5/5 - (40 امتیاز)

لیفت ابرو با جراحی

1 لیفت ابرو با جراحی چگونه است؟
جراحی لیفت ابرو به کمک بی‌حسی موضعی و یا بیهوشی عمومی انجام می‌شود و یک عمل سرپایی است. در این عمل برش‌های ایجاد شده ممکن است با بخیه و یا چسب مخصوص بسته شوند.
2 آیا جراحی لیفت ابرو دائمی است؟
جراحی لیفت ابرو به نسبت تزریق ژل بسیار ماندگارتر است. اما ابرو هم مانند سایر بافت‌های صورت پس از گذشت زمان و بالارفتن سن و همچنین تأثیر جاذبه ممکن است دوباره دچار افتادگی شود.
3 عوارض لیفت ابرو با جراحی
باقی ماندن جای زخم، عفونت، ضعف حرکت ابروها، احساس خارش شدید در ناحیه پوست سر، واکنش بدن به داروی بیهوشی، خونریزی، واکنش‌ آلرژیک
4 قیمت لیفت ابرو با جراحی
قیمت لیفت ابرو با جراحی برای هر فرد، باتوجه‌به تخصص پزشک جراح و همچنین محل جراحی میتواند متفاوت باشد. در این مجموعه لیفت ابرو با جراحی از 25 میلیون تومان آغاز خواهد شد.
5 لیفت ابرو با جراحی چقدر ماندگاری دارد؟
مدت زمان ماندگاری لیفت ابرو در بیماران مختلف متفاوت است. برای برخی از افراد بیش از 10 سال ماندگار میماند و برای برخی هم پس از گذشت مدت زمانی کمتر نیاز مجدد به لیفت است.
6 دوره نقاهت عمل لیفت ابرو با جراحی چقدر است؟
معمولاً پس از گذشت 14 روز فرد می‌تواند به محیط کار خود برود.
لیفت ابرو با جراحی کلینیک زیبایی دنیز2
لیفت ابرو با جراحی کلینیک زیبایی دنیز1
کلینیک زیبایی دنیز2
گرفتن نوبت و مشاوره

برای گرفتن نوبت، مشاوره و استعلام قیمت از مجموعه زیبایی دنیز هر روز از ساعت 11 الی 19:30 در خدمت شما عزیزان هستیم.

هایپر لیفت ابرو چیست؟

هایپر لیفت ابرو با جراحی یکی از جدیدترین روش‌های زیبایی ابرو و چشمان است. برای آن که بدانید هایپر لیفت ابرو چیست باید گفت در این روش با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته جراحی زیبایی، ابروهایی جوان‌تر، بلندتر و جذاب‌تری خواهید داشت. این فرایند به عنوان یک جایگزین مناسب برای جراحی‌های ابروی سنتی شناخته می‌شود. در ادامه به معرفی برخی از مزایا و معایب این روش زیبایی خواهیم پرداخت.

آشنایی با هایپر لیفت ابرو

هایپر لیفت ابرو با جراحی یک فرایند جراحی زیبایی است که به منظور اصلاح و تغییر موقعیت ابروها برای بهبود شکل چشمان انجام می‌شود. در این روش، جراح با استفاده از تکنیک‌های خاصی ابروها را به سمت بالا لیفت خواهد کرد. همچنین در این عمل زیبایی موقعیت ابروها به نحوی تغییر خواهد کرد که چشم‌ها جذاب‌تر و جوان‌تر به نظر آیند.

مزایای هایپر نچرال ابرو چیست؟

تأثیر سریع یکی از ویژگی‌های این عمل زیبایی است. در هایپر لیفت ابرو با جراحی نتایج قابل مشاهده‌ای ارائه می‌شود و شما می‌توانید بلافاصله بعد از جراحی تغییرات را در چهره خود مشاهده کنید.

ماندگاری بالا از دیگر مزایا و ویژگی‌های این روش زیبایی بوده است. نتایج این جراحی معمولاً به مدت چند سال حفظ می‌شوند و نیاز به مراقبت‌های مداوم ندارند. همین موضوع سبب شده تا استفاده از لیفت ابرو از طرف‌داران زیادی برخوردار باشد.

هایپر لیفت ابرو با جراحی از عمل‌های زیبایی کم خطرتری می‌باشد که در بیشتر مواقع از عوارض کمی نیز همراه است.

معایب هایپر نچرال ابرو چیست؟

هزینه بالا را می‌توان یکی از معایب این روش زیبایی دانست. این نوع جراحی معمولاً هزینه بالایی دارد و  با توجه به تغییراتی که در چهره ایجاد می‌کند باید به عنوان یک سرمایه‌گذاری در زیبایی در نظر گرفته شود.

دوره نقاهت بعد از جراحی باید به شکلی کامل سپری شود. نیاز است تا زمانی را برای بازیابی و بهبود در نظر بگیرید. با توجه به این موضوع نمی‌توانید بلافاصله به فعالیت‌های روزمره بازگردید.

هایپر لیفت ابرو چیست کلینیک زیبایی دنیز تهران

افزایش سن تغییرات زیادی را بر روی بدن ایجاد خواهد کرد. با بالارفتن سن عضلات موجود در قسمت پیشانی ضعیف خواهند شد و در نتیجه افتادگی ابرو رخ خواهد داد. البته گرانش زمین نیز بر سرعت انجام این روند تأثیر مثبت داشته است. باتوجه‌به این موضوع امروزه انواع مختلفی از روش‌های جوان‌سازی صورت وجود دارد که لیفت ابرو یکی از آن عمل هی زیبایی پرکاربرد بوده که تأثیرات زیادی را بر روی جوان‌سازی صورت داشته است.

توجه داشته باشید با انجام لیفت ابرو با جراحی علاوه بر رسیدن به فرم یکسان ابروها، چروک‌های پیشانی نیز از بین خواهد رفت. ایجاد این تغییرات در چهره ماه‌رویان تغییرات شگرفی را ایجاد خواهد کرد که سبب جوان‌تر شدن صورت می‌شود. لیفت ابرو با جراحی بیشتر در بین بانوان رواج داشته است. البته این عمل زیبایی برای آقایان نیز مفید بوده و می‌تواند در سبب ایجاد تغییرات مثبتی در صورت آنها شود.

لیفت ابرو با جراحی کلینیک زیبایی دنیز

باتوجه‌به این که امروزه افراد زیادی تمایل به انجام لیفت ابرو با جراحی دارند ممکن است سؤالاتی نیز برای آنها دررابطه‌با این عمل زیبایی ایجاد شده باشد. نحوه انجام‌شدن این عمل زیبایی، مراقبت‌های موردنیاز قبل و بعد از انجام‌شدن آن و عوارضی که ممکن است عمل لیفت ابرو با جراحی داشته باشد از مهم‌ترین سؤالاتی است که پاسخ دادن به آنها می‌تواند تا حدود زیادی ابهامات دررابطه‌با آن را از بین ببرد.

نحوه انجام لیفت ابرو

توجه داشته باشید هرچه دررابطه‌با نحوه انجام این عمل زیبایی اطلاعات و آگاهی بیشتری داشته باشید نتایج رضایت‌بخش‌تری را تجربه خواهید کرد و با عوارض احتمالی کمتری روبرو خواهید شد. در ادامه قصد داریم دررابطه‌با نحوه انجام این عمل زیبایی و تأثیراتی که بر روی صورت خواهد داشت و همچنین قیمت لیفت ابرو با جراحی بپردازیم. درصورتی‌که قصد انجام لیفت ابرو با جراحی را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

لیفت ابرو با جراحی کلینیک زیبایی دنیز1

امروزه افراد زیادی از وجود پوست اضافه در پلک‌های بالایی خود شکایت دارند. بیش از 90 درصد از این مراجعه‌کنندگان مشکل افتادگی ابرو دارند نه پلک فوقانی. توجه داشته باشید درصورتی‌که عمل زیبایی پلک بر روی این افراد صورت بگیرد و پوست اضافی پلک بالای آنها برداشته شود افتادگی ابروی آنها بیشتر خواهد شد. علاوه بر این فاصله ابرو تا چشم نیز در این زمان کاهش پیدا خواهد کرد و در نتیجه دچار بروز علائم پیری در اطراف چشم خواهد شد. باتوجه‌به این موضوع قبل از انجام عمل لیفت ابرو با جراحی نیاز است تا با پزشک متخصص زیبایی مشورت کنید تا بتوانید به بهترین نتیجه دست پیدا کنید.

عمل لیفت ابرو با جراحی

برای انجام عمل لیفت ابرو با جراحی تکنیک‌های مختلفی وجود دارد که جراح متخصص باتوجه‌به شرایط از آنها استفاده خواهد کرد. انتخاب این تکنیک‌ها به ارتفاع پیشانی و میزان چین‌وچروک‌های موجود در آن بستگی دارد. مراجعه‌کنندگانی که دارای پیشانی بلندی هستند بهترین روش انجام لیفت ابرو با جراحی انجام برش Hairline می‌باشد. حین انجام این روش برش در محل تلاقی پوست مودار سر و پوست بدون مو پیشانی انجام می‌گیرد.

در روش برش Hairline علاوه بر لیفت ابرو پوست اضافه پیشانی نیز برداشته خواهد شد. قیمت لیفت ابرو با جراحی برای مراجعه‌کنندگان مختلف متفاوت بوده و بسته به میزان تغییرات وارده محاسبه خواهد شد. برخی از افراد که برای انجام لیفت ابرو با جراحی به پزشک زیبایی مراجعه می‌کنند ارتفاع پیشانی آنها کمتر از 7 سانتی‌متر بوده است. بهترین روش برای این افراد روش آندوسکوپیک می‌باشد.

عمل لیفت ابرو با جراحی کلینیک زیبایی دنیز

در این روش در محل رویش موها در پوست سر برش‌های کوچکی زده خواهد شد که نتیجه آنها لیفت ابرو و همچنین قطع عضلات اخم بوده است. قطع این عضلات در این عمل لیفت ابرو با جراحی سبب بهبود همیشگی چین‌وچروک‌های پیشانی خواهد شد. در برخی مواقع مراجعه‌کننده تنها نیاز به لیفت ابرو دارد و در بخش پیشانی چین‌وچروک زیادی مشاهده نمی‌شود. ازاین‌رو لیفت تمپورال برای این افراد مناسب خواهد بود.

نحوه انجام این عمل زیبایی

در این تکنیک دو برش در بخش شقیقه نزدیک محل رویش موها انجام می‌گیرد و با استفاده از آنها لیفت ابرو انجام می‌شود. توجه داشته باشید انجام عمل لیفت ابرو با جراحی برای تمامی افرادی که ابروهای افتاده دارند مناسب خواهد بود. افتادگی ابرو تأثیرات زیادی بر روی چهره فرد خواهد داشت و سبب می‌شود چهره فرد افسرده و خسته به نظر برسد. درصورتی‌که خطوط ناهماهنگی بین ابروها و یا بین آنها ایجاد شده باشد شما کاندید مناسبی برای انجام عمل لیفت ابرو با جراحی خواهید بود.

عمل لیفت ابرو با جراحی کلینیک زیبایی دنیز1

آگاهی از قیمت لیفت ابرو با جراحی و انجام آن مزایای زیادی به همراه خواهد داشت. کم شدن پوست اضافی پلک‌های بالا، کاهش یافتن و یا از بین رفتن چین‌وچروک پیشانی و خط اخم، رفع شدن خطوط پنجه کلاغی اطراف چشم، از بین رفتن چروک‌های افقی پیشانی و جوان و شاداب شدن صورت تنها برخی از مزایای استفاده از این روش زیبایی می‌باشد. در انجام این روش زیبایی باید فاکتورهای مختلفی مورد بررسی قرار بگیرد. سن، وضعیت سلامتی، میزان افتادگی ابرو و طول پیشانی از فاکتورهایی هستند که باید در این عمل زیبایی مورد بررسی قرار بگیرند.

قیمت لیفت ابرو با جراحی کلینیک زیبایی دنیز

قیمت لیفت ابرو با جراحی

این عمل زیبایی باتوجه‌به کیفیت انجام آن دارای ماندگاری متفاوتی خواهد بود. درصورتی‌که این عمل زیبایی با روش‌هایی غیر از جراحی صورت بگیرد نتایج آن موقتی بوده و نهایتاً بعد از گذشت یک سال از بین خواهند رفت. البته برای لیفت ابرو از روش جراحی نیز استفاده می‌شود که با انجام آن می‌توان برای مدتی طولانی ابروهای زیبا و صورتی پرنشاط داشت. نکته قابل‌توجه این است که برای حفظ ماندگاری و دوام این عمل زیبایی باید سبک زندگی سالم و صحیحی داشته باشید.

استفاده از کرم‌های ضدآفتاب، مصرف ویتامین‌های مورد نیاز و همچنین اجتناب از مصرف سیگار از راه کارهایی برای افزایش ماندگاری نتیجه این عمل زیبایی هستند. باتوجه‌به میزان تغییراتی که نیاز است در زمان جراحی توسط پزشک متخصص ایجاد شود، قیمت لیفت ابرو با جراحی(شروع از 25 میلیون تومان) برای مراجعه کنندگان متفاوت خواهد بود. بعد از انجام این عمل زیبایی نیاز است تا مراقبت‌ها و نکاتی را رعایت کنید. در ادامه به برخی از این نکات خواهیم پرداخت.

مراقبت های بعد از جراحی

  • بعد از انجام لیفت ابرو باید از محل جراحت‌ها مراقبت به عمل‌آورید و بهداشت آن ناحیه را رعایت کنید.
  • باید حداقل به مدت 3 هفته بعد از انجام عمل از خم و یا دولا شدن پرهیز کنید.
  • تا رسیدن به بهبودی کامل از فشار بی جا واردکردن به ابروها خودداری کنید. به‌عنوان مثال از تیشرت و یا پیراهن‌هایی که در زمان پوشیدن به سر فشار وارد می‌کنند استفاده نکنید.
  • درصورتی‌که بعد از انجام این عمل زیبایی شاهد خون‌ریزی، درد شدید و یا علائم غیرطبیعی بودید سریعاً به پزشک خود مراجعه نمایید.
  • بعد از عمل برای شما داروهای مسکن تجویز خواهد شد که می‌توانید باتوجه‌به دستور پزشک و در صورت نیاز آنها را مصرف نمایید.
  • برای کاهش تورم موجود در ناحیه ابرو می‌توانید از کمپرس سرد و یا یخ استفاده کنید.
  • در زمان نیاز است تا سرتان را بالاتر از بدن خود قرار دهید.

قیمت لیفت ابرو با جراحی کلینیک زیبایی دنیز1

افتادگی ابرو یک نوع اختلال می‌باشد که عوامل مختلفی سبب به‌وجودآمدن آن خواهند شد. ژنتیک و وراثت، افزایش سن، کاهش الاستین و از بین رفتن خاصیت کشسانی پیشانی از عواملی هستند که سبب بروز افتادگی پلک در افراد خواهند شد. البته در برخی مواقع این افتادگی بنا به عوامل محیطی بروز پیدا خواهد کرد. قرارگرفتن در معرض آفتاب برای مدتی طولانی، مصرف دخانیات و کاهش وزن از مواردی هستند که بر روی افتادگی ابرو تأثیر خواهند داشت. داشتن ابروهای افتاده بر روی ظاهر فرد تأثیر بسزایی خواهد داشت. عبوس و خشن به‌نظررسیدن، ناراحت و بی‌حوصله نشان داده شدن برخی از تأثیرات داشتن ابروهای افتاده می‌باشد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.