5/5 - (25 امتیاز)

عمل بینی استخوانی

1 هزینه عمل بینی استخوانی ۱۴۰۲
هزینه عمل بینی استخوانی ۱۴۰۲ با توجه به میزان سختی عمل، داشتن پلیپ، داشتن انحراف و اینکه عمل اولیه هست یا ثانویه متغییر است. هزینه این عمل زیبایی در مجموعه دنیز از 35 میلیون شروع خواهد شد.
2 عمل بینی استخوانی چقدر طول میکشد؟
عمل بینی با توجه به کارهایی که قرار است روی بینی انجام شود معمولا بین 1:30 تا 3:00 ساعت طول می‌کشد.
3 عوارض عمل بینی استخوانی
از عوارض عمل بینی استخوانی میتوان به از دست دادن حس بویایی برای مدتی و همچنین ایجاد مشکلات تنفسی در صورت سهل انگاری پزشک اشاره کرد.
4 درد عمل بینی استخوانی
درد عمل بینی استخوانی به آستانه‌ی تحمل هر فرد بستگی دارد، اما عمل بینی جزء کم دردترین عمل‌های زیبای است که با مسکن‌‌‌های تجویزی کاملا قابل کنترل است.
5 بهترین مدل عمل بینی استخوانی
زیبایی در تناسب است. در واقع هارمونی موجود بین اعضا، حس زیبایی را منتقل می‌کند، که برای هر فرد متفاوت است. پس نمیتوان یک مدل ثابت را به عنوان بهترین مدل عمل بینی استخوانی برای همه‌ی بینی‌ها تجویز کرد . ممکن است یک بینی برای یک شخص مناسب باشد ولی برای شخص دیگه خیر. اما طبق استانداردهای زیبایی برای خانم‌ها بینی با یک قوس ملایم در حد ۱-۲ میلیمتر و زاویه ۱۰۰-۱۱۰ درجه و برای مردان بینی بدون قوس و زاویه ۹۰-۹۵ درجه مناسب است.
6 نحوه عمل بینی استخوانی
نحوه عمل بینی استخوانی توسط پزشکان کلینیک زیبایی دنیز به‌صورت باز انجام می‌شود. به این صورت که با یک برش در زیر بینی که به برش بال کبوتر معروف است، پوست بینی بلند می‌شود و تغییرات مدنظر در اسکلت بینی ایجاد می‌گردد. اگر پره‌های بینی نیاز به کوچک و جمع‌شدن داشته باشند در کناره‌های بینی هم برش خواهیم داشت.
عمل بینی استخوانی کلینیک زیبایی دنیز
عمل بینی استخوانی کلینیک زیبایی دنیز2

فیلم عمل بینی استخوانی

عکس قبل و بعد عمل بینی استخوانی

عکس قبل و بعد عمل بینی استخوانی مجموعه زیبایی دنیز
عکس قبل و بعد عمل بینی استخوانی مجموعه زیبایی دنیز2
عکس قبل و بعد عمل بینی استخوانی مجموعه زیبایی دنیز3
عکس قبل و بعد عمل بینی استخوانی مجموعه زیبایی دنیز1
کلینیک زیبایی دنیز2
گرفتن نوبت و مشاوره

برای گرفتن نوبت، مشاوره و استعلام قیمت از مجموعه زیبایی دنیز هر روز از ساعت 11 الی 19:30 در خدمت شما عزیزان هستیم.

درد عمل بینی استخوانی

درد بعد از عمل بینی استخوانی طبیعی است. این درد معمولاً در ناحیه پیشانی، گونه‌ها، بینی و چشم‌ها احساس می‌شود. شدت درد عمل بینی استخوانی به عوامل مختلفی مانند میزان تغییرات ایجاد شده در بینی، نوع بیهوشی مورد استفاده و تحمل درد مراجعه کننده بستگی دارد.

عوامل مؤثر در درد بعد از عمل بینی استخوانی

 • میزان تغییرات ایجاد شده در بینی: هر چه میزان تغییرات ایجاد شده در بینی بیشتر باشد، درد بعد از عمل نیز بیشتر خواهد بود.
 • نوع بیهوشی مورد استفاده: بیهوشی عمومی باعث می‌شود که بیمار هیچ دردی را احساس نکند. اما بیهوشی موضعی یا بی‌حسی نخاعی باعث می‌شود که بیمار در حین عمل دردی را احساس نکند، اما بعد از عمل ممکن است درد را احساس کند.
 • تحمل درد بیمار: برخی از افراد نسبت به درد تحمل بیشتری دارند و برخی دیگر تحمل درد کمتری دارند.

روش‌های کنترل درد بعد از عمل مدل بینی استخوانی طبیعی

 • داروهای مسکن: داروهای مسکن مانند ایبوپروفن، ناپروکسن یا کدئین می‌توانند به کنترل درد بعد از عمل بینی استخوانی کمک کنند.
 • استفاده از یخ: یخ درمانی می‌تواند به کاهش تورم و درد کمک کند.
 • بالا نگه‌داشتن سر: بالا نگه‌داشتن سر می‌تواند به کاهش تورم و درد کمک کند.

مراقبت‌های بعد از عمل لیفت بینی استخوانی قوزدار

برای کنترل درد بعد از عمل بینی استخوانی، بیمار باید نکات زیر را رعایت کند:

 • داروهای مسکن را طبق دستور پزشک مصرف کنید.
 • از یخ درمانی برای کاهش تورم و درد استفاده کنید.
 • سر خود را بالا نگه دارید.
 • از فعالیت‌های سنگین خودداری کنید.

نحوه عمل بینی استخوانی از عوامل تأثیرگذار در میزان درد به وجود آمده بعد از عمل زیبایی می‌باشد. توجه داشته باشید درد بعد از عمل بینی استخوانی معمولاً طی چند روز تا یک هفته از بین می‌رود. اگر درد بعدازاین مدت از بین نرفت، باید به پزشک مراجعه کنید.

درد عمل بینی استخوانی مجموعه زیبایی دنیز

بهترین مدل عمل بینی استخوانی

بینی‌های استخوانی به دلیل داشتن استخوان محکم و غضروف‌های انعطاف‌پذیر، برای انجام عمل جراحی بینی مناسب‌تر از بینی‌های گوشتی هستند. این نوع بینی‌ها معمولاً دارای مشکلاتی مانند قوز، انحراف تیغه بینی، بزرگ‌بودن نوک بینی و غیره هستند که می‌توانند با عمل جراحی اصلاح شوند. در ادامه به ارائه جزئیات بیشتری در مورد بهترین مدل عمل بینی استخوانی خواهیم پرداخت. در صورت تمایل تا  انتها با ما همراه باشید.

انواع مدل عمل بینی استخوانی

با توجه به میزان تغییرات مورد نیاز در بینی، عمل بینی استخوانی را می‌توان به سه مدل تقسیم کرد:

 • عمل بینی استخوانی طبیعی: این مدل جراحی به دنبال ایجاد تغییراتی ظریف و طبیعی در بینی است. در این مدل، جراح سعی می‌کند شکل و اندازه بینی را بدون ایجاد تغییرات غیرطبیعی اصلاح کند.
 • جراحی بینی طبیعی با قوس کم: این مدل جراحی به دنبال ایجاد تغییراتی بیشتر در بینی است. در این مدل، جراح سعی می‌کند بینی را کوچک‌تر، صاف‌تر و سربالاتر کند.
 • عمل بینی استخوانی عروسکی: این مدل جراحی به دنبال ایجاد تغییرات چشمگیر در بینی است. در این مدل، جراح سعی می‌کند بینی را بسیار کوچک، صاف و سربالا کند.

مراقبت‌های بعد از عمل بینی استخوانی

بعد از عمل بینی قوزدار استخوانی، مراجعه کننده باید مراقبت‌های خاصی را انجام دهد تا روند بهبودی سریع‌تر و راحت‌تر شود. برخی از مراقبت‌های بعد از عمل بینی استخوانی عبارتند از:

 • استراحت کافی: مراجعه کننده باید در روزهای اول بعد از عمل، استراحت کافی داشته باشد.
 • مصرف داروهای تجویز شده: بیمار باید داروهای تجویز شده توسط پزشک را به طور منظم مصرف کند.
 • یخ درمانی: بیمار باید از یخ درمانی برای کاهش تورم و کبودی استفاده کند.
 • اجتناب از فعالیت‌های سنگین: زیبارو باید تا چند هفته بعد از عمل، از فعالیت‌های سنگین خودداری کند.
 • رعایت بهداشت بینی: ماهرو باید بهداشت بینی خود را به‌خوبی رعایت کند.

با رعایت مراقبت‌های بعد از عمل بینی استخوانی، می‌توان از بروز عوارض احتمالی جلوگیری کرد و روند بهبودی را تسریع بخشید.

بهترین مدل عمل بینی استخوانی مجموعه زیبایی دنیز

عمل بینی استخوانی با هدف ایجاد تغییرات ظاهری و همچنین بهبود مشکلات تنفسی در افراد صورت می‎پذیرد. ساختار این نوع بینی به دو بخش بالایی و پایینی تقسیم می‎شود که هردو آنها غضروفی هستند. عمل بینی استخوانی طبیعی را می‎توان با ایجاد تغییراتی در شکل استخوان، غضروف‎ها و پوست به بهبود و تقویت نواقص موجود در بینی پرداخت. همچنین با انجام عمل بینی استخوانی قوز دار علاوه‎بر زیبایی می‎توان به رفع و بهبود انسداد مجاری بینی و در نتیجه کمک به تنفس بهتر دست پیدا کرد. قبل از آن که پزشک جراحی را شروع کند یک ارزیابی کامل و دقیق برروی آناتومی بینی مراجعه کننده انجام خواهد داد.

با توجه به نتایج آنالیز برنامه‎ریزی برروی ساختار و ویژگی‎های مراجعه کننده در زمان عمل بینی استخوانی عروسکی و دیگر انواع عمل‎ها امکان‎پذیر خواهد بود. در برخی از مواقع نیاز است تا پزشک جراح از پیوند غضروف در حین انجام عمل بینی استخوانی نیمه فانتزی استفاده نماید. توجه داشته باشید یکی از مهمترین نکاتی که زیبا جو باید بدان توجه داشته باشد مراجعه به پزشک باتجربه و کار آزموده است. این امر سبب خواهد شد تا زیبا جو به بالاترین درصد از رضایت دست پیدا کند.

عمل بینی استخوانی کلینیک زیبایی دنیز1

عمل بینی استخوانی طبیعی

عمل بینی استخوانی طبیعی یکی از انواع جراحی‎های بینی می‎باشد که در آن فرد قادر خواهد بود بدون ایجاد تغییرات چندانی در آناتومی و ساختار بینی، مشکلات تنفسی خود را درمان کند. همانطور که گفته شد در عمل بینی استخوانی طبیعی ساختار کلی بینی تغییر چندانی نخواهد کرد و اندازه بینی در مقایسه با عمل بینی استخوانی عروسکی که در آن تغییر اندازه بینی محسوس است تغییر چندانی نمی‎کند.

در این نوع عمل هدف تنها برطرف کردن مشکلات بینی از جمله افتادگی بینی و همچنین ایجاد تعادل و تناسب آن با دیگر بخش‎های چهره فرد خواهد بود. با توجه به تغییرات کمی که در فرم بینی در زمان عمل بینی استخوانی طبیعی صورت می‎گیرد این روش جراحی بیشتر برای آقایان جذابیت دارد. اکثر آقایان به دنبال ایجاد یک تعادل مناسب بین بینی و دیگر اجزای چهره خود می‎باشند.

عمل بینی استخوانی طبیعی کلینیک زیبایی دنیز

همین موضوع سبب خواهد شد بیشتر تمایل به انجام عمل بینی استخوانی طبیعی داشته باشند. همواره یکی از مهمترین عواملی که سبب خواهد شد تا افراد اقدام به انجام جراحی رینوپلاستی نمایند وجود مشکلاتی در بخش سیستم تنفسی آنها می‎باشد که دلیل اصلی آن انسداد مجاری بینی بوده است. وجود این مشکل در افراد علاوه‎بر بروز مشکلات تنفسی بر زندگی روزمره آنها نیز تاثیرات سویی خواهد گذاشت.

به عنوان مثال این افراد در زمان انجام فعالیت‎های ورزشی، در هنگام خواب و دیگر فعالیت‎های بدنی دچار مشکل خواهند شد. با توجه به این موضوع اولین موضوع مهمی که باید بدان توجه داشت برطرف کردن نیازهای اساسی درمانی و زیبایی مراجعه کننده می‎باشد. برخی از مراجعه کنندگان اهدافی غیر از برطرف کردن مشکلات درمانی دارند. به عنوان مثال قصد دارند تا ظاهر بینی‎شان تغییرات زیادی داشته باشد، که در این گونه موارد پیشنهاد می‎شود از عمل بینی استخوانی عروسکی و عمل بینی استخوانی نیمه فانتزی بهره ببرند.

عمل بینی استخوانی طبیعی کلینیک زیبایی دنیز1

عمل بینی استخوانی عروسکی

یکی دیگر از انواع جراحی‎ها که افراد با بینی استخوانی می‎توانند از آن بهره ببرند عمل بینی استخوانی عروسکی می‎باشد. افرادی که دارای بینی استخوانی هستند آناتومی بینی آنها به شکلی است که در آنها استخوان‎ها و غضروف‎ها از استحکام بالایی برخوردارند و بافت چربی زیر پوست و همچنین ضخامت پوست بینی آنها کم می‎باشد. این افراد با توجه به برخی از فاکتورها می توانند بهترین فرم بینی را برای خود انتخاب نمایند.

جنسیت یکی از معیارهای مهمی است که مراجعه کنندگان حتما باید بدان توجه داشته باشند. در بسیاری از مواقع معیارهای زیبایی بین آقایان و خانم‎ها متفاوت بوده است. با توجه به این معیارها بانوان بیشتر تمایل دارند تا اجزای صورتشان ظریف‎تر بوده و همین موضوع سبب افزایش میزان جذابیت در چهره آنها خواهد بود. همچنین جذابیت چهره آقایان در استخوانی و عضلانی بودن اجزای صورت آنها می‎باشد. با توجه به این موضوع عمل بینی استخوانی عروسکی برای آقایان مناسب نیست.

عمل بینی استخوانی کلینیک زیبایی دنیز2

فاکتورهای مهم در عمل بینی

یکی از مهمترین فاکتورهایی که در عمل بینی استخوانی قوزدار مورد توجه قرار دارد و سبب انتخاب فرم بینی مناسب برای مراجعه کنندگان خواهد شد سلیقه افراد می‎باشد. زیرا این بیماران هستند که در نهایت باید از فرم بینی خود رضایت داشته باشند و نتیجه عمل استخوانی قوزدار باب میل آنها باشد. این افراد باید قبل از عمل با خود صادق باشند و بدانند که قصد دارند با انجام عمل بینی چه ظاهری دست پیدا کنند.

همین موضوع سبب خواهد شد تا مشاوره‎های قبل از عمل زیبایی از اهمیت ویژه‎ای برخوردار باشد تا مراجعه کننده از تصمیم خود در انتخاب نوع بینی مطمئن باشد. توجه به این نکته بسیار مهم است که بهترین فرم بینی برای هر فرد باید بیشترین میزان تناسب را با دیگر اجزای صورت وی داشته باشد. با توجه به این موضوع اگر قصد دارید از عمل بینی استخوانی نیمه فانتزی و یا عروسکی بهره‎مند شوید به تناسب بینی با دیگر اجزا صورت توجه نمایید.

عمل بینی استخوانی نیمه فانتزی

این نوع عمل یکی دیگر از انواع عمل زیبایی می‎باشد که امروزه بین خانم‎ها از محبوبیت زیادی برخوردار می‎باشد در عمل بینی استخوانی نیمه فانتزی یک قوس جزئی برروی بینی ایجاد خواهد شد که این قوس از بینی طبیعی بیشتر و از بینی فانتزی کمتر خواهد بود. در این نوع جراحی نوک بینی کمی به سمت بالا متمایل خواهد بود. توجه داشته باشید که در مدل نیمه فانتزی بینی خیلی باریک نخواهد شد.

با توجه به تغییراتی که انجام عمل بینی استخوانی نیمه فانتزی برروی ظاهر افراد ایجاد خواهد بیشتر این نوع عمل بین بانوان رایج بوده است. این نوع جراحی به افرادی که بینی خیلی بزرگتری نسبت به صورتشان دارند پیشنهاد می‎شود زیرا در این نوع جراحی بینی، بینی بیمار کوچکتر از حد معمول خواهد شد. این نوع جراحی به افرادی که دارای صورت پهن و بزرگی هستند اصلا توصیه نخواهد شد.

جراحی بینی نیمه فانتزی چیست؟

در جراحی بینی نیمه فانتزی بینی مراجعه کننده حالتی بین بینی طبیعی و فانتزی خواهد داشت. علاوه‎بر این برروی بینی یک قوس ملایم ایجاد خواهد شد و تغییرات مثبت و متوسطی برروی بینی مراجعه کننده ایجاد می‎شود. با اعمال این جراحی میزان تغییرات نسبت به بینی طبیعی بیشتر خواهد بود و در آن به اندازه بینی فانتزی، بینی کوچک و سربالا نخواهد بود.

با توجه به این که این عمل با ظرافت‎های خاصی انجام خواهد شد و برای این که این تغییرات در چهره افراد به بهترین شکل نمایان شود نیاز است تا پوست از ضخامت مناسبی برخوردار باشد. البته باید توجه داشت که هرچه ضخامت پوست بینی بیشتر باشد محدودیت‎هایی در زمان جراحی به وجود خواهد آمد که مانع از ایجاد تغییرات زیاد در بینی خواهند شد. دوره نقاهت در این نوع جراحی به صورت کلی بین 7 الی 10 روز است. البته بعد از آن برای 4 الی 8 ماه باید نکات مراقبتی را رعایت کنید.

عمل بینی استخوانی نیمه فانتزی کلینیک زیبایی دنیز

عمل بینی استخوانی قوزدار

یکی دیگر از عمل‎های زیبایی که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است عمل بینی استخوانی قوزدار می‎باشد. قوز بینی یک نوع برآمدگی روی بینی می‎باشد که برروی ظاهر فرد تاثیر بسزایی خواهد داشت. بسیاری از افراد برای آن که این مشکل ظاهری را رفع نمایند اقدام به انجام عمل زیبایی بینی خواهند کرد. این عمل بیشتر توسط آقایان مورد استقبال قرار گرفته است. زیرا بیشتر آقایان دارای بینی استخوانی و قوزدار هستند.

برای مشاهده تاثیر عمل بینی استخوانی قوزدار بهتر است یک سال صبر کنید تا ورم بینی به طور کامل برطرف شود. قوز بینی در افراد متفاوت بوده و می‎تواند اندازه‎های مختلفی داشته باشد. وجود برآمدگی برروی بینی سبب استخوانی و عقابی به نظر رسیدن بینی خواهد شد. همچنین سبب ایجاد عدم تناسب بین اجزای صورت می‎شود. این عدم تناسب سبب خواهد شد تا نگاه مخاطب به این افراد جلب شود و در نتیجه کاهش اعتماد به نفس را در پی خواهد داشت.

عمل بینی استخوانی قوزدار کلینیک زیبایی دنیز

علل ایجاد قوز بینی

قوز بینی ممکن است به علل مختلف ایجاد شود. ضربه خوردن بینی یکی از علل ایجاد قوز بینی در افراد می‎باشد. همچنین وجود فرورفتگی در پیشانی و یا عوامل ارثی و ژنتیکی از دیگر عوامل ایجاد قوز بینی بوده است. در صورتی که قوز موجود برروی بینی ارثی نبوده باشد به دلیل وجود استخوان نبوده و به غضروف مربوط می‎شود. در این صورت قادر خواهید بود با عمل زیبایی این برآمدگی را به شکلی کامل برطرف نمایید.

نکته قابل توجه در رابطه با این عمل آن است که محدودیت سنی نداشته و در هر سنی مراجعه کننده می‎تواند از آن بهره‎مند شود. البته پیشنهاد می‎شود خانم‎ها این عمل را بین سنین 15 الی 17 سالگی و آقایان بین سنین 17 الی 19 سالگی انجام دهند تا بهترین نتیجه حاصل شود. جالب است بدانید که قوز بینی دارای انواع مختلفی است و در حالت کلی به سه دسته قوز بینی کاذب، قوز بینی واقعی و قوز بینی پنهان تقسیم خواهد شد.

عمل بینی استخوانی قوزدار کلینیک زیبایی دنیز1

در قوز بینی کاذب طول برآمدگی نوک بینی کمتر از فاصله بین لب و بینی خواهد بود. قوز بینی واقعی نوع دوم قوز بینی می‎باشد که در آن طول برآمدگی نوک بینی با فاصله بین لب و بینی برابر است. قوز بینی پنهان نوع سوم قوز بینی می‎باشد که در آن طول برآمدگی نوک بینی بیشتر از فاصله بین لب و بینی در مراجعه می‎باشد.

 1. امیر اسماعیل پور

  22 شهریور 1402

  بسیار عالی و مفید بود

  1. مجموعه زیبایی دنیز

   13 آبان 1402

   ممنون از نظر ارزشمندتون

 2. سما

  1 آذر 1402

  ممنون از مجموعه دنیز حدود دوساله که از عمل بینی من گذشته از نتیجه خیلی راضی بودم

  1. مجموعه زیبایی دنیز

   5 آذر 1402

   سلام سما عزیز... ممنون که نظر ارزشمندتونو با ما به اشتراک گذاشتید.

 3. فاطمه رستمی

  5 آذر 1402

  هزینه عمل بینی یکم زیاده امکان اقساط هست؟؟

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.