت قبل هراس دارند و یا تصور می‎کنند ممکن است شرایط سینه‌هایشان بعد از عمل بدتر از حالت اولیه خود باشد. با توجه به این موضوع نیاز است تا درباره لیفت سینه با جراحی اطلاعات بیشتری کسب کنید. در ادامه به لیفت سینه چیست خواهیم پرداخت و به ارائه اطلاعات بیشتری در رابطه با هزینه لیفت سینه می‎پردازیم.

هزینه لیفت سینه

برخی از عوامل وجود دارد که بروز آنها سبب تغییر ظاهر سینه بانوان خواهد شد. شیردهی، بارداری، افزایش و یا کاهش وزن، افزایش سن، موارد ارثی و تاثیر جاذبه زمین در طولانی مدت برخی از عوامل تاثیر گذار در تغییر ظاهر سینه بانوان باشند. با توجه به این گستردگی این موضوع و همچنین نیاز به رفع آن، پزشکان و متخصصین زیبایی به فکر ایجاد روشی جهت رفع آن اقدام کردند.

نتیجه این اقدامات ایجاد یک روش نوین جراحی بوده که با لیفت سینه با جراحی نام رفت. هزینه لیفت سینه (شروع از 49 میلیون تومان) با توجه به میزان تغییراتی که نیاز است برروی مراجعه کننده صورت بگیرد متغییر خواهد بود. برای آن که بدانید لیفت سینه چیست در ادامه با ما همراه باشید. نکته قابل توجه در رابطه با این عمل زیبایی آن است که انجام آن تنها جنبه زیبایی نخواهد داشت.

هزینه لیفت سینه کلینیک زیبایی دنیز4

در برخی از مواقع ممکن است افتادگی سینه بقدری زیاد باشد که به گردن و شانه‎ها فشار وارد کند. گاها این مشکل سبب عرق سوز شدن و یا ایجاد مشکلات پوستی در بانوان خواهد شد. با انجام لیفت سینه با جراحی می‎توان علاوه‎بر دست یافتن به ظاهری زیبا به ارتقا سلامت نیز کمک کرد. در صورتی که قصد دارید بدانید لیفت سینه چیست با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری از این عمل زیبایی بدست آورید.

کاندیدای مناسب لیفت

بیشتر پزشکان و متخصصان زیبایی که در این زمینه در حال فعالیت هستند انجام این عمل زیبایی را به کسانی توصیه می‎کنند که سینه‌های شل و آویزانی دارند. این مورد بیشتر در افرادی که دارای سن زیادی هستند دیده می‎شود. البته برخی از بانوان جوان نیز به دلیل عوامل موروثی و یا کاهش وزن زیاد می‎توانند گزینه مناسبی برای انجام لیفت سینه با جراحی باشند. با این حال افرادی که دارای سینه‌های شل و آویزانی هستند می‎تواند با آگاهی از هزینه لیفت سینه اقدام به انجام آن کنند.

در برخی از موارد ممکن است پوست سینه‌ها کمی چروک شود و چربی خود را از دست بدهند. این افراد نیز کاندیدای مناسبی برای انجام لیفت سینه خواهند بود که می‎توانند از مزایای انجام این عمل زیبایی بهره‎مند شوند. با استفاده از این عمل زیبایی پزشک متخصص می‎تواند در هاله اطراف سینه نیز تغییراتی ایجاد کند. در بسیاری از موارد این هاله در دوران بارداری بزرگ خواهد شد که با استفاده از عمل لیفت سینه می‎توان آنها را به اندازه متعادل آنها بازگرداند.

لیفت سینه با جراحی کلینیک زیبایی دنیز3

لیفت سینه با جراحی

ممکن است تا به اینجا همچنان این سوال که لیفت سینه چیست برای شما وجود داشته باشد. نکته قابل توجه در رابطه با این که لیفت سینه چیست و چه تاثیراتی خواهد داشت آن است که این عمل زیبایی به تنهایی قادر به تغییر سایز سینه‌های مراجعه کننده نخواهد بود. در صورتی که قصد دارید علاوه‎بر رفع افتادگی سینه‌ها، اندازه آنها را نیز تغییر دهید نیاز است تا با از روش‎های تغییر بافت سینه بهره‎مند شوید.

توجه داشته باشید که علیرغم آگاهی از هزینه لیفت سینه برای انجام دادن این عمل زیبایی نیاز است تا از سلامت عمومی نیز برخوردار باشید. ماستوپکسی یا همان عمل لیفت سینه با استفاده از جراحی به شکلی عمومی در اختیار بانوان قرار داده شده است. اما بهترین کاندیدای انجام این عمل زیبایی افرادی هستند که سینه‌های آنها دارای افتادگی شدید بوده و یا فرم سینه‌های آنها به شکل واضحی تغییر کرده است.

لیفت سینه با جراحی کلینیک زیبایی دنیز5

بهترین روش برای آگاهی از این موضوع که آیا نیاز به انجام این عمل زیبایی دارید یا خیر مراجعه به پزشک متخصص می‎باشد. پزشک با توجه به میزان افتادگی سینه اقداماتی که نیاز است در زمان جراحی انجام شود را مشخص خواهد کرد. این عمل زیبایی به شکلی معمول با بیهوشی انجام خواهد شد.

اما پس از انجام آن نیازی به بستری شدن در بیمارستان نیست. نکته قابل توجه این است که بهتر است برای بازگشت به خانه یک همراه داشته باشید تا مراقبت‎های لازم را انجام دهد. این جراحی زیبایی با توجه به میزان افتادگی سینه‌ها بین دو الی سه ساعت طول خواهد کشید. در زمان جراحی با توجه به تشخیص پزشک برش‎های مختلفی در ناحیه‎های متفاوتی از سینه ایجاد خواهد شد. برش‎هایی که در لیفت سینه انجام خواهند شد دارای سه شکل کلی می‎باشند که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

لیفت سینه چیست کلینیک زیبایی دنیز

لیفت سینه چیست؟

همانطور که گفته شد لیفت کردن سینه یک عمل جراحی زیبایی می‎باشد که در آن سینه‌ها به فرم طبیعی خود باز خواهند گشت. یکی از مهمترین مزایای انجام این عمل زیبایی برای بانوان زیبا شدن سینه‌ها و جوان‎تر شدن بافت آنها می‎باشد. این موضوع علاوه‎بر افزایش زیبایی سبب ارتقا اعتماد نفس بانوان خواهد شد. در این روش از تکنیک‎های خاصی استفاده خواهد شد که با استفاده از آنها چین و چروک پوست نیز برطرف خواهد شد.

با توجه به این موضوع نتیجه این عمل زیبایی سینه‌هایی خوش فرم و جوان خواهد بود. البته توجه داشته باشید که حتما این عمل زیبایی باید توسط پزشک متخصص و باتجربه صورت بگیرد. در غیر این صورت ممکن است عمل لیفت سینه با معایب و عوارضی همراه باشد. تورم، درد، قرمزی و التهاب سینه‌ها بعد از لیفت برخی از عوارضی هستند که معمولا بعد از مدت کوتاهی برطرف خواهند شد.

لیفت سینه چیست کلینیک زیبایی دنیز1

با توجه به این که این عمل زیبایی با بیهوشی انجام می‎شود اثرات آن و بی‎حسی نیز تا مدتی با شما باقی خواهد ماند. توجه به نکته که تمامی این عوارض موقتی هستند و بعد از مدتی از بین خواهند رفت ضروری است. در صورتی که این عوارض برای مدت زمان زیادی به طول انجامید حتما به پزشک خود مراجعه نمایید. بعد از انجام عمل لیفت سینه نیاز است تا نکات و مراقبت‎هایی را رعایت کنید تا با مشکل مواجه نشوید.

استفاده نکردن از سوتین چند روز پس از جراحی و یا استفاده از سوتین طبی در مواقع ضروری، عدم ایجاد فشار زیاد یا انجام ماساژ در سینه، اجتناب از انجام ورزش و فعالیت‎های بدنی شدید، مصرف به موقع داروهای تجویز شده توسط پزشک، سالم‎تر کردن رژیم غذایی و سبک زندگی و در نهایت طاق باز خوابیدن برای مدتی برخی از نکاتی هستند که باید توسط شما بعد از عمل لیفت سینه رعایت شوند.

  1. ناشناس

    12 بهمن 1402

    سلام توضیحات عالی بود موفق باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.