5/5 - (63 امتیاز)

عمل ماموپلاستی

1 عمل ماموپلاستی چیست؟
عمل ماموپلاستی جهت کوچک کردن سینه انجام می‌شود.
2 عمل ماموپلاستی چقدر طول میکشد؟
برای انجام عمل ماموپلاستی معمولاً بیمار 3 تا 4 ساعت در اتاق عمل است.
3 ایا عمل ماموپلاستی خطرناک است؟
امروزه باتوجه‌به پیشرفت علم این عمل خطرناک نیست و مانند سایر عمل‌های زیبایی دارای عوارض جزئی است که با گذشت زمان برطرف خواهد شد.
4 طرز خوابیدن بعد از عمل ماموپلاستی
بعد از عمل ماموپلاستی بهتر است با گذاشتن دو بالش در زیر سر، سر را بالاتر از بدن قرار دهید. همچنین پس از عمل باید به شکل طاق‌باز بخوابید و از خوابیدن به پهلو و بر روی شکم به‌شدت خودداری کنید.
5 مراقبت های بعد از عمل ماموپلاستی
تا سه روز پس از عمل ماموپلاستی برای ازبین‌رفتن کبودی و تورم از کمپرس یخ استفاده کنید. حتماً به شکل طاق‌باز بخوابید. از انجام فعالیت‌های سنگین خودداری کنید. در وعده‌های غذایی خود حتماً از میوه، سبزی‌های و ماهی استفاده کنید.
6 میزان درد عمل ماموپلاستی
باتوجه‌به اینکه در ماموپلاستی به بافت عضلانی آسیبی وارد نمی‌شود، میزان درد این عمل کم یا متوسط است.
ماموپلاستی کلینیک زیبایی دنیز1
ماموپلاستی کلینیک زیبایی دنیز2

عکس قبل و بعد ماموپلاستی

دوستان و همراهان همیشگی مجموعه زیبایی دنیز با توجه به این که برای ارائه عکس قبل و بعد از عمل ماموپلاستی با محدودیت‌هایی روبرو هستیم برای عزیزانی که قصد دارند جهت افزایش اطمینان خاطر و آشنایی بیشتر با نحوه عملکرد پزشکان جراح، نمونه کارهای مجموعه زیبایی دنیز در خصوص عمل زیبایی ماموپلاستی را مشاهده نمایند امکانی را فراهم کرده‌ایم تا با استفاده از آن قادر باشیم نمونه کارها را برای شما عزیزان ارسال نماییم.

شما عزیزان با استفاده از ثبت درخواست از طریق فرم درخواست نمونه کار می‌توانید نمونه کارهای عمل زیبایی ماموپلاستی را دریافت نمایید. برای این کار نیاز است تا به فرم درخواست عکس قبل و بعد از عمل ماموپلاستی مراجعه نمایید. سپس با پر کردن بخش نام و نام خانوادگی و همچنین بخش شماره تماس فرم درخواست را برای ما ارسال کنید. اطلاعات شما توسط مجموعه زیبایی دنیز مورد بررسی قرار داده خواهد شد و در کمترین زمان ممکن تصاویر نمونه کار برای شما عزیزان ارسال می‌شود.

درخواست

عکس قبل و بعد از عمل ماموپلاستی

برای دریافت عکس عمل ماموپلاستی لطفا فرم زیر را پر کنید.

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکرم

کلینیک زیبایی دنیز2
گرفتن نوبت و مشاوره

برای گرفتن نوبت، مشاوره و استعلام قیمت از مجموعه زیبایی دنیز هر روز از ساعت 11 الی 19:30 در خدمت شما عزیزان هستیم.

تجربه عمل ماموپلاستی

ماموپلاستی یک جراحی سنگین است که باید بادقت انجام شود. بنابراین، مهم است که قبل از تصمیم‌گیری برای داشتن تجربه عمل ماموپلاستی، با یک جراح پلاستیک واجد شرایط  و متخصص مشورت کنید.

تجربه عمل ماموپلاستی کلینیک جراحی زیبایی دنیز

عوارض ماموپلاستی

مانند هر عمل جراحی دیگری، ماموپلاستی نیز دارای برخی عوارض احتمالی است. این عوارض ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • عفونت
 • خونریزی
 • لخته‌شدن خون
 • عدم تقارن سینه‌ها
 • تغییر در احساس سینه‌ها
 • مشخص‌بودن جای بخیه ماموپلاستی

ماموپلاستی می‌تواند یک روش درمانی مؤثر برای زنانی باشد که از اندازه، شکل یا فرم سینه‌های خود ناراضی هستند. با این حال، مهم است که قبل از تصمیم‌گیری برای انجام این عمل، با یک جراح پلاستیک واجد شرایط مشورت کنید و در مورد موارد مختلفی از جمله این که عمل ماموپلاستی چند ساعت طول میکشد و به شکلی انجام می‌گیرد اطلاعاتی را کسب نمایید.

تجربه شخصی

من در سال 1402 ماموپلاستی افزایشی انجام دادم. من همیشه از سینه های کوچکم ناراضی بودم و می خواستم آنها را بزرگ تر کنم. بعد از انجام تحقیقات زیادی، تصمیم گرفتم که ماموپلاستی بهترین گزینه برای من است.

من با یک جراح پلاستیک واجد شرایط مشورت کردم و او تمام سؤالات من را به طور کامل پاسخ داد. من آزمایش‌های پزشکی لازم را انجام دادم و یک برنامه مراقبت‌های قبل از عمل را دنبال کردم.

عمل جراحی حدود دو ساعت طول کشید و تحت بیهوشی عمومی انجام شد. من بعد از عمل در بیمارستان بستری شدم و روز بعد مرخص شدم.

در هفته‌های اول بعد از عمل، کمی درد داشتم، اما داروهای مسکن به تسکین دردم کمک کردند. من همچنین مجبور بودم برای چند هفته سوتین طبی بپوشم.

تجربه عمل ماموپلاستی بهترین کلینیک زیبایی در اندرزگو دنیز

در حال حاضر، حدود یک سال از عمل جراحی من می‌گذرد و من بسیار خوشحالم که این کار را انجام دادم. سینه‌های من اکنون بزرگ‌تر و خوش‌فرم‌تر هستند و من اعتماد به نفس بیشتری دارم.

اگر شما هم از سینه‌های خود ناراضی هستید، فکر می‌کنم که ماموپلاستی می‌تواند یک گزینه عالی برای شما باشد. با این حال، مهم است که قبل از تصمیم‌گیری برای انجام این عمل، با یک جراح پلاستیک با تجربه مشورت کنید تا مطمئن شوید که این عمل برای شما مناسب است.

نظرات در مورد عمل ماموپلاستی

ماموپلاستی یک عمل جراحی زیبایی است که برای تغییر اندازه، شکل یا موقعیت سینه می‌توان از مزایای آن بهره‌مند شد. این عمل می‌تواند برای افزایش اندازه سینه‌ها و یا کاهش اندازه آنها یا تغییر شکل سینه‌ها (ماموپلاستی ترمیمی) انجام شود. در ادامه به بررسی برخی از نظرات در مورد عمل ماموپلاستی خواهیم پرداخت.

ماموپلاستی با توجه تغییراتی که ایجاد می‌نماید به عنوان یک عمل جراحی محبوب شناخته خواهد شد. همین موضوع سبب شده تا هر ساله هزاران نفر در سراسر جهان آن را انجام دهند. با این حال، این عمل نیز با برخی از نظرات و نگرانی‌هایی همراه بوده است.

نظرات در مورد عمل ماموپلاستی بهترین کلینیک زیبایی در اندرزگو دنیز

نظرات مثبت

حامیان ماموپلاستی معتقدند که این عمل می‌تواند کیفیت زندگی افراد را بهبود بخشد. آنها بر این باورند که ماموپلاستی می‌تواند اعتماد به نفس، عزت نفس و رضایت جنسی افراد را افزایش دهد.

برخی از افراد ممکن است از اندازه یا شکل سینه‌های خود ناراضی باشند. این عمل زیبایی می‌تواند به این افراد کمک کند تا سینه‌هایی را داشته باشند که با بدن آنها متناسب‌تر و زیباتر باشد.

ماموپلاستی همچنین می‌تواند برای اصلاح مشکلات پزشکی مانند افتادگی سینه یا سینه‌های نامتقارن نیز مفید باشد. قابل به ذکر است که نحوه سپری کردن دوره نقاهت ماموپلاستی و داشتن ورزش بعد از عمل ماموپلاستی، تأثیرات چشمگیری در نتایج این عمل زیبایی خواهد داشت.

نظرات منفی

برخی از افراد با ماموپلاستی مخالف هستند. آنها معتقدند که این عمل غیرضروری و در برخی از مواقع خطرناک است.

یکی از نگرانی‌های اصلی در مورد ماموپلاستی این است که این عمل می‌تواند عوارض جانبی جدی داشته باشد. این عوارض جانبی می‌تواند شامل خونریزی، عفونت، بی‌حسی یا حساسیت در ناحیه جراحی و سایر مشکلات باشد.

برخی از افراد معتقدند که ماموپلاستی می‌تواند منجر به وابستگی شود. این افراد بر این باورند که افراد ممکن است بعد از انجام ماموپلاستی به دنبال جراحی‌های زیبایی بیشتر باشند.

عمل ماموپلاستی چند ساعت طول میکشد

طرز خوابیدن بعد از عمل ماموپلاستی

انجام عمل ماموپلاستی می‌تواند تجربه‌ای تحول‌آفرین باشد و اعتماد به نفس و رفاه کلی شما را افزایش دهد. بااین‌حال، روند بهبودی برای اطمینان از نتیجه مطلوب ضروری است. یک جنبه کلیدی این بهبودی، داشتن خواب کافی و راحت است. طرز خوابیدن بعد از عمل ماموپلاستی و برخورداری از موقعیت خواب مناسب می‌تواند تأثیر قابل توجهی بر راحتی شما داشته باشد، درد را کاهش دهد و بهبودی مطلوب را حاصل نماید. در ادامه، به جزئیات بیشتری در این رابطه می‌پردازیم و نکات و بینش‌های عملی را برای اطمینان از یک خواب لذت‌بخش ارائه می‌دهیم.

طرز خوابیدن بعد از عمل ماموپلاستی کلینیک جراحی زیبایی دنیز

یافتن موقعیت خواب ایده‌آل:

بلافاصله پس از عمل جراحی ماموپلاستی، خوابیدن به پشت توصیه می‌شود. این وضعیت فشار را بر سینه‌های شما کاهش می‌دهد، اجازه می‌دهد برش‌ها به درستی بهبود یابند و خطر تورم یا ناراحتی را کاهش خواهد داد. قرار دادن دو بالش زیر سرتان، تنه شما را بالا می‌برد و فشار را بر ناحیه سینه شما بیشتر کاهش می‌دهد.

با پیشرفت بهبودی، ممکن است به تدریج خوابیدن به پهلو نیز برای شما امکان پذیر باشد. بااین‌حال، مهم است که ستون فقرات خود را در حالت خنثی حفظ کنید و از غلتیدن به شکم خودداری کنید. این موقعیت می‌تواند فشار زیادی بر سینه‌های شما وارد کند و روند بهبودی را کند، کند.

ایجاد محیط خواب‌آور

در صورتی که قصد دارید بدانید بهترین شرایط برای خواب بعد از جراحی ماموپلاستی چیست با ما همراه باشید. یک محیط خواب آرام برای داشتن یک شب خواب راحت ضروری است. مطمئن شوید که اتاق خواب شما تاریک، ساکت و خنک است، زیرا این شرایط باعث آرامش و خواب عمیق‌تر می‌شوند. در یک تشک و بالش راحت سرمایه‌گذاری کنید که از بدن شما پشتیبانی کافی را ارائه دهد.

علاوه بر این، یک برنامه خواب منظم ایجاد کنید، به رختخواب بروید و در زمان‌های منظم از خواب بیدار شوید. این فرایند به تنظیم چرخه خواب و بیداری طبیعی بدن شما کمک می‌کند.

مدیریت درد و ناراحتی

درد یک تجربه رایج پس از ماموپلاستی است و می‌تواند با خواب تداخل داشته باشد. مسکن‌های بدون نسخه، مانند ایبوپروفن یا استامینوفن، می‌توانند در مدیریت ناراحتی خفیف مفید باشند. بااین‌حال، اگر درد ادامه داشت، با پزشک خود برای گزینه‌های دارویی قوی‌تر مشورت کنید.

استفاده از کمپرس یخ یا سرد کننده‌های دیگر روی ناحیه آسیب‌دیده نیز می‌تواند به کاهش درد و تورم کمک کند. علاوه بر این، پوشیدن سوتین جراحی حمایتی نیز می‌تواند بسیار مفید باشد و احساس ناراحتی را در طول خواب به حداقل برساند.

طرز خوابیدن بعد از عمل ماموپلاستی کلینیک زیبایی در اندرزگو

نکات دیگر برای خواب راحت

 • از کافئین و الکل قبل از خواب اجتناب کنید. این مواد می‌توانند با الگوهای خواب تداخل داشته باشند و خوابیدن را دشوارتر کنند.
 • در اوایل روز به ورزش‌های سبک یا کششی بپردازید. فعالیت بدنی می‌تواند به خواب بهتر کمک کند، اما از تمرینات شدید نزدیک به زمان خواب خودداری کنید.
 • یک روال آرامش‌بخش قبل از خواب ایجاد کنید. این فرایند می‌تواند شامل حمام گرم، خواندن کتاب یا گوش دادن به موسیقی آرام باشد.
 • یک برنامه خواب منظم ایجاد کنید و حتی در آخر هفته‌ها به آن پایبند باشید. به یاد داشته باشید که خواب کافی برای بدن شما برای ترمیم خود و دستیابی به نتایج مورد نظر از عمل ماموپلاستی ضروری است.

نتیجه‌گیری

دستیابی به خواب راحت و آرام بعد از ماموپلاستی برای بهبودی مطلوب و رفاه کلی ضروری است. با پیروی از این دستورالعمل‌ها و ادغام موقعیت‌های خواب توصیه‌شده، می‌توانید محیط خوابی ایجاد کنید که آرامش مورد نیازتان را فراهم کند. به یاد داشته باشید که خواب کافی برای بدن شما برای بهبود و دستیابی به بهترین نتایج مورد نظر از عمل ماموپلاستی ضروری است.

طرز خوابیدن بعد از عمل ماموپلاستی مرکز جراحی زیبایی دنیز

عمل ماموپلاستی درد دارد؟

عمل ماموپلاستی یک روش جراحی است که هدف آن افزایش و یا کاهش حجم، و همچنین تغییر شکل سینه‌ها می‌باشد. با توجه به موارد متعددی می‌توان در پاسخ به سؤال “عمل ماموپلاستی درد دارد؟” این گونه گفت که ممکن است این عمل زیبایی درد متغیری برای افراد مختلف داشته باشد، اما در اکثر موارد، این عمل با استفاده از بیهوشی عمومی یا موارد خاصی که توسط جراح تعیین می‌شود، انجام خواهد شد.

درد پس از ماموپلاستی ممکن است برای چند روز اولیه پس از جراحی وجود داشته باشد. این درد معمولاً با مصرف داروهای تسکین‌دهنده و استراحت بهبود پیدا می‌کند. هر چند که احتمال وجود درد و تورم در دوران بهبودی وجود دارد.

مهم است که با پزشک خود در مورد هرگونه سؤالات یا نگرانی‌هایی که درباره عمل جراحی دارید، صحبت کنید. او می‌تواند به شما اطلاعات دقیق‌تری در مورد پروسه بهبودی و مدیریت درد بدهد.

انجام این عمل زیبایی می‌تواند نقش زیادی در افزایش میزان اعتماد به نفس شما داشته باشد. با توجه به این موضوع قصد داریم در ادامه به ارائه جزئیات بیشتری در مورد این که عمل ماموپلاستی درد دارد بپردازیم.

درد عمل ماموپلاستی

عمل ماموپلاستی ممکن است با درد موقتی همراه باشد. اما نگران نباشید، این درد قابل مدیریت است. تابه‌حال مراجعه کنندگان بسیار کمی از درد پس از این عمل زیبایی شکایت داشته و نیاز به مدیریت ویژه داشته‌اند. با توجه به این موضوع می‌توان گفت که نظرات در مورد عمل ماموپلاستی نگران‌کننده نبوده و همواره این درد قابل تحمل و کنترل بوده است.

مدیریت درد

برای مدیریت درد، پزشک متخصص برای شما داروهای مسکنی تجویز خواهد کرد که می‌توانید در زمان احساس درد از آن استفاده نمایید. البته در این دوران نحوه تنفس و طرز خوابیدن بعد از عمل ماموپلاستی نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. با رعایت این موارد قادر خواهید بود درد به وجود آمده را به حداقل خود برسانید. در صورتی که قصد دارید عمل ماموپلاستی با بیمه تکمیلی انجام شود بهتر است با مرکز بیمه خود مشورت نمایید.

عمل ماموپلاستی درد دارد مجموعه زیبایی دنیز

ایا عمل ماموپلاستی خطرناک است؟

همه جراحی‌ها خطراتی را به همراه دارند. این مشکلات و خطرات ممکن است دقیقاً بعد از انجام عمل و یا در دوران نقاهت آن پدیدار شوند. در پاسخ به این که ایا عمل ماموپلاستی خطرناک است؟ می‌توان گفت: با توجه به پیشرفت‌هایی که در علم و تکنولوژی به وجود آمده، میزان خطرات این عمل زیبایی تا حدود زیادی کاهش پیدا کرده است. با این حال همواره در انجام جراحی حاشیه ریسک وجود دارد که باید به آن توجه داشت.

خونریزی اولین مشکلی است که می‌تواند در ماموپلاستی خطرساز باشد. این مشکل برای برخی از بیماران در 24 ساعت اولیه بروز خواهد کرد و در صورت غیرطبیعی بودن نیاز است تا دوباره به اتاق عمل بروند. در برخی از مواقع ممکن است به دلیل عدم رسیدگی مناسب، عفونت‌های کم و بیش جدی در بیمار ایجاد شود.

بروز عفونت بعد از ماموپلاستی

بروز این مشکل در مراجعه کنندگان بسیار نادر است. عفونت ممکن است در روزهای ابتدایی بعد از عمل ایجاد شود و احتمال ایجاد آن در هفته‌های بعد خیلی کم خواهد بود. البته در موارد بسیار کمی ممکن است عفونت بعد از بهبود کامل برش‌ها ایجاد شود. با توجه به این مسئله نیاز است تا همواره مراقبت‌های مورد نیاز را رعایت فرمایید.

امکان از دست دادن حس لامسه

مراجعه کنندگان این عمل زیبایی بعد از انجام آن در نوک و ناحیه سینه احساس بی‌حسی خواهند داشت. این موضوع به دلیل وارد آمدن آسیب به رشته‌های عصبی این ناحیه می‌باشد. در بیشتر مواقع این بی‌حسی موقتی بوده و با گذشت زمان برطرف خواهد. تکنیکی که از آن برای انجام عمل زیبایی استفاده می‌شود نقشی اساسی در بروز این عارضه دارد. با توجه به نظرات در مورد عمل ماموپلاستی برای کاهش میزان خطرات این عمل زیبایی، پیشنهاد می‌شود به پزشک متخصص که از تجربه بالایی برخوردار است مراجعه نمایید. 

ایا عمل ماموپلاستی خطرناک است کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی دنیز

هزینه عمل ماموپلاستی ۱۴۰۲

ماموپلاستی، یا جراحی تغییر و شکل‌دهی سینه، یک روش جراحی زیبایی است که برای بهبود ظاهر و اعتماد به نفس بانوان مورد استفاده قرار می‌گیرد. هزینه عمل ماموپلاستی ۱۴۰۲ (شروع از 49 میلیون تومان) یکی از اولین سؤالاتی که افراد ممکن است داشته باشند. در ادامه قصد داریم در رابطه با مواردی که بروی قیمت این عمل زیبایی تأثیرگذار هستند، بپردازیم.

عوامل تعیین‌کننده هزینه ماموپلاستی

مکان و مرکز جراحی از مواردی هستند که بروی قیمت این عمل زیبایی تأثیر دارند. هزینه ماموپلاستی (شروع از 49 میلیون تومان) ممکن است بسته به مکان و مرکز جراحی متغیر باشد. در شهرهای بزرگ و مناطق با هزینه‌های زندگی بالا، هزینه معمولاً بیشتر است.

تخصص و تجربه پزشک از دیگر مواردی است که می‌تواند بر روی هزینه نهایی تأثیر بگذارند. با توجه به این موضوع تجربه و تخصص پزشک انجام‌دهنده عمل نقش مهمی در تعیین هزینه دارد. پزشکان با تجربه معمولاً دستمزد بیشتری را دریافت می‌کنند. توجه داشته باشید که ممکن است در برخی از موارد ماموپلاستی با بیمه امکان‌پذیر باشد.

از عوامل دیگری که بر روی هزینه نهایی این عمل زیبایی اثر دارد نوع ماموپلاستی خواهد بود. ازاین‌رو هزینه ماموپلاستی (شروع از 49 میلیون تومان) می‌تواند بسته به نوع آن متغیر باشد. ماموپلاستی، تغییر اندازه سینه، لیفت سینه، یا ترکیبی از هر دو می‌تواند باشد.

مراقبت‌های پس از عمل نیز هزینه‌هایی را در برخواهند داشت. این هزینه‌ها شامل داروها، تعویض باندها، و مراقبت‌های پوستی می‌شود. در برخی از موارد انجام ماموپلاستی با بیمه تکمیلی صورت می‌پذیرد.

توجه داشته باشید پیشنهاد قیمت دقیق برای ماموپلاستی بسته به نیازها و شرایط شما متغیر است. بهترین راه برای دریافت اطلاعات دقیق و آگاهی از هزینه، مشاوره با پزشک متخصص است. پزشک می‌تواند بر اساس وضعیت شما و نیازهایتان، یک پیشنهاد قیمت دقیق ارائه دهد.

ماموپلاستی می‌تواند با بهبود ظاهر، میزان اعتماد به نفس شما را افزایش دهد. هرچند هزینه ممکن است مهم باشد، اما باید به عنوان یک سرمایه‌گذاری در زیبایی و رضایت از خودتان در نظر گرفته شود.

ماموپلاستی با بیمه تکمیلی

ماموپلاستی یک عمل  زیبایی می‌باشد که انجام آن امروزه برای بسیاری از بانوان الزامی می‌باشد. داشتن سینه‌های بیش از اندازه بزرگ می‌تواند آسیب‌هایی جدی به ستون فقرات و گردن وارد نماید. در برخی از مواقع می‌توان از مزایای ماموپلاستی با بیمه تکمیلی بهره‌مند شد. بروز درد در ستون فقرات، گردن و شانه‌ها از عوارض سینه‌های بسیار بزرگ است.

در حال حاضر بیمه‌های تکمیلی زیادی در سرتاسر کشور در حال فعالیت می‌باشند. بیشتر این بیمه‌ها هزینه‌های زیبایی سینه، عوارض مرتبط با آن و در کل هزینه عمل‌های زیبایی را پرداخت نخواهند کرد. در برخی از موارد ممکن است بخشی از هزینه این عمل جراحی به شما توسط بیمه تکمیلی بازگردانده شود. در صورتی که قصد دارید از خدمات بیمه تکمیلی بهره‌مند شوید پیشنهاد می‌شود قبل از انجام این عمل زیبایی از شرایط بیمه نامه خود آگاهی کامل داشته باشید.

چگونگی پرداخت هزینه توسط بیمه طرف قرارداد

در مواردی که بیمه‌های تکمیلی با یک مرکز درمان قرارداد داشته باشند شما به‌عنوان بیمه شده در آن مرکز هزینه کمی را پرداخت خواهید کرد. این هزینه به عنوان فرانشیز پرداخت می‌شود. اما زمانی که به مراکزی مراجعه می‌کنید که با بیمه تکمیلی شما قرارداد ندارند نیاز است تا تمامی هزینه‌ها را پرداخت کنید. شما می‌توانید با ارائه مدارک مورد نیاز به مرکز بیمه بخشی از هزینه پرداخت شده را دریافت نمایید.

در صورتی که قصد دارید از خدمات بیمه‌های پایه بهره‌مند شوید، نیاز است تا در بیمارستان‌های دولتی تحت نظر بیمه مورد نظرتان پذیرش شوید. در غیر این صورت قادر به استفاده از بیمه خود نخواهید بود. پیشنهاد می‌شود در رابطه با این که عمل ماموپلاستی چیست و این که آیا برای انجام آن می‌توانید از خدمات بیمه مورد نظرتان استفاده نمایید به شکلی دقیق تحقیق نمایید. توجه داشته باشید هزینه این عمل زیبایی با اعمال فاکتورهای مختلفی تعیین می‌شود.

ماموپلاستی با بیمه تکمیلی کلینیک دنیز تهران

هزینه عمل ماموپلاستی کاهشی

روشی که برای انجام عمل ماموپلاستی انتخاب می‌شود یکی از مواردی است که بر روی قیمت آن تأثیر بسزایی دارد. در واقع ماموپلاستی به دو صورت کاهشی و یا افزایشی انجام می‌شود که هزینه مورد نیاز برای هرکدام از آنها متفاوت خواهد بود. نیاز است تا این روش‌ها با استفاده از تکنیک‌های خاص و در شرایط ویژه‌ای انجام بگیرند. با توجه به این موضوع هزینه عمل ماموپلاستی کاهشی کمتر از هزینه ماموپلاستی افزایشی (شروع از 49 میلیون تومان) خواهد بود. نکته قابل توجه این است که در روش کاهشی مراجعه کننده می‌تواند با اخذ تأییدیه کمیسیون پزشکی مبتنی بر وارد آمدن آسیب به ستون فقرات و گردن از خدمات بیمه درمانی که استفاده می‌کند بهره‌مند شود.

راه کارهای خطرناک برای کاهش هزینه

امروزه راه کارهای مختلفی برای کاهش هزینه عمل ماموپلاستی کاهشی وجود دارند که در بیشتر مواقع خطرناک بوده و سلامتی مراجعه کنندگان را با آسیب‌های جدی روبرو خواهند کرد. مراجعه به کلینیک‌های غیر مجهز و نامعتبر، استفاده از خدمات جراحان تازه کار و کم سابقه و انجام عمل توسط رزیدنت‌ها برخی از روش‌ها برای کاهش هزینه‌های موجود هستند. بدون شک استفاده از چنین روش‌هایی می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را بر روی سلامت شما داشته باشد.

در ادامه به برخی از مهم‌ترین معیارها در تعیین هزینه ماموپلاستی اشاره خواهیم کرد.

 • انتخاب مرکز درمانی و یا کلینیک
 • میزان حجم چربی که باید از سینه خارج شود
 • انتخاب پزشک متخصص برای انجام عمل زیبایی
 • هزینه مورد نیاز برای دریافت خدمات در بیمارستان و یا کلینیک
 • هزینه‌های مربوط به انجام آزمایش‌ها و خرید دارو
 • هزینه‌های صرف شده در دوران نقاهت

با توجه به این که هزینه‌های موارد گفته شده همگی متغیر بوده و با توجه به شرایط مراجعه کننده محاسبه خواهند شد، محاسبه دقیق هزینه این عمل زیبایی تنها توسط پزشک متخصص امکان پذیر می‌باشد. این کار در جلسه مشاوره قبل از عمل صورت خواهد گرفت.

هزینه عمل ماموپلاستی کاهشی مرکز زیبایی دنیز

هزینه عمل ماموپلاستی در تهران

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که بیشتر مراجعین به آن توجه دارند هزینه عمل ماموپلاستی در تهران است. بیشتر افراد در تلاش‌اند تا این عمل زیبایی با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت انجام دهند. اما باید توجه داشته باشید که در انتخاب پزشک و انجام جراحی ماموپلاستی نباید قیمت و هزینه معیار باشند. در واقع میزان موفقیت آمیز بودن نتیجه یک عمل جراحی است که دارای اهمیت می‌باشد.

جراحی‌های زیبایی باید به‌گونه‌ای انجام شوند که کمترین میزان عوارض را به دنبال داشته باشند. این موضوع سبب خواهد شد که انتخاب یک کلینیک معتبر و حرفه‌ای از اولویت ویژه‌ای برخوردار باشد. توجه داشته باشید که هزینه ماموپلاستی (شروع از 49 میلیون تومان) ثابت نبوده و برای افراد مختلف با توجه به عوامل تعیین کننده قیمت متفاوت خواهد بود. توجه داشته باشید که در عمل‌های زیبایی با توجه به شرایط مراجعه کننده از روش درمانی ویژه‌ای استفاده خواهد شد.

نحوه محاسبه هزینه ماموپلاستی

حجم سینه و میزان تقارن آنها یکی از عوامل تأثیر گذار بر روی هزینه این عمل زیبایی است. به‌عنوان‌مثال در عمل زیبایی کوچک کردن سینه هرچه سینه‌ها دارای حجم بیشتری باشند هزینه‌های انجام آن نیز بیشتر خواهد بود. در این عمل زیبایی نیاز است تا مراجعه کنندگان بیهوش شوند. داشتن کادر مجرب بیهوشی که از سابقه و تجربه بالایی برخوردار باشند سبب خواهد شد تا نتایج عمل موفقیت‌آمیزتر بوده و کمترین عارضه برای مراجعه کننده به وجود آید.

دستمزد کادر بیهوشی نیز در هزینه کلی ماموپلاستی لحاظ خواهد شد. توجه داشته باشید مهم‌ترین عاملی که می‌تواند بر روی هزینه این عمل زیبایی تأثیر داشته باشد میزان تغییرات مورد نیاز است. هر مراجعه کننده با توجه به نظرات پزشک جراح و همچنین انتظاراتی که از انجام این عمل زیبایی دارد شرایط متفاوتی را تجربه خواهد کرد. با توجه به این موضوع میزان تغییرات، یک عامل مهم در میزان هزینه نهایی خواهد بود.

هزینه عمل ماموپلاستی در تهران کلینیک زیبایی دنیز

جای بخیه عمل ماموپلاستی

عمل ماموپلاستی یکی از جراحی‌های زیبایی است که هدف از انجام آن کوچک کردن سایز سینه است. انجام این عمل زیبایی مزایای زیادی را به همراه دارد که برطرف شدن درد موجود در شانه‌ها و گردن و پست، جلوگیری از بروز و به وجود آمدن قوز، ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر و جوان به نظر رسیدن سینه‌ها، دستیابی به فرم ظاهری دلخواه و از همه مهم‌تر بالا رفتن اعتماد به نفس تنها بخشی از مزایای آن است.

در بسیاری از موارد مراجعه کنندگان نگران جای بخیه عمل ماموپلاستی هستند و این موضوع برای آنها تبدیل به یک دغدغه شده است. در ابن رابطه باید گفته شود اگر تمامی موارد بهداشتی توسط شما به‌درستی رعایت شود اثر جای بخیه حاصل از انجام این عمل زیبایی تا حدود زیادی کاهش پیدا کرد. توجه داشته باشید هزینه و قیمت انجام این عمل زیبایی به عوامل مختلفی بستگی خواهد داشت که مهم‌ترین آنها انتخاب جراح و مرکز انجام عمل ماموپلاستی است.

اقدامات مورد نیاز قبل از ماموپلاستی

یکی از مهم‌ترین اقداماتی که باید قبل از هر عمل زیبایی صورت پذیرد انجام تحقیقات کافی و مشاوره‌های مورد نیاز است. این کار به شما برای انتخاب بهترین جراح کمک شایانی خواهد کرد. داشتن مهارت و تجربه کافی پزشک جراح بدون شک در نتیجه عمل تأثیر مستقیمی خواهد داشت. با توجه به این موضوع در انتخاب پزشک برای انجام عمل زیبایی بسیار دقت فرمایید.

قبل از انجام عمل جلسه مشاوره‌ای برگزار خواهد شد و پیشنهاد می‌شود در این جلسه تمامی خواسته‌های خود را با پزشک جراح به شکلی کامل در میان بگذارید. همچنین شما می‌توانید از روند انجام ماموپلاستی به شکلی کامل آگاه شوید. مراجعه کننده قبل از انجام عمل جراحی توسط پزشک از منظر خطر ابتلا به سرطان پستان با توجه به سوابق خانوادگی به شکلی تخصصی مورد بررسی و معاینه قرار خواهد داد. در صورت حصول اطمینان عمل زیبایی ماموپلاستی انجام خواهد شد.

جای بخیه عمل ماموپلاستی کلینیک زیبایی دنیز

آشنایی با عمل ماموپلاستی

داشتن زیبایی اندام و چهره‎ یکی از مهم‌ترین مسائلی است که امروزه افراد زیادی به آن توجه ویژه‎ای دارند. باتوجه‌به این موضوع افراد برای رفع مشکلات ظاهری که زیبایی آنها را با چالش روبرو کرده است اقدام به انجام عمل‌های زیبایی مختلفی می‎کنند. یکی از جراحی‌های زیبایی که امروزه توسط بانوان بسیار مورد توجه قرار گرفته است عمل ماموپلاستی می‎باشد. این عمل جراحی که بر روی سینه انجام می‎گیرد، باعث خوش‌فرم شدن و افزایش زیبایی اندام بانوان شده و تأثیر بسزایی در ارتقا اعتماد به نفس این عزیزان نیز دارد.

امروزه با افزایش میزان دانش پزشکان و پیشرفت تکنولوژی انواع مختلفی از عمل‌های زیبایی بر روی سینه انجام خواهد شد. عمل ماموپلاستی، یکی از عمل‌های زیبایی سینه می‎باشد که هدف از انجام آن کاهش سایز سینه بوده است. عمل ماموپلاستی کاهشی ممکن است عملی کمتر شناخته شده در بین بانوان بوده باشد.

عمل ماموپلاستی کلینیک زیبایی دنیز2

این‌طور که به نظر می‎رسد اغلب بانوان عزیز بیشتر تمایل دارند تا حجم و سایز سینه‌های خود را افزایش دهند تا سینه‌های بزرگ‌تری داشته باشند. با این حال بانوانی نیز هستند که از بزرگی سینه خود رنج می‎برند و ترجیح می‎دهند با انجام عمل ماموپلاستی کاهشی سایز سینه‌های خود را کاهش دهند. البته در برخی مواقع انجام این عمل زیبایی علاوه بر هدف افزایش زیبایی ظاهری در جهت ارتقا سلامت فرد نیز انجام خواهد گرفت.

در برخی از بانوان ممکن است اندازه سینه‌ها با دیگر اجزای بدن تناسب نداشته باشد و نیاز باشد اندازه سینه‎کمی کوچک‌تر شوند. داشتن سینه‌های بیش از اندازه بزرگ می‎تواند به گردن، شانه و ستون فقرات فشار وارد نماید. این موضوع در درازمدت سبب بروز ناراحتی و درد در بانوان خواهد شد. هزینه عمل ماموپلاستی با توجه به میزان تغییراتی که در سینه‌ها صورت می‎پذیرد مشخص می‎شود. با توجه به این موضوع هزینه عمل ماموپلاستی برای هر فرد متفاوت خواهد بود.

عمل ماموپلاستی کلینیک زیبایی دنیز1

عمل ماموپلاستی چیست؟

با توجه به این که این نوع عمل زیبایی در بین بانوان کمتر مورد توجه قرار گرفته است، سؤالات پیرامون آن بسیار زیاد بوده و برای بسیاری از افراد این سؤال وجود دارد که عمل ماموپلاستی چیست؟ چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام این نوع عمل زیبایی هستند؟ آیا این عمل زیبایی عوارضی دارد یا خیر؟ در ادامه قصد داریم به جزئیات بیشتری در رابطه با عمل ماموپلاستی چیست ارائه دهیم. در صورتی که قصد دارید با این عمل زیبایی بیشتر آشنا شوید در ادامه با ما همراه باشید.

ماموپلاستی درمانی

عمل ماموپلاستی یک عمل زیبایی برای بانوان می‎باشد که با هدف تغییر اندازه و حجم سینه در بانوان صورت می‎گیرد. البته باید توجه داشته باشید که تنها هدف انجام عمل ماموپلاستی کاهشی، زیبایی و تناسب‌اندام نبوده و این عمل زیبایی را می‎توان با اهداف درمانی نیز انجام داد. در برخی از مواقع سینه‌ها از تقارن خارج خواهند شد و یا بزرگی آنها به‌قدری است که به گردن و شانه‎ها فشار وارد می‎کنند. شما با پرداخت هزینه عمل ماموپلاستی قادر خواهید بود علاوه بر رسیدن به اندامی زیبا از آسیب‌های وارده به گردن و شانه نیز جلوگیری به عمل آورید.

عمل ماموپلاستی چیست کلینیک زیبایی دنیز

ممکن است بسیاری از بانوان از داشتن سینه‌های بزرگ راضی باشند. اما بزرگ بودن سینه‌ها می‎تواند باعث اختلال در زمان خواب خواهد شد. علاوه بر این  مشکلاتی را در انجام فعالیت‌های روزانه به همراه دارد. بروز چنین مواردی سبب شده تا برخی از بانوان که سینه‌های بزرگی دارند تمایل داشته باشند با انجام عمل ماموپلاستی حجم سینه‌های خود را کاهش دهند.

بهترین کاندیدای انجام عمل ماموپلاستی کاهشی افرادی هستند که سینه‌های بزرگی دارند. امروزه بسیار از بانوان از بزرگی سینه‌ها و درد ناشی از آنها شکایت می‎کنند. در بیشتر مواقع داشتن سینه‌های بزرگ سبب ایجاد درد در نواحی گردن و شانه می‎شود که این موضوع می‎تواند فعالیت‌های روزمره بانوان را تحت تأثیر قرار دهد.

عمل ماموپلاستی کاهشی

نکته قابل‌توجه در رابطه با انجام این عمل زیبایی، درمانی آن است که انجام آن برای تمامی افراد توصیه نمی‎شود و ممکن است انجام عمل ماموپلاستی سلامت فرد با مخاطره روبرو شود. این موضوع سبب شده تا نیاز باشد بانوان قبل انجام این نوع عمل زیبایی با پزشک متخصص مشورت کنند. به شکلی کلی انجام عمل ماموپلاستی کاهشی برای افرادی که مبتلا به دیابت و بیماری‌های خودایمنی هستند ممنوع می‎باشد.

علاوه بر این بانوانی که دچار مشکلاتی در انعقاد خون و یا ترمیم زخم هستند کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل زیبایی نبوده و نمی‎توانند با پرداخت هزینه عمل ماموپلاستی آن را انجام دهند. توجه داشته باشید در صورتی که دارای اضافه‌وزن زیادی هستید و یا در حال کاهش وزن هستید انجام عمل ماموپلاستی برای شما مناسب نخواهد بود. همچنین انجام این عمل برای افرادی که در سن رشد هستند و سینه‌های آنها هنوز به تکامل نرسیده است قادر به انجام عمل ماموپلاستی کاهشی نخواهند بود.

عمل ماموپلاستی کاهشی کلینیک زیبایی دنیز

تا به اینجا درباره با این که عمل ماموپلاستی چیست مطالبی را گفتیم. در ادامه به نحوه انجام این عمل زیبایی خواهیم پرداخت. قبل از آن که عمل ماموپلاستی کاهشی انجام شود مراجعه کننده توسط پزشک جراح مورد معاینه قرار خواهد گرفت. در این معاینه موارد مختلفی توسط پزشک مورد بررسی قرار می‎گیرد تا از وضعیت سلامت مراجعه کننده اطمینان حاصل شود.

قبل از پرداخت هزینه عمل ماموپلاستی جلسات مشاوره‎ای برگزار خواهد شد که در این جلسات سوابق بیمار به شکلی کامل مورد بررسی قرار خواهد گرفت. بعد از انجام بررسی‌ها موردنیاز پزشک با مراجعه کننده در رابطه با انتظارات وی از نتیجه عمل گفت‌وگو خواهند کرد تا به یک نتیجه واحد برسند. در طول انجام این جلسات آزمایش‌هایی نیز تجویز می‎شود تا وضعیت عمومی سلامت و میزان آمادگی مراجعه کننده برای انجام عمل سنجیده شود.

هزینه عمل ماموپلاستی

برای آن که بهتر بدانید عمل ماموپلاستی چیست باید بدانید که این عمل زیبایی معمولاً با بیهوشی عمومی انجام می‎شود. قبل از انجام بیهوشی پزشک محل برش‌ها بر روی سینه را مشخص خواهد کرد. معمولاً برای انجام این عمل زیبایی سه نوع برش بر روی سینه انجام می‎شود. این نوع برش‌ها با توجه به بافت و اندازه سینه تعیین خواهند شد.

در برخی از مواقع ممکن است این برش‌ها در بخش هاله قهوه‎ای سینه و به شکل دایره‎ای ایجاد شوند. از انواع دیگر برش می‎توان به برش سوراخ کلیدی و برش T وارون اشاره کرد. بعد از ایجاد برش‌های موردنظر بافت‌های اضافه سینه از آن خارج شده و فرم سینه نیز اصلاح می‎شود. شیوه انجام این عمل زیبایی و تکنیک‌های بکار برده شده در آن به آناتومی بدن بیمار و انتظارات وی از انجام این عمل زیبایی بستگی دارد.

تغییرات انجام شده در ماموپلاستی

بعد از این که بافت‌های اضافی از سینه خارج شد و سینه‌ها متقارن شدند ممکن است نیاز باشد محل نوک سینه تغییر پیدا کند. در چنین مواقعی محل جدید نوک سینه توسط پزشک جراح مشخص خواهد شد. سپس با برداشتن بافت‌های اضافی نوک سینه در موقعیت جدید خود قرار داده می‎شود. مدت زمانی که انجام این عمل زیبایی به طول می‎انجامد تقریباً 4 ساعت بوده و دوره نقاهت بعد از عمل یک الی دو هفته می‎باشد.

نکته قابل توجه در رابطه با انجام این عمل زیبایی آن است که نتایج آن بلافاصله بعد از عمل مشاهده نخواهد شد. زیرا بعد از عمل جای زخم‌ها هنوز وجود دارند و سینه‌ها متورم هستند. برای آن که نتیجه عمل بهتر دیده شود نیاز است تا حداقل تا زمان برطرف شدن کامل عوارض بعد از انجام این عمل زیبایی صبر نمایید. البته بعد از بهبود عوارض نیز نمی‎توان نتیجه اصلی عمل را مشاهده کرد. برای مشاهده نتیجه نهایی عمل زیبایی ماموپلاستی باید حدود شش ماه از عمل گذشته باشد.

هزینه عمل ماموپلاستی کلینیک زیبایی دنیز

مراقبت‌های بعد از انجام عمل زیبایی ماموپلاستی

بهتر است بعد از انجام این عمل زیبایی تا چند روز در خانه بمانید و استراحت کنید. در طول این چند روز انجام فعالیت‌‎های سبک مانعی ندارد؛ اما از انجام فعالیت‌های سنگین ورزشی و یا بلند کردن اجسام سنگین جدا خودداری کنید. سعی کنید در دوران نقاهت پس از عمل طاق‌باز بخوابید تا فشاری به سینه‌ها وارد نشود. تا مدتی از فشار دادن و ماساژ دادن سینه‌ها خودداری نمایید.

سعی کنید داروهای تجویز شده توسط پزشک جراح را سرقت مصرفت کنید. خوردن غذاهای شل و آبکی برای روزهای اول بعد از جراحی توصیه شده است و خوردن غذاهای سفت اجتناب کنید. سعی کنید در دوران نقاهت خوردن غذاهای چرب و شور را از رژیم غذایی خود حذف کرده و مصرف چربی و نمک را به حداقل برسانید.

هزینه عمل ماموپلاستی کلینیک زیبایی دنیز 1

استفاده از میوه‌هایی مثل آناناس که در بهبود زخم به بدن کمک می‎کند می‎تواند مفید باشد. بعد از انجام این عمل زیبایی پزشک برای شما استفاده از سوتین طبی را تجویز خواهد کرد که نیاز است از آن برای رسیدن بهترین نتیجه به مدت 6 الی 12 ماه استفاده نمایید. بعد از انجام عمل باید تا 24 ساعت از انجام استحمام خودداری کنید و بعدازاین زمان نیز از دوش گرفتن با آب داغ و پرفشار اجتناب کنید.

سعی کنید در صورت امکان زخم‌ها را خنک نگاه داشته و از رفتن به محیط‌های گرم دوری کنید. در زمان احساس درد در ناحیه سینه از مصرف سرخود داروهای مسکن و ضدالتهاب نظیر ژلوفن، نوافن و… خودداری به عمل‌آورید. درصورتی‌که قبل از انجام این عمل زیبایی از داروهای ضدانعقاد خون استفاده می‎کردید می‎توانید با مشورت پزشک استفاده از آنها را از سر بگیرید. می‎توانید بعد از گذشت مدتی برای ثابت نگاه داشتن وزن خود ورزش‌های سبک انجام دهید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.