5/5 - (31 امتیاز)

سانترال لب

1 سانترال لب چیست؟
برای کاهش فاصلهٔ بین لب و بینی عمل سانترال لب انجام می‌شود. در این عمل شاهد افزایش حجم لب نیز خواهید بود.
2 انواع سانترال لب
برای عمل جراحی سانترال لب یک برش ظریف پایین بینی ایجاد می‌شود. لازم به ذکر است که لیفت لب با تزریق ژل هم قابل‌انجام است؛ مانند لیفت روسی لب که روشی بدون جراحی است.
3 عوارض سانترال لب
از عوارض سانترال لب می‌توان به احساس خارش و درد در ناحیهٔ عمل، مشاهدهٔ موقت کبودی در لب و بینی و عفونت اشاره کرد.
4 هزینه سانترال لب ۱۴۰۲
هزینه سانترال لب ۱۴۰۲ (شروع از 13/900 میلیون تومان)مانند سال‌های گذشته به عواملی همچون کلینیک انتخابی، دستمزد جراح، هزینه داروها و شهری که در آن عمل می‌کنید وابسته است.
5 دوره نقاهت سانترال لب
معمولاً پس از گذشت 7 روز و کشیدن بخیه‌ها به‌راحتی می‌توانید به کارهای روزمره خود برسید.
6 ایا سانترال لب دائمی است؟
دائمی بودن سانترال لب تا حد بسیار زیادی به میزان تخصص پزشک دارد. درصورتی‌که این عمل را پیش یک تخصص خبره و باتجربه انجام دهید، نتیجه می‌تواند دائمی و ماندگار باشد.
سانترال لب کلینیک زیبایی دنیز
سانترال لب کلینیک زیبایی دنیز1
کلینیک زیبایی دنیز2
گرفتن نوبت و مشاوره

برای گرفتن نوبت، مشاوره و استعلام قیمت از مجموعه زیبایی دنیز هر روز از ساعت 11 الی 19:30 در خدمت شما عزیزان هستیم.

هزینه سانترال لب ۱۴۰۲

در بیشتر مواقع هدف از انجام عمل‌های زیبایی افزایش میزان جذابیت و یا رفع عیوب ظاهری بوده است. هزینه سانترال لب ۱۴۰۲ (شروع از 13/900 میلیون تومان) یکی از هزینه‌هایی می‌باشد که می‌توانید با پرداخت آن ظاهری متفاوت داشته باشید. با توجه به این موضوع نیاز است تا نهایت دقت و توجه در انجام عمل زیبایی به کار گرفته شود. پیشنهاد می شود برای انتخاب پزشک متخصص مورد نظرتان حتماً نمونه کارهای وی را مشاهده نمایید.

با توجه به این موضوع که سانترال لب در دسته عمل‌های زیبایی قرار دارد شرکت‌های بیمه آن را تحت پوشش قرار نمی‌دهند. از همین رو بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند از هزینه سانترال لب ۱۴۰۲ (شروع از 13/900 میلیون تومان) آگاهی داشته باشند. باید گفت که هزینه این عمل زیبایی به موارد مختلفی بستگی دارد. در ادامه به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

هزینه سانترال لب ۱۴۰۲ مرکز زیبایی دنیز

شیوه انجام این عمل زیبایی

همواره استفاده از تکنیک‌های جدید و تکنولوژی روز دنیا سبب افزایش میزان کیفیت خواهد بود. امروزه برای سانترال لب در برخی از مراکز از لیز برای ایجاد برش‌ها استفاده می شود. این موضوع می‌تواند بر روی هزینه کلی این عمل زیبایی تأثیر گذار باشد.

انتخاب پزشک متخصص

داشتن تجربه کافی و تخصص مرتبط می‌تواند از گزینه‌های مهم انتخاب یک پزشک برای انجام عمل زیبایی باشد. هر چه تجربه جراح بیشتر باشد بدون شک نتیجه عمل نیز مطلوب‌تر خواهد بود. همچنین داشتن تخصص می‌تواند کمک کند تا پزشک از آخرین تکنیک‌ها برای انجام یک عمل  زیبایی استفاده نماید.  تخصص و تجربه از فاکتورهای تأثیر گذار بر روی دستمزد پزشک می‌باشند که در نهایت بر روی هزینه کلی جراحی نیز تأثیر دارند. پیشنهاد می شود برای انتخاب پزشک به مهارت و تخصص وی در آن زمینه توجه ویژه‌ای داشته باشید تا به بهترین نتیجه دست پیدا کنید. انتخاب پزشک مناسب علاوه بر تأثیری که بر روی نتیجه کار دارند بر قیمت نیز تأثیر چشمگیری خواهد داشت.

آشنایی با مزایا و معایب سانترال لب

امروزه انواع مختلفی از عمل‌های زیبایی وجود دارد که برای جوان‌سازی و افزایش جذابیت چهره مورداستفاده قرار خواهند گرفت. ممکن است برای شما سؤال ایجاد شده باشد که سانترال لب چیست و چه تغییراتی بر روی لب ایجاد خواهد کرد. در ادامه قصد داریم دررابطه‌با عمل سانترال لب و تغییراتی که بر روی چهره ماه‌رویان ایجاد خواهد کرد جزئیات بیشتری را ارائه دهیم. درصورتی‌که تمایل انجام این عمل زیبایی را دارید با ما در ادامه همراه باشید.

عمل سانترال لب کلینیک زیبایی دنیز

 لیفت لب بالا که با نام سانترال لب نیز شناخته خواهد شد یک عمل زیبایی است که بر روی لب بالا انجام می‌شود. برای آن که بهتر بدانید سانترال لب چیست باید گفت که در این عمل زیبایی قسمت کوچکی از پوست بالای لب و دقیقاً در زیر بینی برداشته خواهد شد. این کار سبب کشیده‌شدن ورمیلیون یا همان قسمت قرمز لب خواهد شد.

در نتیجه سانترال لب، حجم لب بالایی بیشتر شده و لبخند زیباتری را به شما هدیه خواهد کرد. باتوجه‌به بالارفتن لب در زمان انجام این عمل زیبایی در زمان خنده دندان‌ها بیشتر دیده خواهد شد و چهره شما جذاب‌تر به نظر خواهد رسید. توجه داشته باشید با پرداخت هزینه سانترال لب افزایش حجم و تغییر شکل لب دائمی خواهد بود.

سانترال لب چیست کلینیک زیبایی دنیز

سانترال لب چیست؟

در برخی از مواقع می‌توان برای رسیدن به نتیجه بهتر در زمان عمل سانترال لب می‌توان از تزریق ژل نیز استفاده نمود. با بررسی‌های انجام شده نسبت مناسب و ایده‌آل برای لب 1.6-1 اعلام شده است.  بااین‌حال عوامل مختلفی وجود دارد که می‌تواند روی این نسبت تأثیر بگذارند. باتوجه‌به این نکته عددی به‌عنوان نسبت کلی وجود نخواهد داشت و این عدد می‌تواند برای افراد متفاوت باشد.

پیشنهاد می‌شود به‌جای آن که تنها به نسبت کامل توجه داشته باشید بهتر است به رابطه میان لب و دیگر اجزای صورت فکر کنید. اگر قصد دارید به چهره‌ای جذاب‌تر دست پیدا کنید می‌توانید از ویژگی‌های موجود در سانترال لب بهره‌مند شوید. برای آن که بهتر بدانید سانترال لب چیست باید توجه داشته باشید که لب سفید می‌تواند در افراد بین 9 الی 27 میلیمتر طول داشته باشد.

سانترال لب چیست کلینیک زیبایی دنیز 2

اولین موردی که باید در زمان عمل سانترال لب به آن توجه داشت نسبت درست اجزای صورت مراجعه‌کننده است. بیشتر افراد با داشتن 9 الی 18 میلیمتر طول لب، یک طول لب ایده‌آل خواهند داشت. توجه داشته باشید که این عمل زیبایی به ویژگی‌های کلی صورت مراجعه‌کنندگان بستگی دارد و برای آن نمی‌توان عددی ثابت ارائه کرد. بهتر است قبل از پرداخت هزینه سانترال لب با پزشک جراح مشورت کنید زیرا این عمل زیبایی برای تمامی افراد مناسب نیست. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها برای انجام موفقیت‌آمیز این عمل داشتن لب بالای طولانی است. سن، ژنتیک و همچنین استفاده از دندان‌مصنوعی از دلایلی هستند که بر روی کشیده بودن لب بالا تأثیر می‌گذارند.

عمل سانترال لب

قبل از انجام عمل سانترال لب نیاز است تا برای رسیدن به ایمن‌ترین و مؤثرترین نتیجه درباره تمامی گزینه‌های درمان با پزشک متخصص خود صحبت نمایید. همان‌طور که گفته شد داشتن طول لب بالا در مراجعه‌کنندگان الزامی خواهد بود و همین موضوع سبب شده تا نیاز باشد قبل از عمل زیبایی با پزشک متخصص مشورت نمایید. در زمان انجام سانترال لب جراح، لب بالایی را به سمت بالا خواهد کشید و به آن شکل خواهد داد. درصورتی‌که نیاز باشد، با استفاده از یک عمل زیبایی دیاموند نیز می‌توان گوشه‌های لب را نیز به سمت بالا کشید. این عمل زیبایی نیز می‌تواند به همراه عمل سانترال لب و یا به‌عنوان یک عمل زیبایی جدا انجام بگیرد.

هزینه سانترال لب کلینیک زیبایی دنیز

شما با پرداخت هزینه سانترال لب قادر خواهید بود به شکلی مؤثر لب بالایی خود را برای مدتی طولانی بزرگ نمایید. در این روش یک برش در زیر بینی ایجاد خواهد شد و این موضوع سبب ایجاد یک زخم کوچک خواهد شد. جای زخم به وجود آمده در این روش باگذشت زمان محو خواهد شد. در سانترال لب بخیه‌هایی زده خواهد شد که بعد از 5 الی 6 روز توسط پزشک کشیده خواهند شد. جای بخیه‌های موجود در این روش کم‌رنگ هستند و در صورت نیاز با آرایش پوشانده خواهند شد. تا به اینجا دررابطه‌با سانترال لب چیست اطلاعاتی به دست آوردید با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این عمل زیبایی به دست آورید.

هزینه سانترال لب

افرادی که برای این عمل زیبایی کاندید هستند می‌توانند بدون نیاز به‌اضافه کردن حجم اضافی تعادل شکل و تعادل لب خود را بهبود ببخشند. بیشتر افرادی که برای انجام این عمل زیبایی به پزشک زیبایی مراجعه می‌کنند قبلاً فیلر یا کاشتی را روی لب بالایی خود انجام داده‌اند. در بسیاری از موارد تمایل لب بالا به سمت داخل بوده است و بدون مشاهده بهبودی در حجم و به دلیل بلند بودن لب بالایی، به سمت داخل رول خواهد شد.

این مشکل به وجود آمده را می‌توان با پرداخت هزینه سانترال لب اصلاح کرد. علاوه بر این ممکن است بعد از ثابت‌کردن ارتفاع لب حجم لازم نیز به لب اضافه شود. افرادی که بین 20 الی 80 سال سن دارند و از شکل لب بالایی خود راضی نیستند، افرادی که لب بالایی آنها دارای چین‌وچروک بوده است و مراجعه‌کنندگانی که بینی و لب‌های آنها دارای طول طبیعی نیستند کاندیدای مناسبی برای انجام این عمل هستند.

برای آن که بدانید سانترال لب چیست و چه عوارضی دارد باید بدانید که وجود درد، تورم و قرمزی از  ناراحتی‌های طبیعی بعد از انجام این عمل زیبایی است. توجه داشته باشید این نوع علائم حداکثر بعد از دو هفته از بین خواهند رفت. در صورت ادامه‌دار شدن این علائم حتماً به پزشک متخصص مراجعه نمایید. در ادامه به برخی از مراقبت‌های موردنیاز بعد از پرداخت هزینه سانترال لب و انجام آن خواهیم پرداخت.

  • تا زمان بهبود کامل زخم‌ها و بسته‌شدن آنها از مصرف سیگار خودداری کنید.
  • بعد از انجام این عمل از غذاهای نرم استفاده کنید.
  • برای کاهش تورم در لب بالایی می‌توان از کمپرس یخ استفاده کرد.
  • عدم استفاده از مواد آرایشی به مدت 72 ساعت پس از جراحی.
  • استفاده از مسکن تجویز شده توسط پزشک
  • اجتناب از انجام فعالیت‌های سنگین بدنی تا یک هفته

سانترال لب کلینیک زیبایی دنیز

نتایج انجام عمل زیبایی لیفت لب

برای مشاهده نتایج نهایی این عمل زیبایی نیاز است تا به مدت چهار هفته صبر کنید. همان‌طور که گفته شد بعد از گذشت 5 الی 6 روز بخیه‌های زده در این عمل زیبایی کشیده خواهد شد. بعد از آن باید به مدت 3 هفته از اسکار به وجود آمده مراقبت به عمل آورید. نکته قابل‌توجه این است جای زخم موجود در این روش باگذشت زمان از بین خواهد رفت. باتوجه‌به میزان لیفت موردنیاز و همچنین درجه شلی پوست، تعداد اندکی از بیماران ممکن است نیاز به درمان‌های متعددی داشته باشند تا با استفاده از آنها نتایج مطلوب خود را حفظ نمایند.

بعد از گذشت 12 هفته از انجام این عمل زیبایی می‌توانید ناحیه عمل را لمس کنید و یا در صورت نیاز به افزایش حجم از تزریق فیلر استفاده نمایید. انجام هر عمل زیبایی عوارضی جانبی به همراه دارد. این عمل زیبایی نیز عوارضی دارد که به آنها اشاره خواهیم کرد. ایجاد عفونت، تجمع مایعات، امکان جداشدن زخم، به وجود آمدن اسکار غیرطبیعی، ازدست‌رفتن حس در آن ناحیه، عدم رایت زیباجو از نتیجه عمل، به وجود آمدن آسیب عصبی و بروز زخم‌های باز از عوارضی هستند که ممکن است بعد از انجام این عمل زیبایی به وجود آید. نکته قابل‌توجه این است که اگر این کار توسط پزشک متخصص که از تجربه کافی نیز برخوردار است انجام شود این عوارض به حداقل خواهد رسید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.